Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2024. február 28.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Naponta használja egész testén körkörös mozdulatokkal a fokozatos és egyenletes barnaságért.

2 változatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szgt_rebeka

2024. április 11.

Nagyon finom az illata, de bármennyire szépen keni fel az ember napokig foltos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 11.

Nagyon finom az illata, de bármennyire szépen keni fel az ember napokig foltos.

danyadi77

2024. március 3.

Kár, hogy nincs már. Szerettem. Utálom az önbarnítókat a szaga miatt, de csak a lábomra kentem, így kevésbé volt érezhető és talán alapból kevésbé volt rossz szaga. Simán a sötétebbet választottam, így egy kellemes kis színt kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 3.

bbiijjaa

2023. augusztus 3.

A világos bőrre valót vettem meg. Én csak lábra használom mert az marad általában hulla fehér. A bokámon és lábfejemem nekem is foltos lett egy kicsit de a többi részen szép enyhe barnaságot adott. Csak az első két alkalommal használtam minden nap, utána kb minden másnap vékony rétegben és így nem lettem narancssárga sem. Illatra nekem tetszik es a bőröm is puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

Petalodirosa

2023. augusztus 3.

Nekem nem működött, már a felvitel után foltos lettem, nem sokat ér. A Palmer's kakakóvajas önbarnító testápoló sokkal jobb nekem, nem lesz foltos a bőröm és szép barnaságot kölcsönöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

Andrea79

2023. július 4.

Hiába radírozok, kesztyűt használok a felvitelkor, még így is foltos a könyöknél és a lábfejen, ráadásul minél többet használom annál sárgább a bőröm. A kézfejemről nem is beszélve, hiába figyelek oda hogy azt is kenjem, az ugye sokkal hamarabb kopik, kicsit vicces a végeredmény. Régen is valódás volt, de most sem sokkal jobb.
Inkább maradok fehér miután lekopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 4.

Inkább maradok fehér miután lekopott.

Beccu

2023. június 20.

Csak random lekaptam egy drogériaban a polcról, mert láttam hasonló önbarnítós testápolókat Tiktokon (micsoda forrás).
Nem olvastam el hosszabban a leírást, így a közepes-sötétebb bőrre valót sikerült megvenni a: "maximum madárlátta, de nap biztosan nem" bőrömhöz.
Elsőre sikerült már egy kis változást elérni vele.
Pár nap múlva újra kentem: Ekkor.már rendkívűl szép barna színem lett, amiért elképesztően hálás voltam.
Hátrány: a kézfejemnek volt egy narancsos beütése, illetve ahol nem dolgoztam el rendesen volt egy-egy erőteljesebb folt. (Persze ez minimális odafigyeléssel kikerülhető.)
(Este kentem fel, ez másnap volt tapasztalható.) Az ezt követő nap viszont a kezem is szebb volt, a tenyeremről is lekopott a barnaság. Ekkor teljesen meg voltam elégedve.
A felkenéstől számított 3.-4. napon, láss csodát, megint a kezemmel voltak bajok. Tekintve, hogy a kezemet gyakrabban mosom, mint a testem többi részét: az ujjaim egyszer csak visszatértek sz eredeti hófehér állapotukba, illetve a kézfejem felső része.
Ez a jelenlegi állapotam, ha valaki ránéz a kézfejemre, azt hiszi vitiligos vagyok. Megpróbálom valahogy óvatosan kipótolni ezt a részt hátha egyenletes hatást sikerül elérnem, a fejleményekkel :)))

A foltos kopáson kívűl összességében elégedett vagyok:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 20.

Elsőre sikerült már egy kis változást elérni vele.

A foltos kopáson kívűl összességében elégedett vagyok:))

stella764

2023. június 18.

A világosabb verziót használom. Már az első használat után nagyon enyhe eredményt tapasztaltam. Hófehér bőröm van, az a tipikus sosem "barnulós, csak leégős". Jól hidratál, kellemes az illata. Előtte érdemes a márka egyik radírját használni. Többszöri használat mellett növelhető a barnaság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 18.

Bb.Sophie

2023. június 15.

Kellemes csalódás: finom illata van, egyáltalán nincs fura önbarnító-szaga. Szépen terül, nem csíkos-foltos és nagyon hamar beszívódik. Az én bőrömet jól hidratálja, kifejezetten kellemes érzésem van miután felkentem. A világosabb árnyalat sajnos semmit nem változtat a bőrömön :( a sötétet nem merem megvenni a hófehérke bőrömre, ezért a -2 csillag.
Egyébként szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 15.

Egyébként szuper!!

csillagboris

2023. május 29.

Először a barátnőmön láttam. Húúú, mi ez a tuti, szexi de nem gagyi színű tengerparti szín? Nekem is azonnal kell ilyen! Könnyű felkenni, " teríteni" :). Előtte azért jó radírozni. Pár perc után öltözhetsz, nem ragad, és selymes lesz tőle a bőröm. A szín már első használat után látható, többszöri használattal szépen mélyül. Felkenéskor finom krém illat száll, semmi gyanúsat nem észlelni a tested körül, ami elárulná hogy drogériában vetted az instant színedet.
Na de aztán beüt .. az a szag.. anyám!! Ilyenkor magam is elhatárolódom magamtól.. Hát ez van... de szép a színem :) Tehát ne a randi előtti napon toljátok, hagyjatok időt a kiszellőzésre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 29.

sztike

2023. március 21.

A tubusos verziónál sokkal gyorsabban szívódik be, nem is ragad utána annyira a bőr. Az illata kifejezetten tetszik. Heti 2x használom, szép, egyenletes színt ad, én radírozni vagy hidratálni sem szoktam előtte, mégsem lesz foltos. Puha utána a bőröm, irritációt sem okoz. Világos bőröm van, de a medium - dark verziót veszem ebből is, sokkal látványosabb eredményt ad, mint a világos bőrre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 21.

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Glycol Stearate, Dimethicone, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Isohexadecane, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Methylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Színezék. Barnás sárga.