Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Naponta használja egész testén körkörös mozdulatokkal a fokozatos és egyenletes barnaságért.

2 változatban kapható

viszvirag1

2020. április 16.

Szörnyű égett szagom volt miután bekentem magam... foltosan fogott meg és ráadásul sárga volt.. eszméletlen nehezen kopott le ami előny is lehet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Rudelf

2020. március 31.

Szolárium mellé és önmagában is használtam már, világos bőrömön is 2 használat után már látható volt a természetes barna szín. Abban viszont egyet kell értsek, hogy eléggé ragadós, felkenés után fél órával is még érezhető egy kis ragadás, és ha véletlenül több kerül fel, mint kellene, akkor a bőrön hasonló szaga lesz, mint a szoláriumozás utáni megsült bőrnek. A hidratálása jó, viszont nekem a használatakor mindig kijön 1-2 pattanás, aminek nem örülök. Ezek ellenére is szívesen veszem elő, mert tényleg nagyon szép színt ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Bogi97

2020. január 22.

Nagyon vigyázni kell vele. Egy évig szoli helyett ezt használtam kb 16-17 éves koromban. Azt nagyon nem helyettesíti, viszont nagyon szép tengerparti igazi barna színt ad a bőrnek. Felkenés után egyből meg kell mosni a kezet, mert még a tenyeret is bebarnítja és nagyon nagyon el kell dolgozni az egész testen különben foltos lesz és utána még csúnyább kopáskor. De ha valaki eltalálja hogy kell kenni akkor nagyon szépen egyenletesen kopik, nagyon szép színt ad nem azt a mű önbarnítós hatást lehet vele elérni. Én mindig este kentem be vele magam és reggelre szép barna lettem . Egyedül az illata amit megutáltam és már nem tudnám használni reggelre mindig nagyon büdösnek éreztem mikorra kifejtette a hatását. Aztán át tértem a szolira ami nyilván sokkal jobb de egy gyors önbarnításra bárkinek ajánlom de nagyon egyenletesen elkenve csakis!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

nori145

2019. május 23.

Az illata zavar csak,de egy nagyon jó krémről van szó. Nekem nagyon bevált a bőröm selymes lesz,nem ragad.Színe is passzol :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

NoemiToth

2018. június 28.

Ragad és foltot hagy, nagyon nem szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Ragad és foltot hagy, nagyon nem szerettem.

katalin89

2017. május 26.

Amire ki lett találva, arra jó. Tehát szépen és egyenletesen barnít, viszont használat után 12 órával is kicsit ragad tőle a bőröm és az illata is nagyon furcsa lesz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Panda90

2017. május 9.

Nekem nagyon bevált. Régebben használtam párszor önbarnítós testápolót, de eddig mindegyik sárgás színt, és csúnya foltosodást eredményezett. Ennél a testápolónál éreztem eddig egyedül azt, hogy puha lett a bőröm utána, egyenletes színt kaptam, nem tapasztaltam foltosodást vagy sárgulást. Az illata kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

katagali92

2016. augusztus 2.

Egyszerüen imàdom. Csodaszép színt ad, màr 1 nap hasznàlat utàn is, puha lesz töle a böröm és még az illata is kellemes. Nem fog be semmit, nem foltos, egyszóval bàrkinek jó vàlasztàs lehet akinek gyorsan kell egy kis szín a börére és/vagy nem szereti roncsolni a börét szolival. :)

Megjegyzés: akinek nem tetszik az illata, az tegyen hozzá egy csepp természetes illóolajat (naturland), olyan illatút amilyet szeret. Én levendulásat tettem hozzá, és elnyomta egy kicsit azt a furcsa, égettes szagot, amit száradás után lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Ragdoll

2016. július 25.

Euros boltokban lehet még kapni, én most ezt használom a derma spa-s csalódásom után. Érdekes, ez nem kopik és nem fullad alatta a bőröm és a kis csillámok is nagyon szépek. A szaga az nem valami jó amúgy...

Szerintem jobban megéri megvenni ezt, hiszen ebben 250 ml van és csak 1000 ft (az új dove- hoz képest)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

necra

2016. június 23.

Nagyon szeretem! Ugyan a korábbi rossz önbarnítós tapasztalataim miatt 1:1 arányban összekevertem a kedvenc kókuszos testápolómmal, de így is nagyon szépen csillog. A "hígítás" miatt lassabban barnít, de így nem is kopik.

A lakótelepünk kínai drogériájában vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

A lakótelepünk kínai drogériájában vettem :)

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Glycol Stearate, Dimethicone, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Isohexadecane, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.