Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. június 30.

Kategória:   Kézkrémek

Shea vajjal és vanílilával.

Kiszerelés: 75 ml

Dorcsibeauty

Korcsoport: < 18
2020. november 28.

Nagyon szeretem az illatát, nyugtató hatása van. Nem érdemes sokat használni egyszerre, mivel egy sűrű krém. Használat után néha zsíros érzést hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 28.

aidanne

2018. október 30.

Nem szeretem a kezkremeket, mert valahogy szinte az osszes csodot mondott nalam. Mar mar azt gondoltam a kezkrem csak uzleti fogas, amolyan parasztvakitas mint a mainstream parfumoknel a ferfi es noi illat... De aztan kiprobaltam ezt a kezkremet, es el vagyok ajulva. Az illatatol konkretan elalelok, egyszeruen imadom! Balzsamos, puha, kremes illat, nem gejl, elvezhetoen imadnivalo. Amikor a kezemre nyomtam a kremet, egybol az a gondolat futott at az agyamon, hogy megint egy hig kezkrem ami egy fillert nem er.. Aztan bedolgoztam a borombe es lass csodat, ereztem azt a balzsamos, gazdag krem erzeset amit elvarnek egy kremtol. Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

auberginecat

2017. február 13.

Igazán praktikus kiszerelés, táskába dobálni is biztonsággal lehet. Az illata nagyon kellemes, de nem túl tolakodó, ahogy az a többi dove termékről is elmondható. Sokáig elég, és megfelelően hidratál, bár a téli hónapokban számomra kevésnek bizonyul. Újra fogom venni, ha épp úgy adódik, bár kísérletezgető típus vagyok kézkrémek terén. Nem csúcstermék, de nincs miért lepontoznom, így egy erős négyest adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Berill23

2017. február 3.

Finom az illata,gyorsan beszívódik és jol hidratál.
Újra fogom venni,jo kézkrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Finom az illata,gyorsan beszívódik és jol hidratál.
Újra fogom venni,jo kézkrém.

Banszky

2017. január 21.

Nem lett a kedvencem. Annyira nincs jó illata,nehezen szívódik be és még ragacsos érzetet is nyújt. Pozitivuma talán a mérete,igazi táskába dobálós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Erina

2016. május 17.

Hamar beszívódik, nagyon sokat használt a száraz kezemre. este ha elfelejtem bekenni, a kezem szinte kiált érte :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Birkin22

2016. április 30.

Télen szinte tökéletes hidratáló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Télen szinte tökéletes hidratáló.

lilla002

2015. december 29.

Jól hidratál és finom az illata, viszont eléggé zsíros krémről van szó ezért inkább csak lefekvés előtt szoktam használni de tökéletesen hidratál. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

Norih

2015. november 16.

eszmeletlen puhava tette a kezem! Imadtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

eszmeletlen puhava tette a kezem! Imadtam!

MissC

2015. november 4.

Hát-hát... nekem nem jött be. Este lefekvés előtt bekentem vele a kezemet, másnap reggel a vonaton néztem, hogy pikkelyesre volt száradva a bőröm úgy, hogy előtte odakint kesztyűben voltam... ez nem hidratálás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Collagen Amino Acids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak