Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2013. július 31.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Megvédi bőrét a hidegben.

rosegangela

2016. december 19.

Sokáig a polcomon állt, mert mondhatnám csak olyan embereknek ajánlom, akinek papirusz száraz a bőrük! Az illata finom, de egy idő után azt is meguntam. Nehezen szívódott fel, tapacsos volt tőle a bőröm.Számomra kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Erjenna

2016. május 13.

Télen nagyon vízhiányos a bőröm,és ez a testápoló nagyon jó rá: gyorsan felszívódik, nem ragad, kellemes puhaságot hagy maga után, és nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

cintia995

2016. január 17.

Hát ez tényleg nagyon száraz bőrre való! Sajnos nekem azért annyira nem az, ezért nem is tudja rendesen beszivni a bőröm, viszont ettől még nem kellene egy ragadós réteget képeznie a bőrön. Elhasználom valahogy, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

szupiné

2016. január 7.

A hidratálás, használat rendben volt, de egyszerűen az illatát képtelen vagyok elviselni.... nekem nagyon rossz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

edina810

2016. január 6.

Ugyan már rég elfogyott (kár, hogy csak limitált kiadás volt), de meg voltam vele elégedve. Az illata mennyei volt, egyébként pedig hozta a megszokott formáját a Dove. Gyorsan beszívódik, jól hidratál. Egyedül az volt vele a problémám, hogy helyenként csípett, ahol jobban ki volt száradva a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Maraaa

2015. november 12.

Imádom!!!!
Kínai boltokban lehet kapni télen - nyáron :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 12.

Imádom!!!!
Kínai boltokban lehet kapni télen - nyáron :))

chanelbaby

2014. május 31.

Imádom ezt az testápolót, főleg az illata az ami nagyon megfogott. Kár hogy limitál kiadás volt, február óta sehol nem találtam az üzletekben:( Aki esetleg találkozik vele annak ajánlom hogy vegye meg mert tényleg nagyon jó a hidratáló hatása és az illata isteni! 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Szofi07

2014. május 9.

Féláron sikerült beszereznem, így nyár elején :D Szerintem nincs az a tipikus télies illata, a vaníliás dove-ot jobban szeretem :) Nagyon jól hidratál, selymes és puha bőr a végeredmény, nekem viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

galliba87

2014. május 4.

Egy karácsonyi kuponakció keretében vettem meg hármat, nagyon beváltak. Nincs meg az a vízszerű testápolós érzés, viszont nem is annyira testes és sűrű, mint a kék dobozos Nivea. Én a nyakamra használom, hogy ne ráncosodjon, beszívódik viszonylag jól, és nem olyan idegen érzés az ember kezén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

bardybea

2014. április 11.

Dove függő vagyok! Tudom,hogy vannak benne csúnya dolgok,mégsem tudok lemondani róla. Ez a testápoló hiper-szuper. Az illata nagyon finom,tiszta szappan illat,a hatása is kiváló,gyorsan beszívódik,puha bőrt hagy maga után. Sajnálom,hogy csak téli kiadás,egész évben használnám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Potassium Lactate, Lactic Acid, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Stearic Acid, Cyclopentasiloxane, Glycol Stearate, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Dimethiconol, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2