dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: lady_jellyfish, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2390 Ft

• A folyékony dezodor gyengéd, mégis rendkívül hatékony minden bőrtípus számára
  • Alapja a bioaktív kendermagolaj, aloe vera, napraforgó olaj, izlandi moha és E-vitamin
  • Hosszantartó védelmet biztosít, kisimítja és revitalizálja a bőrt
  • Nem tartalmaz parabént, SLS-t, mesterséges színezéket, ftalátokat, petrolátumot, glikolokat, DEA-t, BHT-t, izotiazolinont, ásványi olajat, szilikont

Ár: 2390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
AKCIÓ! 2019.08.28-ig 2160 Ft
Gubana

2019. január 4.

Otthon vettem észre, hogy milyen illatot is vettem valójában :)
Az illata erős, de nagyon megszerettem, hatékony és kellemes ! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Otthon vettem észre, hogy milyen illatot is vettem valójában :)
Az illata erős, de nagyon megszerettem, hatékony és kellemes ! 5*

cybio

2017. november 15.

Más illatokat is próbáltam már a márkától, amik jobban beváltak. Ennek számomra kissé férfias, erős, mondhatni "borsos" illata van, emiatt át is passzoltam barátomnak. Ő viszont már kétszer is újravette, mert nagyon bejött neki! :D
Hatásában semmi rosszat nem mondhatok rá, egyedül az illat miatt vonok le egy csillagot, de férfiaknak bátran ajánlom, számukra szerintem akár 5 csillagos is lehet! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Captainblonde

2017. július 18.

Sajnos nekem nem jött be ez a deo, pedig ez már a sokadik natúrkozmetikum amit a hónaljamra kenek, de ennek a szaga valami borzalmas. Főleg, ha megizzad az ember lánya... nem tudom, hogy kipróbáljak-e másik illatot ettől a márkától, de kétszer meggondolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

tenyitomi

2017. január 31.

Kb 2-3 hetes a tapasztalatom vele,eddig jó,az illatát nem tudom belőni az biztos hogy nem citromültetvény kicsit érezni a vadkendert benne,meg talán olyan pacsuliszerű,az biztos hogy nem az életem illata szerencsére ez is felkenés után javarészt tovatűnik az éterben.Így télen a hidegben eddig jól távoltartja a kis bűzatomokat a hónaljtól.szerencsére szőrrel +-ban nem kell megbírkóznia annyi előnyt adok neki/hi,hi/Én ebben az árkategóriában /2400/ még nem találtam hatásosabbat mint az újabb deók ettől a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetraria Islandica (Iceland Moss) Extract, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Isocetyl Palmitate, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Citrus Limon Peel Extract, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Stearate, Sodium Stearoyl Lactylate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Lauryl Glucoside, Cetraria Islandica (Iceland Moss) Extract, Xanthan Gum
Illatanyagok: Humulus Lupulus (Hops) Extract, Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Oil, Citral, Citronellol, Limonene, Farnesol, Geraniol, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.