Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andicska, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

A kifutók szempillaspirálja extrém dúsító és szempilla-hosszabbító hatással.

Ár: 3000 , Eladó: andievincze
Állapot: új, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Utalás után postázom

Diamond26

2020. február 24.

A csomagolása már új, de a termék nem lett jobb. Kezdetekben szép fekete, nem pereg, minőséges keféje van és jó illata. Kb 2 hét után elkezd beszáradni, de hihetetlen gyorsan, használhatatlan, nem fogja meg a szempillákat, a kefe eldeformálódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Titanilla10

2017. október 31.

Csalódás volt a másik dior után nem vízálló egy cseppet sem csomós lepereg a nap végére.Egyedül a szép fekete színe ami tetszik de jobbat vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

souzanna

2017. augusztus 14.

[UPDATE] Rettentően csalódott vagyok. Kerek 4 hónap alatt a spirál gyakorlatilag használhatatlanná vált (és itt azért leszögezném, hogy nem volt agyonhasználva). A festék sosem látott mértékben besűrűsödött, szóval miután kihúzom a kefét a tubusból a kefe sörtéi valami morbid alakzatban és kő kemény állapotba rendezve állnak. Nem csak kiábrándító, de gyakorlatilag használhatatlan. A tartóssága gyakorlatilag a nullára redukál, kb. 4 óra alatt gyönyörűen lepereg, estére pedig hűlt helye van.

Azért egy high-end terméktől ezt nem vártam.
Kuka és nem veszem meg többet, de most a márkától is elment a kedvem.

Elhasználtam a spirálomat (Clinique High Impact Mascara) és mivel nem voltam maradéktalanul megelégedve vele (maszatolódott), valami újat kerestem. Mivel a Diorral, főleg az alapozóikkal maradéktalanul meg vagyok elégedve, szerettem volna kipróbálni egy spirált, de számomra kifejezetten fontos volt, hogy normális fejű keféje legyen, pont ezért választottam ezt.
A sok negatív komment eléggé elbizonytalanított, de azért próba szerencse alapon megvettem.

1. maga a termék HATALMAS. Sokkal nagyobb, mint bármelyik másik spirálom.
2. a kefe is sokkal nagyobb, már majdnem mondhatnánk rá, hogy batár.
3. a festék állaga tökéletes, pont annyira krémes, amennyire kell.
4. a hatalmas kefével szuperül lehet felvinni a festéket. Nekem ívelt, de viszonylag pici és nem túl dús pilláim vannak. Tökéletesen meghosszabbítva a pillákat, nem nehezíti el, annyi festéket visz fel, amennyi pont kell, és nem ragasztja össze őket. Nekem elég egy réteg, azzal tökéletesen természetes hatást lehet elérni.
5. NEM KENŐDIK (nekem ez kardinális pont, idegrohamot kapok, ha a szemem alatt ott feketéllik a felkent festék....)
6. tartós. Pont annyira, amennyire kell. Reggel 7kor felkenem, és este 8kor is pont ugyanúgy néz ki.
7. a leszedésére azt hiszem érkezett panasz, én a Korres Jasmine Eye Make-up Removert használom, tökéletesen és maradéktalanul leszedi.

Összességével nagyon elégedett vagyok, elég drága, de amire nekem szükségem van, azt maradéktalanul teljesíti. Új szerelmem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Azért egy high-end terméktől ezt nem vártam.
Kuka és nem veszem meg többet, de most a márkától is elment a kedvem.

1. maga a termék HATALMAS. Sokkal nagyobb, mint bármelyik másik spirálom.
2. a kefe is sokkal nagyobb, már majdnem mondhatnánk rá, hogy batár.
3. a festék állaga tökéletes, pont annyira krémes, amennyire kell.

hopihe11

2017. június 23.

A vízálló verziót vettem meg. Kb. két óra múltán a szemem alatt volt az összes festék. Visszavittem. Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Moringa

2017. április 23.

Szuper spirál. Én jobban szeretem mindenből a natúrat de aki egy kis luxusra vágyik imádni fogja. Csodás érzés használni. Elegáns és kifinomult, ébenfekete pillák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Nusi11

2016. augusztus 8.

Nekem nagyon bevalt. Szeretem, hogy ilyen nagy a kefeje. Az atlagos spiraloktol mindig csomosodott a szempillam, de ez egyszeruen tokeletes! Nekem a szemhejamra sem megy a nagy kefe miatt, sot. Pont ez az egyik nagy erenye, a merete. En biztosan maradok a Diorshownal :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Chrissy

2016. július 24.

Sohasem volt sűrű, hosszú szempillám. Sőt, inkább rövid, kevés és még szőke is. Mindig vágytam rá, hogy csábos tekintetem legyen, hosszú fekete pillákkal, ezért elsőszámú prédájává váltam a szempillaspirál reklámoknak. Szerettem hinni benne, hogy vannak csodák és tényleg olyan pilláim lesznek majd az adott termék használatától, mint a reklámjában a modellnek Egy amerikai magazint olvasgatva találkoztam a Diorshow hirdetésével és rongyoltam megvenni. Botrány sokba került, ez volt a legdrágább spirál az üzletben. És nem vált be. Mint egy WC kefe, akkora a keféje, emiatt rendszerint a szemhéjamra is jutott a festékből és nehezen fértem hozzá a rövid pilláimhoz. Azt kell mondjam, hogy nem ért többet egy drogériás spirálnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

diva27

2015. október 10.

Átlagosan szép pillákat csinál,semmi extra,ebben az árkategórában volt már jobb spirálom,nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Ashmatiii

2015. augusztus 16.

Nekem nem vàlt be. A kefe ormótlan, a szemhèjamra is mindig jutott a festékből. Dràga és semmi extrát nem tudott nekem nyújtani. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

heyitseszter

2015. augusztus 9.

Életem első high-end terméke volt, amitől rengeteget vártam. Elsőre nagyon hígnak tűnt a festék, és nem nyújtott különösebb extrát egy drogériás verziónál. Aztán beváltotta a hozzá fűzött reményeket. A nagy kefe hatalmas dús és hosszú pillákat varázsolt. Feelunique akcióban clinique áron volt szerencsém kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Glyceryl Stearate, C18-36 Acid Triglyceride, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Shellac, Paraffin, Stearyl Stearate, Lecithin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Palmitic Acid, Stearic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Steareth-21, Lecithin, Palmitic Acid, Steareth-2, Stearic Acid, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Steareth-21, Steareth-2, Xanthan Gum, Sodium Laureth-12 Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Lyral, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, BHT

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.