Best of Beauty 2019

Dr. Jart+

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   10 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

1. Erősíti a bőr védekező képességét a külső környezeti hatásokkal szemben.
  2. A ceramid mélyen hidratálja a bőrt és hosszú időre nedvességgel látja el.
  3. A száraz bőrt hidratált, egészségesen ragyogó bőrré alakítja át.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Dipropylene Glycol i Caprylic / Capric Triglyceride eo Hydrogenated Polydecene eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 11,2-Hexanediol ta Dimethicone eo I szil 1 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Vegetable Oil Bifida Ferment Lysate Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Dimethiconol eo I h I szil Cyclopentasiloxane eo I szil Ulmus Davidiana Root ExtractAmaranthus Caudatus (Love Lies Bleeding) Seed Extract Piper Methysticum Leaf/Root/Stem ExtractBeta Vulgaris (Common Beet) Root Extract a Algae Extract eo I h Artemisia Vulgaris (Mugwort) Extract Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Pueraria Thunbergiana Root Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Paeonia Lactiflora Root Extract Cnidium Officinale (Marsh Parsley) Root Extract Hydrogenated Lecithin eu Sodium Hyaluronate h 0 0Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil i Soluble Collagen h Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Salvia Officinalis (Sage) Oil Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Cetearyl Glucoside ti I eu Cetearyl Olivate Sorbitan Olivate eu C12-16 Alcohols eo Ceramide 3 Microcrystalline Cellulose Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Squalane eo 1 0Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Hydrolyzed Corn Starch h Palmitic Acid eo I eu 2 0Coco-Caprylate / Caprate eo Polysorbate-60 ti I eu Caramel sz Cellulose Gum Propylene Glycol h Butylene Glycol h 1 0Disodium EDTA Panthenol eo I v 0 0Acacia Senegal Gum i Folic Acid v Acetic Acid Cholesterol eo I eu 0 0RaffinoseLactic Acid h I kh Xanthan Gum ti I eu Tromethamine Palmitoyl Pentapeptide-3 pep Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eo

Dr. Jart+ Ceramidin 3-step kit
Ár: 3500 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/Foxpost
1500 ft - Dr. Jart+ Ceramidin Cream
Ár: 1500 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost
Lencseee

2019. június 7.

Na, ez megeri az arat. Nappalra nekem tul sok, de estere ez az a taplalas, amit a nap soran hidrataltsagat vesztett borom pikkpakk beiszik es a sok josagtol ami meg benne van, regeneralodik. Minden, ami itt a leirasaban van, teljesul. Maradektalanul elegedett vagyok vele. Ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

Birkin

2018. július 29.

Több Dr. Jart+ terméket kezdtem használni, elsők között ezt a krémet és igazuk volt az ajánlóknak, szuper krém száraz bőrre. Kellemes illat. Tömör, zsíros állag ami a bőrömnek jól esik - valószínűleg kevésbé száraz bőrűeknek érdemes átgondolni. Lehet belőle kis kiszereléseket is találni,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Pötyi

2017. október 4.

Kedvenc krémem mostanság, nem hiába zeng róla minden blogger, Caroline Hirons-szal az élen, illetve a termék minőségét jelzi számomra az is, hogy Sephora US is tartja (más dr Jart termékekkel együtt). Száraz, vízhiányos a bőröm, így nekem az a testesnek tűnő, de a bőrön egyáltalán nem akként viselkedő krém még nyáron is simán belefért, de most, hogy kezd hidegebb lenni, sokkal látványosabb a hatása. A keramidok ugyebár nagyban segítik bőrünket hidratáltságának megtartásában, így megfelelő hidratálók mellett most látom igazán, hogy mennyivel ragyogóbbá teszi ez a krém a bőrömet.
Imádom a "természetes" illatát, rám kifejezettem nyugtató hatással van. A sűrű krém nagyon jól beszívódik, egyáltalán nem marad tőle ragacsos a bőröm, illetve nagyon jól lehet rá sminkelni is.
Nem igazán tudom elképzelni, hogy ne vásárolnám újra, ha (ismét) elfogy, illetve nyáron Koreában járva megvettem a termékcsalád több más tagját is (Ceramidin Liquid, maszk, lipcare), minddel elégedett vagyok. Ahogy fogynak a termékeim, próbálok minél több Dr Jart terméket kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

jirka

2017. április 3.

2017.04.03.
4 db 15 ml-es tubust használtam el belőle, túl vagyok a 4 hónap használaton, és még van egy 15 ml-es kiszerelésem. Akik szeretik a keramidokat, azoknak teli találat.

Az ebay-en már kapható 15 ml, 30 ml, 50 ml és 60 ml kiszerelésben is. természetesen a 60 ml (4x15 ml) éri meg a legjobban, és ebben a méretben könnyen használható a fémtubus, és tökéletesen utazóbarát. Továbbra is testes krémnek tartom, inkább hidegebb időkre tartogatom, továbbra is nagyon elégedett vagyok vele. Érzékeny arcbőrömet, szememet soha nem irritálta.

2016. december 17.
Fémtubusos csomagolású, kinézetében minimál stílusú, igazi gyógyszertári darab. A DR. JART+ CICAPAIR TIGER GRASS CREAM-mel használom párban, éjszakára. A Dr. JART+ BEST CREAM DUO(CICAPAIR Cream 15ml+CERAMIDIN Cream 15ml) szettben vásároltam meg először. Amikor kinyitjuk a tubust vigyázni kell vele, mert állaga miatt nyitás után hajlamos kiszaladni a tubusból (ezt a Cicapair-nél nem tapasztaltam).
Sárgásbarna színű, gyógynövény illatú, olajos, sűrű krém, kifejezetten érzékeny arcbőrre fejlesztve. Egyébként a DR. JART az érzékeny bőr vonalat képviseli, ezért esett erre a márkára a választásom. Nappalra nem tudtam használni BB krémmel, mert úgy túl sok volt, arra a Cicapair-t használom.
15 ml/napi egyszer = 4 hét
Egy nagyobb borsónyi mennyiséget oszlatok szét az arcomon. Ragyogóan feltölti a bőrt, gyakorlatilag megváltoztatja a bőrstruktúráját (bár hozzá teszem, hogy a DR. JART+ CERAMIDIN LIQUID-vel használom együtt, az még teszt alatt), hidratált és puha lett a bőröm. Az éjszaka folyamán teljesen felszívódik, nincs ragacsosság, olajos érzet. Ebből a típusból önállóan is lehet rendelni a 15 ml-es változatot. Már a 2. 15 ml-es tubust használom. Szemet nem irritálja, sőt látványosan jó hatással van rá, szempillámra is jótékony hatást gyakorol. Érdemes ránézni a külföldi blogokra vele kapcsolatban, van ahol fotóval illusztrálják a hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 3.

2017.04.03.

2016. december 17.
15 ml/napi egyszer = 4 hét

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Hydrolyzed Corn Starch, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Panthenol, Folic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate SE, Dimethiconol, Cyclopentasiloxane, Algae Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, C12-16 Alcohols, Squalane, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Coco-Caprylate / Caprate, Panthenol, Cholesterol, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin)
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Glucoside, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Cholesterol, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Cyclomethicone, Dimethiconol, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Acacia Senegal Gum
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Cholesterol eo I eu 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.