Dove

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Testápolók

Gazdag testápoló krém érett bőrre revitalizáló szérum és Cell-Moisturisers™ kombinációjával.
Javísd bőröd rugalmasságát egy igazi spa élménnyel a fiatalosabb hatásért minden nap!

AniieCzego

2019. február 16.

Háát csajok. Nem tudom de tőlem 10/10-et kap. Zseniális. Egyből csak úgy szívja magába a bőrőm, az állaga/ illata különleges de nekem bejön... és találja is a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

vvivien

2018. október 31.

Én sokkal olcsóbban vettem jól hidratál a beszivodasaval sincs különösebb bajom, de az illata túl erős és parfümös nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

Lea2

2018. szeptember 8.

Furcsa az állaga, az illata pedig természetellenes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Furcsa az állaga, az illata pedig természetellenes.

siskin7

2018. február 10.

Tök jó, mert most fakadok sírva...ebben a pillanatban kentem be magam, gondoltam biztos más már az összetétel....hát ez katasztrófa.....meg ne vegyétek!! Én azt hiszem újra tusolok.... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

dorabeata

2017. szeptember 29.

Szörnyű! Olyan mintha, egy fólia réteget képzett volna a bőrömön, ami alatt nem tudott lélegezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Mesito

2017. július 15.

A krém kibontásakor már feltűnt a különleges illata, amit azóta is imádok. Nem használom naponta, de a bőröm így is nagyon hálás érte. Összességében elmondható, hogy a bőröm normál típusba sorolható, nem túl száraz, nem is zsíros. Az ápoló állaga selymes, lágy, könnyen beszívódik, nekem nem volt vele még gondom. A kezemet naponta krémezem vele, lágy, puha lesz tőle a kézfejem, körömágyam is. A családban más is kipróbálta, az erősen száraz, igénybevett, dehidratált bőrrel már nem működött ilyen jól. Arcra viszont véletlenül sem használnám, oda egyáltalán nem passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Sepi

2017. június 1.

Látom, nem csak az én krémemmel van a probléma. Az illata finom és szerintem puhít is de.... ledörzsölődik, vagy csatlakozva a többiekhez "bekukacosodik. A látvány pedig... hagyjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

zovanda

2017. március 24.

Kiárusítás keretében vettem,500.-ft volt.Még így is pénzkidobás .. Az előttem szóló negatív véleményekkel egyet értek,nem szívódik be,kukacosodik és még az illata is szörnyű. A véleményeket sajna vásárlás után olvastam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 24.

Lhoruraii

2017. február 25.

Te. Szent. Ég.
Szóval volt egy csodálatos, tökéletes, mennyei Dove testápolóm, de kiderült, hogy azt már nem gyártják, így gondoltam keresek valamit márkán belül. Ez valami tragikus. Sosem tudom megfogalmazni azt, amikor felkenés után megdörzsölöm a bőrömet, és lehámlik a krém. Az előttem szólok kis kukacoknak hívják a lepergő darabkákat, ez egész jó, mostantól így fogom hívni. Ezzel a krémmel tényleg ez a helyzet, soha többet nem akarom még csak látni sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Te. Szent. Ég.

lovi9407

2017. január 9.

Meglepő volt ennyi negatívumot olvasni, lehet, hogy velem van a a baj :D
Nekem nagyon bejön, illatát imádom, külön bónusz az állagának, mert kicsit a testvaj felé hajlik. Én estére szoktam használni, reggel csak a kezemre és a könyökömre, nagyon selymes lesz tőle a bőröm. Viszont elég drága, én csak 50%-os kuponnal vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Meglepő volt ennyi negatívumot olvasni, lehet, hogy velem van a a baj :D

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Glucose, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.