Dove

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. január 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Bőrtápláló krémmel és shea vaj kivonattal kényezteti a bőrét.

Sophiaprincess

2019. október 24.

Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, nem ragacsos. Nagyon puha lesz utána a bőröm.Nekem bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Aryaa

2019. június 3.

Valami álom az illata, könnyen beszívódik, és érzem is, hogy tesz valamit (nem úgy, mint a tbs testvajainál...). Mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

berdobarbara

2018. február 17.

Gyorsan beszívódik, jól ápolja a bőrt.
Az illatát imádom. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Gyorsan beszívódik, jól ápolja a bőrt.
Az illatát imádom. :D

Kitt25

2018. január 16.

Imádon :) tökéletes ápolja a bőrömet és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

Imádon :) tökéletes ápolja a bőrömet és gyorsan beszívódik.

fannivea

2017. december 28.

A kokuszos van meg, az a legjobb, de mindegyik csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

A kokuszos van meg, az a legjobb, de mindegyik csoda!

sziluetta

2017. június 16.

Hidratálás szempontjából találkoztam már jobban (legalábbis ami a szárazabb részeket illeti, pl. a könyököm), de nagyon kellemes illata van és szerintem nyáron, ősz elején bőven elég ennyi hidratálás. Kellemes illata van, az állaga is normális, kicsit nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Pantene

2017. június 12.

Totál ellentétet váltott ki belőlem, mint az előttem szólóakból. Nekem ragacsos érzetet hagy maga után, valamint az illata olyan nyanyás... Hidratálni hidratál, viszont utálom ha egy testápoló nem szívódik be, ezért biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Berill23

2017. február 3.

Nagyon finom illatú,gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros ragacsos erzetet maga utan.
Szuper

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Szuper

LittleSpark

2016. június 19.

Az illata valami mennyei! Mindig imádtam az olyan illatokat amiben van vanília, így amikor választottam a testápolók közül hamar kiszúrtam :) Nagyon jól ápol, puha lesz tőle a bőröm :) Gyorsan beszívódik, könnyű állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Virvatuli

2016. május 13.

A kozmetikusom (!) megkérdezte, milyen testápolót használok, hogy ilyen puha a bőröm. Pici elég belőle, és az illata is kellemes, bár nekem néha túl sok, és inkább téli illatnak érzem, most le is cseréltem valami könnyebbre. Pár percet várni kell rá, amíg teljesen beszívódik, de az eredmény megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, Potassium Lactate, Urea, Collagen Amino Acids
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak