Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 18.

Kategória:   Kézkrémek

Kézkém matcha zöld tea és japán cseresznyevirág kivonattal,melyet a japán nők szépségrituáléi inspiráltak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

nocika9425

2021. augusztus 31.

Már nagyon régóta, jó pár éve csak a bal könyököm eléggé ki volt száradva, és ilyen kis pikkelyszerűen a bőröm ott így kifelé álltak, és amikor viszketett véresre tudtam elvakarni. Bármivel kentem nem használt semmit sem. Kb. 2 hete vettem ezt a krémet egy kínai boltba, mert nagyon viszketett, a könyököm. Nem is nagyon figyeltem, hogy milyen illatú vagy milyen bőrre való. Bekentem vele, aztán utána való napokban minden nap kentem vele, és rendbe hozta ott a bőrömet. 1 hét után! Még vannak kis pikkely szerűek, de már nagyon szép. Nekem nagy meglepetés volt ez a krém :) Illatra nem annyira tetszik, de már más hová is kenem, szóval el fogom használni, de újra venni nem biztos, hogy fogom, vagy nem ezt az illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

anillam

2021. február 13.

Az illata engem nagyon zavart, büdösnek éreztem. Elhasználtam, hidratálási szempontból elfogadható volt, nem mondanám kifejezetten jónak ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Jelizz

2020. augusztus 16.

jo az illata es hamar beszarad de szinte semmit se hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

jo az illata es hamar beszarad de szinte semmit se hidratal.

tvivien921

2020. május 9.

Ajándékba kaptam a terméket. Az illata nagyon jó, azonnal megtetszett,és a be is vittem a munkahelyre. Kezdetben nagyon jó volt, de most borzalmasan száraz a kezem (több helyen felrepedezett a bőr) és így semmit sem ér,nem hidratál.
Biztos,hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Biztos,hogy nem veszem újra.

Colette221

2020. március 14.

Finom illata van és nem olyan nehéz krém. A munkahelyemen tökéletes. :) Jól hidratálja a kezeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Lierre

2020. január 14.

Finom illata van a krémnek és viszonylag hamar beszívódik, de kellemetlen, tapadós réteget hagy a bőrömön, ami után legszívesebben újra megmosnám a kezem. Sajnos nem túl tartós a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 14.

lenochka

2019. december 9.

Csodás kézkrém szuper áron. Az illata és a kezem puhasága is tartós használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

floram94

2019. szeptember 23.

Tökéletes állag, az illata nagyon finom, nekem mindig van a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Tökéletes állag, az illata nagyon finom, nekem mindig van a táskámban.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.