Dove

Ár:   1200   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajnalcsillag, Módosítva: 2016. április 18.

Ár:   1200
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kézkrém szérummal a fiatalosabb hatású, rugalmas bőrért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Leander

2019. február 24.

Az egyik leggyengébb hatású kézkrém amit valaha használtam. Alig hidratál, különösen télen nem sokat ér. Az illata rendben van, irritációt vagy bármi problémát nem okozott nekem, egyszerűen csak nagyon gyenge, közel nulla a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

kismadár

2018. február 9.

Nekem alapból kicsit "redős", "ráncos" kezem van, de nem a kor miatt :-), hanem amúgy is olyan kis gyűrött, "gyárilag". :-) Na ezeket a kis gyűrődéseket tényleg nagyon szépen kisimítja, ránézésre sokkal hamvasabbnak tűnik tőle a kézfejem. Sajnos csak akkor ennyire szép tőle a bőröm, amikor frissen van bekenve. Amúgy jól hidratál, de persze egy nagyon cserepesre száradt kézre kevés lenne. Az illata kellemes, de nem tudom semmihez sem hasonlítani. Viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Yavanna

2017. november 25.

Még szerencse, hogy nem adtam rá ki ennyi pénzt, ajándékba kaptam még régebben. Egyáltalán nem hidratálta a kezemet és szerintem még az illata is kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

veresbarbi

2017. június 13.

Nevetséges áron jutottam hozzá a Rossmannban kiárusításban (270 ft), az illata valami isteni! Nem nyújt extra hidratálást,az én normál bőrömnek pont megfelelő, száraz kezeknek viszont kevés lehet. Ennyi pénzért szuper kis vétel volt,de a teljes árát sajnos nem éri meg ,ezért a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Pantene

2017. április 28.

Féláron jutottam hozzá, teljes áron biztos nem vettem volna meg. Szépen hidratálja a kezeimet, az illata viszont nagyon erős nekem, jobban szeretem a visszafogottabb illatú kézkrémeket. Ja, és nincs bőrfiatalító hatása, bár ezt ki gondolta volna..:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

mellcsiii

2017. március 26.

Nem tudok rá rosszat mondani. Könnyű, gyorsan beszívódó formula, kellemes illattal. Azért négy csillag, mert nem látom, hogy babekezem lenne a nagy fiatalítástól :P (nem szeretem a hülye igéreteket).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

esztikhlm

2017. január 25.

Én is a dm-boxban jutottam hozzá, és mivel eddig nem volt száraz a kezem, ezért pihent. Viszont most, a szeles időben elő kellett vennem, mert nagyon kiszáradtak a kezeim. Az első használat után nagyon csípett, de gondoltam, biztosan a csodás hidratáló hatását fejti ki éppen, ezért beletörődtem. Aztán minden egyes használat után éreztem, de nem foglalkoztam vele, hanem bizakodtam. Talán egy picit jobb állapotú lett tőle a kezem, és bár öregedésgátló hatást még nem kell, hogy kifejtsen nálam, azért ennyi pénzért kicsit többet várnék. Elhasználom, ha már megvan, de újravenni nem fogom, mert még mindig csíp, minden használat után. Az illata, és a kiszerelése miatt jár neki a 2 csillag, de egyébként lehetne jobb, hidratálóbb kézkrémet találni ennyiért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

birdie

2016. november 14.

Remek áron jutottam hozzá Glamour napokon, mert amúgy is kiárusításban volt a dm-ben, és még abból lejött a glamouros kedvezmény is. Ősszel amúgy is össze-vissza vásárolok kézkrémeket. Mondjuk tavaly megtaláltam talán az igazit (kettőt is), de gondoltam ennyi pénzért kipróbálom ezt is. Megjött a hűvösebb idő, úgyhogy tudtam tesztelni a tényleges tudását. Most szépek a kezeim, hogy napközben többször bekenem őket. Főleg mosogatás után igyekszem, de csak ha a délutáni teámat kortyolgatom, akkor is eszembe jut egy kis kényeztetés. Szóval, ha figyelek arra, hogy többször kenem és éjszakára egy tartalmasabb krémet használok, akkor jól teljesít. Amikor még egy hónapja csak éjszakára használtam, kevésnek ítéltem a tudását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 14.

blghbrbr

2016. november 10.

Az illata nagyon tetszik de a hatásával sajnos nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Az illata nagyon tetszik de a hatásával sajnos nem vagyok megelégedve.

bea00

(!)
2016. június 30.

Én a Goodness³ testápolót használom.Teljes mértékben meg vagyok elégedve,sőt,kimondottan ajánlom azoknak,akiknek száraz és érzékeny a bőrük.Mezőgazdaságban dolgozom,ilyenkor nyáron,jobban meg viseli a bőrömet a meleg és a por.Nem csak este,de a munka helyemen is használom,hogy mindig védett és ápolt legyen a bőröm.És még a napozáshoz is jó,mert nem húzódik a bőröm.Szóval,mindenkinek ajánlom,aki szeretné a puha érzést megtartani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 30.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Glucose, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.