Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. július 7.

Kategória:   Samponok

Vörös Alga kivonattal és Keratin Nutri Komplex-szel. A sampon különleges formulájának köszönhetően még az erősen károsodott haj is erős, sima és fényes lehet. Mélyen táplálja a hajat, segít csökkenteni a károsodás jeleit és pótolni a tápanyagokat is. Ideális erősen károsodott és intenzíven igénybe vett (például festett vagy bármilyenhőkárosodáson átesett) haj ápolására.

wallflower87

2020. szeptember 2.

Nem használok Dove termékeket, mivel tele vannak nyomva mindenféle káros anyaggal, sajnos ennek a samponnak se túl szépek az összetevői, viszont valamilyen megfontolásból úgy gondoltam, mégiscsak teszek vele egy próbát. Nagyon jó döntésnek bizonyult, az én hajamra ez a sampon szuperül bevált, sőt, azt kell mondjam, az egyik legjobb sampon amit valaha próbáltam!
Gyenge, szöszösödő, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van és nem is túl sok, de ez a sampon élettel telivé, dús hatásúvá és erősebbé varázsolja, és még a zsírosodást is egész jól kordában tartja. Szinte szalon szépségű hajam lesz tőle, és ez a környezetemnek is azonnal feltűnt, ketten is váratlanul megjegyezték, hogy milyen szép a hajam, mikor ezzel volt megmosva, pedig fodrászt már jó ideje nem látott. Az állaga is szuper, nagyon sűrű, krémes és icipici mennyiség is dús habot képez, így tovább kitart mint egy átlagos sampon, ezt figyelembe véve nem érzem túlárazottnak. Nekem csodaszer! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Toscana

2020. március 13.

Hát hatalmas csalódás. Régebb használtam és akkor bevált, most váltani szerettem volna így vissza kanyarodtam hozzá, rossz ötlet volt. A hajam egy pár heti használat után kiszáradt, fenytelen lett és a tetejébe a fejbőröm kezelhetetlen, korpára hajazó, pattogzó sebes valamivé alakult át. Most próbálom levendula olajos parkolással helyre hozni a fejbőrömet valahogy félig meddig sikerrel. Abszolút kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

bernadettu

2019. december 28.

Csak egy kis tasakos mintát próbáltam de utána nagyon puha lett tőle a hajam és mintha lassabban zsirosott volna, szerintem megveszem nagyban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

kismadár

2019. december 19.

Jó kis sampon, kevés is elég belőle, mert nagyon habzik, szépen, alaposan megtisztítja a hajat és közben hidratálja is. Az illata nekem annyira nem tetszik, kicsit "fáradt" gyümölcsös. Összességében jó sampon, de nem veszem újra, keresgélek tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Mosizso

2019. március 20.

Csak a balzsamot próbáltam, hajvégekre. Nagyon kellemes illatú és piha puha végeket eredményezett, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Shopaholic

2019. február 2.

Festett balayage szőke hajam van, hosszú, dús és erős szálú. Szerettem nagyon ezt a sampont, mert finom illata van és egészségesebbnek tűnt a hajam vége tőle, de nagyon kócolódott és sokkal gyorsabban zsírosodott, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Violetta2

2018. december 11.

Nagyon bevált a sampon is és a balzsamja is. Kellemes illata van. Nagyon puha, könnyed lesz tőle a haj. 3-4 napot bír ki a hajam általában következő hajmosásig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Briginam

2018. október 7.

Tularazott es zsirosit! Az illata jo.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Tularazott es zsirosit! Az illata jo.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Az illata lenyűgözött, sajnos a hajamat szárítja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Az illata lenyűgözött, sajnos a hajamat szárítja

Gizzyyy

2018. május 20.

Nagyon pocsék hajam van. Kócolódik és száraz is eléggé. Ugyan az a véleményem mint a tobbi samponnál. Megvehetem akár a legdrágábbat is, lényeges változás nem lesz. Annyi talán hogy ennél a samponnál kicsit fényesebb és erősebb lett a hajam. Nem volt olyan rossz. A balzsamjával együtt használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, PEG-4, Propylene Glycol, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.