Dove

Ár:   1290 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 21.

Ár:   1290 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók

A Marula olaj és a Mangó vaj teszi különlegessé és ellenállhatatlanná használója számára. Gazdag és könnyed formula, hidratált és puha bőrt eredményez.

Krtek1

2020. június 30.

Ez a legjobb valaha kreált testápoló illat a számomra. Így lehet elfogult vagyok és télre már nem lesz elég, de megadom neki az 5 csillagot, mert minden használattal jó kedvre derít és jelenleg reggel is érzem a hidratáltságot, ami kitart az utána következő reggelig is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

CrazyKid

2020. május 12.

Jó illat, tökéletesen hidratál, csak kár, hogy ilyen kis csúnya az incije.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Jó illat, tökéletesen hidratál, csak kár, hogy ilyen kis csúnya az incije.

kockasfulu

2019. június 14.

Nagyon fura az illata, számomra zavaró.
Klasszikus Dove-os minőség. Jól hiratál, kicsit lassabban szívódik fel.
Elfogy, de ilyen illatút nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Nagyon fura az illata, számomra zavaró.
Klasszikus Dove-os minőség. Jól hiratál, kicsit lassabban szívódik fel.
Elfogy, de ilyen illatút nem veszek többet.

magyaredina

2018. október 15.

Nagyon kellemes az illata, nyáron nagyon jóleső volt használnom.
Szerintem/nekem a téli időszakban nem volna elég.
Ahhoz képest, hogy tej, inkább krémes állaga van, aminek én örültem (nem zsíros, nem balzsamos, de nem az a tipikus folyékony tejes állag).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nagyon kellemes az illata, nyáron nagyon jóleső volt használnom.
Szerintem/nekem a téli időszakban nem volna elég.

HunFairy

2018. október 3.

Általában a száraz lábszáramra használom, de annyira jó az illata, hogy nem tudom megállni és ott is bekenem, ahhol nem szükséges. Tetszik az állaga, nem kell belőle sok, könnyen eloszlatható és az egy estés varázslat működik. Este bekenem, reggelre újjá születik a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. szeptember 30.

Jól megszokott Dove minőség egy nagyon szuper illattal. Jól eloszlatható a bőrón, hamar beszívódik, jól hidratál. Nálam öt pontot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

cicagerinc

2018. szeptember 28.

Na ennek valami hihetetlenül finom az illata!!! Amikor bementem a dm-be, végigszagolgattam szinte az összes testápolót, mindegyik vagy túl semleges volt, vagy túl "vattacukros-mázos", holott én inkább szeretem a picit citrusos, savanykás-édes illatokat. És ennek pedig pont ilyen! Az állaga is szuper, mert nem ragacsos, alapvetően nem szeretem a testápolókat, mert utána sem felöltözni nem tudok, sem hozzáérni bármihez, de ennél ez nincs így. Gyorsan beszívódik, és puhává, selymessé teszi a bőröm. Imádom. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Noyko

2018. szeptember 19.

Nem vagyok nagy testápolós,ritkán veszek magamnak. De ez levett a lábamról. Először nem vettem meg,de később vissza sétáltam érte. Azóta se bántam meg! Egyedi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

123456789k

2018. június 27.

Jobb mint a kokuszos. Viszont az osszetevok kozt csak a mangot latom.
De meg adom az 5csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Jobb mint a kokuszos. Viszont az osszetevok kozt csak a mangot latom.
De meg adom az 5csillagot.

Bergamo1

2018. június 16.

Imádom! Hetente kétszer is elég használnom, annyira jól hidratál, csodálatosan puha és selymes tőle a bőröm. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.