Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Alapozó, mely egyúttal hidratálja is a bőrt.

Kiszerelés: 30 ml

moonchild06

2017. június 15.

Én személyesen nagyon szeretem ezt az alapozót, az állaga krémes, könnyen felvihető úgy ecsettel, szivaccsal mint kézzel. A fedése közepes, de szerencsére ez nekem elég is, és nem érzem 'nehéznek'. Ja, meg végre találtam olyan színt, ami passzol a bőrőmhöz, ami tényleg nagyon világos, ráadásul 15 SPF-es ami nekem nagyon fontos a napallergiám miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Zsannus

2015. május 17.

Nagy csalódás számomra! Bőven sokkal többet vártam egy Dior alapozótól!
Mivel ajándékba kaptam nem volt pénzkidobás.
Problémám vele: semmit, de tényleg semmit nem fed, mèg ha BB Krém-nek is nevezték volna el nagyon de nagyon gyenge!!!
Ami pozitív mindenképpen az illata és az, hogy ad egy minimális egészségesnek tűnő ragyogást, ami nekem nagyon bejön!
Olyanoknak ajánlom, akiknek abszolút nincs bőrhibájuk, nincs mit elfedni!
Kellemes viselet, mintha nem is lenne felkenve semmi.
1szó mint 100: 3 csillag! (Jó indulattal)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Nagy csalódás számomra! Bőven sokkal többet vártam egy Dior alapozótól!
Mivel ajándékba kaptam nem volt pénzkidobás.
Olyanoknak ajánlom, akiknek abszolút nincs bőrhibájuk, nincs mit elfedni!
Kellemes viselet, mintha nem is lenne felkenve semmi.
1szó mint 100: 3 csillag! (Jó indulattal)

marek.adrienn

2014. március 25.

Nincsenek bőrhibáim, de azért egy elvárnám, hogy legalább szebbé, fénylőbbé, egységesebbé tegye az arcot. Egyáltalán nem fed és nem is tartós. Teljesen felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

diana35a

2013. június 18.

Én szeretem a Diort és használom is de ezt gyűlöltem! Ugyanis ha nem vagy 17 éves akkor nem fog látszódni a bőrödön, szinte semmit nem fed, de az égvilágon semmit 22 ezerért! Teljesen felesleges, kidobott pénz volt! Elfogyott a Mariaunaudban a másik nagyfedőképességű folyékony alapozójuk és az eladó rábeszélt erre...Azonnal vettem egy másikat...Nagyon dühös voltam!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Nekem nagyon tetszik ennél az alapozónál,hogy viszonylag sűrű, ezért ahova kenem, ott tényleg fed és nem kell 3x végig maszatolnom a részeket. Ami pedig a színét illeti: végre egy világos alapozó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Klara75

2013. március 27.

Nekem nagyon tetszik ez az alapozó, mondjuk én nagyon nem szeretem az erős fedésűeket, inkább használok korrektort mellé mint, hogy maszkhatása legyen. Száraz bőrűek azért vigyázzanak vele, mert nagyon kiemeli a száraz részeket, úgyhogy a hidratáló részével nem értek teljesen egyet.Ezt leszámítva szép egyenletessé teszi az arcot és teljesen észrevétlenül fed, ami nekem a legfontosabb egy alapozónál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

nettics

2013. január 25.

Én nem szerettem. Egyrészt nem fed szépen (pattanásos bőrt), másrészt megtapad az arcszálakon. Érdekes sosem tapasztaltam még ilyet, hogy a kis pihék az arcon csillognak tőle. Az én bőrömet irritálja is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Nicky6

2012. október 3.

Télleg természetes, matt hatása van. Nekem egész nap jól fed, és jól hidratál. Fedhetne kicsit jobban is és akkor tökéletes lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

vanett

2012. szeptember 15.

Könnyed, természetes hatást ad, de, sajnos, nem egész napra. Hidratálása jó, akár krém, primer nélkül is használható.
Fedése közepes: pattanásokat nem nagyon fed (korrektor mindenképpen kell alá), a szem alatti karikákkal jobban megbirkózik, de a sötétek átsejlenek.
Olyan embereknek ajánlom, akiknek nem problémás bőrrel rendelkeznek és csak egy minimális korrigálásra van szükségük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.