Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 250 ml

sandor_zsofia

2015. január 24.

Kedvelem az illatát de a csillámok borzalmasak szerintem és én ki is pattogtam tőle a dekoltázsomon, hátamon, vállamon amikor használtam.
Esetleg alkalom előtt tudnám elképzelni a használatát annak akinek nem irritálja a bőrét.
Nálam belerohadt a flakonba. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Nálam belerohadt a flakonba. :P

edina95

2014. április 23.

Ajándékba kaptam, vissza is adnám. A csillogás jön be egyedül, az illata nem. Nagyon tömény. Ápolni sem ápol úgy, ahogyan egy Dovetol elvárnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

women

2014. január 23.

Használat közben tetszett az illata nagyon és tetszettek a csillámok is. Viszont ahogy hozzámért a ruha és utána kimostam, szörnyű szagot éreztem még mosás után is....mint valami gépolaj és ez ezer százelék, hogy ettől a testápolótól volt...ráadásul ugyanolyan száraz volt a bőröm használata mellett is, egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

jakobs

2013. április 5.

Nagyon tömény az illata,a csillámok se jönnek be nekem,zsirosz érzetet ad,el is ajándékoztam barátnömnek ,neki viszont nagyon tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

horvathm

2013. január 26.

Imádom a csillámokat... ezért vettem meg ezt! és remek csillogó bőrt varázsol:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

Imádom a csillámokat... ezért vettem meg ezt! és remek csillogó bőrt varázsol:D

edeseper

2012. június 27.

Évek óta használom, főleg nyáron, imádom! Gyorsan beszívódik, egész nap hidratált és csillogó a bőröm (pedig elég száraz a bőrtípusom). Igaz, én igyekszem egész évben barna maradni, így nem tudom fehér bőrön hogy mutat a csillogás, de egy szép napbarnított, bronzos bőrön gyönyörűszép! Mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

jucimuci

2012. május 12.

hidratál és még csillog is! ez lett a kedvenc nyári testápolóm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

hidratál és még csillog is! ez lett a kedvenc nyári testápolóm

linda90

2012. február 15.

Imádom az illatát és a csillámokat. :) A kedvenc testápolóm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Imádom az illatát és a csillámokat. :) A kedvenc testápolóm. :)

bendee91

2012. február 6.

Még 2010 nyarán vettem, amikor Budapesten volt akció dove termékeknél, és nagyon olcsón jutottam hozzá. Jól hidratál, igazából a megszokott Dove termék szerintem. A csillámok engem abszolút nem zavanak.:) Télen azért, mert a kutya se látja, nyáron meg szerintem még jó is!:) De többször nem venném, mert szeretek újat próbálni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

mstindigo

2012. február 3.

Nyáron próbáltam használni. A hidratálásával nincs gond, viszont nekem agyamra mentek a csillámok! Jellemzően még nyáron se sikerül lebarnulnom, és szerintem fehér bőrön hülyén néz ki ez a sok csillám... Az összetevők se szimpik. Azért az igaz lehet, hogy egy szép, formás, napbarnított lábon igen jól mutathat, de fehéren tuti gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Serica, Hydrolyzed Silk

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak