Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2013. január 12.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló argán olaj tartalmának köszönhetően simává, rugalmassá és egészséges tapintásúvá varázsolja haját. Az egyedülállóan könnyű és kisméretű Nutri-Oils formula gyorsan beszívódik a hajszálakba, és esszenciális tápanyagokkal tölti fel azokat, miközben javítja a hajszálak szerkezetét is. A tápláló olajok hatására a haj gyönyörűen simává, fényessé és energikussá válik.

Ár: 599 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Rure90

2019. március 14.

Nagyon jól puhította a hajam, és kezelhetőbb is lett. Viszont hamar zsírosodott a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Panni21

2019. március 6.

1€-ért jutottam hozzá két bontatlan flakonhoz, nem hiszem, hogy megvettem volna teljes áron. Soha nem vettem még Dove hajápolót (meg nagyon mást se, leszámítva az original deot, amit imádok, és nemrég egy próbaképp megvásárolt bőrradírt), fogalmam sincs, miért.
Az illata érdekes, elsőre az állaga is meglepett, pontosabban a színe. Már fél éve szilikonmentes pakolásokat használok (nem tudatosan, így jött ki), így reflexből egy hatalmas adagot öntöttem a tenyerembe. Aztán meg szidtam magam, most már biztos a fejemre fog lapulni a vékonyszálú hajam. Egyelőre nem lapul, jó jel.
Körülbelül 5 percig volt a hajamon (az egy perces hatóidőben nem hiszek), puha lett szárítás után, de nem jobban, mint más olcsóbb (az eredeti árra gondolok), szebb összetevős termékekkel - az övéivel ugyanis ijesztgetni lehet. Majd természetes fényben reggel felmérem, mivel valahogy mattnak látom az egyébként kifejezetten fényes hajam.
Reménykedtem benne, hogy olyan lesz, mint a 2 éve a forgalomból kivont, és azóta is pótolhatatlan Pantene tubusos hajpakolásom, de valahogy nem érzem a várt párhuzamot (tudat alatt az motivált, hogy ez is arany-fehér és tubusos - tudom, nem túl kövezetes).
Elképzelhetőnek tartom, hogy továbbadom a második flakont, hacsak hirtelen nem győz meg. Lehet, velem van a baj, ha ennyien szeretik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Jdit04

2018. szeptember 29.

Pár éve vettem egyet, semmit nem csinált a hajammal, mindegy volt hogy használtam-e vagy sem. Végül odaadtam Édesanyámnak, aki szintén használta egy darabig, majd a kukában végezte a kb. félig lévő flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

kviki0305

2018. április 21.

A legjobb balzsam, amivel dolgom volt. Imádtam, sokkal jobb, mint a flakonos balzsam. Nem lett zsíros a hajam, de mégis könnyen kezelhető lett a használat után. Sajnos az utóbbi időben eléggé felment az ára, így kipróbáltam mást is, de bár ne tettem volna, mert a flakonostól könnyebben zsírosodik a hajam és nem is ilyen hatékony számomra. Most meg már alig alig találom ezt a fajtát. Azért remélem még nem vonták ki a forgalmonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

bettina28

2017. július 13.

Egyszer régen volt nekem egy ilyenem de nem igazán jött be. Az illata se győzött meg de a hatása sem annyira. Végül a párom használta el azt hiszem. Plusz most nézem az összetevőket... biztos hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

mano

2017. május 3.

Nekem sem jött be, sajnos inkább szárítja a hajam, mintsem mélyen táplálná. Semmivel nem jobb, mint egy átlagos balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

zahraa

2017. április 15.

Nagyon elvekonyitotta a hajszalaimat. :(
Toredezest is csak fokozta. Raadasul az INCI-je sem egy alom...
Szerettem volna szeretni, de a felenel ki kellett dobjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Nagyon elvekonyitotta a hajszalaimat. :(
Toredezest is csak fokozta. Raadasul az INCI-je sem egy alom...
Szerettem volna szeretni, de a felenel ki kellett dobjam.

Sz. Csilla

2017. március 30.

Nálam *5ös az illata is és a hatása is!

Update: nagyon sokszor vettem már újra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Nálam *5ös az illata is és a hatása is!

Update: nagyon sokszor vettem már újra. :)

anett0422

2017. február 18.

egyike a tökéletes balzsamoknak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

egyike a tökéletes balzsamoknak

Molli200

2017. február 16.

Nekem sajnos nagyon nem jött be, nem is használtam el, pedig az ára nem valami baráti (2000 ft körül vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Petrolatum
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Dipropylene Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Színezékek: Ci 77592
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.