Dove

Ár:   1259 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lizard, Módosítva: 2012. február 10.

Kategória:   Testápolók

Ismert, hatékony antioxidánssal, fehér tea kivonattal 24 óra múlva javítja a bőr rugalmasságát és fokozza tónusát.

Megany

2019. március 9.

Kedvelem az illatát és acsomagolás is olyan kis helyes,karcsúsitott.A hatása,hidratálása átlagos sztem.Nagyon száraz lábszárra télen pl.ez kevés lenne.Én nem várom,hogy ez feszesítsen,de mégis újraveszem,mert tetszik.Jól beszívódik,frissillatú és jó árban is van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Easy Come Easy Go

2017. október 29.

Tudom, tudom, ez, hogy egy testápoló feszesíti a bőrt, egy nagy kamu. Valamiért mégis megfogott ez a testápoló. Már többször újravettem, nagyon szeretem az illatát a bőrömön, pedig a tégelyből szagolgatva nem is annyira kellemes, de valahogy fevitel után a bőröm illata keveredve ezzel nekem mennyei. Könnyen felszívódik, és ápol pont annyira, amennyire kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

cuky007

2016. május 18.

Nagyon szerettem. Sajnos már nem lehet kapni. Számomra ez a legtisztább illatú Dove testápoló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

csibe

2014. április 5.

Nem is számítottam bőrfeszesítő hatásra, csak akkor azt nem értem, hogy miért hirdetik a testápolókat ilyennel... Szerencsére nekem nem is nagyon van szükségem erre a tulajdonságára, de kis plusznak tűnt a hidratálás mellett, ami viszont elkél a bőrömnek. Nem szívódik be rendesen, nagyon idegesítő volt másnap, mikor a könyökhajlatomban éreztem, nem egyszer indultam el a fürdőszobába és lemostam. Bár a szárazság ellen hatékonyan küzdött, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

korok23

2014. január 5.

Műtét utáni "haldoklás" közben került hozzám mint testápoló. most 2 év után meg kivágtam a kukába, 2 év alatt párszor bekentem magam vele a becsület kedvéért, de se illatra, se beszívódásra, se emléknek nem a legjobb, hidratálás meg nulla. Emiatt a testápoló miatt teljesen elfordultam a Dove termékektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

_-Mia-_

2013. november 24.

Nem a feszesítés miatt került hozzám, hanem mert anya próbálgatta, aztán lepasszolta nekem, mert az én bőröm hűvösebb időben mindig igényel extra táplálást. A hidratálásáról nyilatkozom csak emiatt (feszesítést észre se vettem...), ami édeskevés, mert 24 órán belül viszket és szárad a lábszáram.... Kevésbé kemény vízzel becsövezett területen viszont biztos megfelelő.
Update: felmérgeltem magam rajta, mert esküszöm rajtam pár órán belül hányásra emlékeztető szagúvá válik. Rémes. Rendben, lehet az én bőröm kémiájával nem passzol, az Oriflame tejes-mézes testápolója is ugyanezt adta elő rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

oszibarack

2013. július 31.

Én nagyon szeretem! Finom az illata és jó puha lesz tőle a bőröm, mozgás mellett látszik hogy feszesít is, olyankor sokkal szebb a bőröm összképe, bár nyilván magában egy testápoló nem tesz csodát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Béatrice

2013. május 2.

Amikor felkenem, akkor tetszik az illata, és ennyit tud. Aztán másnap reggelre olyan büdös lesz tőle a bőröm, olyan nem is tudom milyen, nem tudom leírni, de már jártam így jó pár testápolóval. Nem akar beszívódni sem rendesen, a feszesítő hatás pedig nagy kamu...bár nem is ezért vettem meg. Valamennyit hidratál, de közben meg ragad...szóval nem kell még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

KataaBabaa

2013. április 24.

Az hogy ez feszesítő testápoló.... nekem úgy jött ki hogy kiszárította a bőröm, hámlott és húzódott testápolóért kiáltva, ami elég paradox dolog. Gondolom nem ennek a hatásnak kellett volna kijönnie, lehet nekem érzékeny valamelyik összetevőjére a bőröm, mert ahogy látom az előttem szólóknak nem volt vele ilyen problémájuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

manocska81

2013. április 9.

Nem tudom ki mit vár egy ilyen feszesítő testápolótól. Nem fog lógó hájat eltűntetni és narancsbőrt sem. Szerintem nagyon sokan tévhitben vannak ezzel kapcsolatban. Az én testsúlyom 48-51 kiló között mozog folyamatosan, ami főleg a hasra rakódik le és onnan is távozik. Én erre a területre használom, illetve a felkaromra. Csodát nem kell tőle várni, de nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Petrolatum, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethiconol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Butylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Propylparaben, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.