Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbel, Módosítva: 2012. május 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Ár: 500 , Eladó: NAPO
Állapot: új,1x próbált, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
ZsaNo0707

2018. február 27.

Ha jól emlékszem 2006 nyarán használtam. Eleinte tetszett, szépen barnított. Mondjuk mindent megfogott az igaz. Egy-két hét eltelte után viszont foltosan kopott le. Azóta inkább szolizom :) (Heti egyszer, maximum kétszer.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

viviendiamond91

2017. február 6.

Iszonyatosan irritáló volt számomra az "illata".
Foltos lettem tőle, és inkább sárgás mint sem barna.
Sajnálom, hogy így le kellett pontoznom, pedig a Dove termékek nálam beválltak, de ő ssajna nem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Iszonyatosan irritáló volt számomra az "illata".
Foltos lettem tőle, és inkább sárgás mint sem barna.

lauralackner60

2016. április 9.

Én most így áprilisba kezdem el használni és szépen barnít de viszont a tenyeremet nagyon bebarnítja az után is miután lemostam. Az illata addig jó amíg úgy 3 órát van rajtam , utána elkezd érdekessé válni ami nem egy pozitív dolog. Inkább megvárom a napsütést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

ingyombingyom

2015. május 18.

Fú én erre emlékszem, jó pár éve használtam és rettenetesen utáltam. A szaga még csak-csak elmegy, de foltosan kopik, mindent összefog. A kozmetikában diszkréten megkérdezték mit használok mert nem túl szép.
Talán attól kezdődhetett a család utáni ellenszenvem , ami a mai napig töretlenül fennáll.
Most látom az összetevőit, teljesen bolond voltam ha ilyet magamra kentem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 18.

Most látom az összetevőit, teljesen bolond voltam ha ilyet magamra kentem!

emese1989

2015. március 10.

Eléggé sárgás a színe... Meg nekem az utó szaga sem tetszik... Igaziból csak akkor mutat szépen, ha nagyon barna bőrre visszük fel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Mandula24

2014. március 5.

Nah hát rémálmomba se gondoltam volna, hogy ennyit szenvedek vele. foltos voltam meg nem is inkább barna hanem sárga elmentünk valahova azt éreztem mindenki engem bámul, mégegyszer nem venném meg bár, mondjuk az illata tetszett ezért két pötty jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Ms.Cat

2013. szeptember 1.

Annyira nem volt rossz termék, de a kezemnél mindig foltos leszek tőle.xd Az illata kicsit fura, de tetszik, sokáig érződik a bőrön. Sokáig elég, még mindig van egy kicsi a flakonban, bár nem használom sokszor...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

E329

2013. augusztus 18.

A legvilágosabb bőrre valót vettem meg először. Viszonylag jól barnított. Aztán elkövettem azt a hibát, hogy a lebarnult bőrömre megvettem a kicsit sötétebbet. Hát úgy néztem ki mint Garfield. Mivel fele-fele arányban tetszik ezért kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

nyau89

2013. június 10.

Hát... pff :D Régen kipróbáltam, mert nagyon fehér vagyok. Volt ahol barna, de volt ahol sárga lettem... aztán foltos. Csináltam vele mindent, bőrradír, véletlenül sem öltöztem fel korábban a kelleténél stb. Aztán összekevertem más, hígabb testápolóval, de úgy már semmi hatása nem volt, de legalább elfogyott. Szerintem büdi is. Maradok a fehér bőrnél, ez már a védjegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

beautifullife

2013. március 3.

Életem első és utolsó önbarnítója..lehetetlen egyenletesen eloszlatni és az ujjaid között ragad akármennyire sikálod.Nem mellesleg ez inkább sárgító,mint barnító..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Glycol Stearate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Squalane
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0