Dove

Ár:   700 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. november 3.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Enyhülés a száraz, érdes kéznek.

Destina

2019. május 3.

Nehezen szívódik be és nagyon fénylik tőle a kezem, illetve kissé ragad is, így a hidratáló hatása nem igazán érvényesül nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

miele

2019. február 13.

Nekem nagyon bevált ez a kézkrém. Korábbi munkahelyemen papírral kellett dolgozni, ami borzasztóan elszívta a nedvességet a kezeimből, szó szerint kritikusan ki volt száradva a bőröm de ez megmentett. Jó az állaga, könnyen felszívódik az illata is kellemes. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

MsKors

2016. július 10.

Véresre repedezett kezeimre nem volt valami jó, nem hidratálta eléggé és baromira csípett is - ezt másik is tette, nyilván nem arra találták ki, hogy konkrétan sebes kézre kenje bárki.
Van jobban hidratáló ugyanennyire csípős krém is...
Legalább az illata finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Van jobban hidratáló ugyanennyire csípős krém is...
Legalább az illata finom.

KergePárduc

2015. november 1.

Jön a tél... jön a véresre repedezett száraz kezek szezonja. Az én kezem iszonyat mód ki tud száradni, kesztyű nélkül ki se lépek az utcára. Szóóóval... ez a krém... jól beszívódik, kellemes az illata & ennyi. Nem hidratál jól. Néha használom napközben, csak hogy ne dobjam ki. Sajnos nekem nem tett csodát, viszont akinek alig száraz a keze annak ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

nyuszkoseriff

2015. október 12.

Eléggé igénybevett kezeimet hamar helyrerakta. Már sok kézkrémet használtam, de ez vált be nekem a legjobban. Kicsit nehezebben szívódik be, de a hatása miatt nem váltanék másra. Nyáron kicsit sok volt, de ezt leszámítva nagyon jó kis kézkrém, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

pzsofia

2015. augusztus 11.

Uhh, nekem ez egy szörnyű kézkrém. Karácsonyra kaptam, még nem fogyott el, a hátizsákomban hordom vészhelyzet esetére, de akkor is csak alapos megfontolás után használom. Nem érzem, hogy olyan jól hidratálna, de ami a legjobban zavar az az, hogy nehezen szívódik be és ragad tőle a kezem. Az illata elmegy, de több semmi. Összességében: volt már sokkal jobb krémem...sőt, talán csak jobb volt eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

dandy

2015. augusztus 10.

Nekem télen egyáltalán nem hatásos, de az illatát imádom, ezért újravevős. Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzés, nyáron hidratál amennyire kell. Ez a táskámba bedobós kézkrémem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

ritusss90

2015. április 11.

Zsenialis. Azonnal helyreteszi a szaraz bort. Nagyon jo vizes allaga van, konnyen szivodik. Az illata mint a mennyorszag.. Ahhh tokeletes :) mindig velem van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

derienart

2015. március 28.

Nagyon jó, nem hagy zsíros hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Nagyon jó, nem hagy zsíros hatást.

honey14

2015. március 26.

Ez a kézkrém...valami hihetetlen! Seperc alatt helyreteszi a száraz kezeket! Nem túlzok, ha azt mondom a legjobb kézkrém, amit eddig használtam! Tilos kifogyni belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 26.

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2