dr. Organic

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 6290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 6290 Ft

A hajsűrűség növekedésének, a hajnövekedés serkentésének és a hajhullás csökkenésének és megelőzésének a támogatására készült, klinikailag bizonyított, egyedülálló, uniszex Baicapil TM formulával, esszenciális zsírsavakban, Omega 3, 6, 9 zsírsavakban gazdag, „a természet legkiegyensúlyozottabb olajának” is nevezett bioaktív kendermagolajjal készült hajpakolás, melynek hatását további komló- és hibiszkusz kivonat, amino peptidek és egyéb aktív gyógy-növény kivonatok támogatnak. Heti használatával mélyen kondicionálja és erősíti a hajszálakat, fokozza a hajvolu-ment, növeli ellenállóképességét a töredezéssel szemben. Az eredmény látatóan és érezhetően sűrűbb, vastagabb hajszálak, hidratált és fiatalos hajkorona.

Nem tartalmaz: parabént, SLS-t, ftalátokat, petrolátumot, DEA-t, BHT-t, mesterséges színezéket, izotiazolinont, ásványi olajat, szilikont. A Dr. Organic elutasítja az állatkísérleteket. Vegán. Az összetevők minimum 70%-a biogazdálkodásból származik, kivétel a víz és a só.

Water / Aqua Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice gy Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Glycerin h 0 0Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil eo Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Propanediol h Arginine Lactic Acid h I kh Glycine Soja (Soybean) Germ Extract eo Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Gluconolactone kh Calcium Gluconate h Humulus Lupulus (Hops) Extract eo I i Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract Equisetum Arvense (Horsetail) Extract eo Cetearyl Olivate Sorbitan Olivate eu Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil i Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil Cinnamomum Camphora Bark OilMentha Piperita (Peppermint) Oil i Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil i Vetiveria Zizanoides Root Oil i Citrus Limon Peel Extract eo Cupressus Sempervirens Seed Extract Litsea Cubeba (May Chang) Oil i Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil eo Sodium PCA h 0 0Sodium Lactate h Aspartic Acid PCA h Glycine Alanine a I h Serine Valine i Isoleucine Proline Threonine Histidine h Phenylalanine Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Xanthan Gum ti I eu Sodium Phytate Phytantriol h I al 2 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Citric Acid kh Alcohol al Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Geraniol i Linalool i Limonene i

Ár: 6290 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

Zoana

2019. május 26.

Amennyire drága meg csodaterméknek lett kikiálltva annyira pocsék . 1 hónap után szerintem mindenkinek tönkreteszi a haját . Az enyém a 2 dik hónapba brutálisan zsíros lett tőle . hullott túl puhította ami következtében tépődött és nyúlt. ...semmi esetre sem ajánlom . Egyedül az illata ami tetszik azért kap tőlem 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

kisvirci

2018. augusztus 29.

A krémmániás vélemények miatt vettem meg ezt a terméket. Sajnos nekem nagyon-nagyon nem vált be. Együtt használtam a samponjával, így a két termékért közel 15 000 Ft-ot fizettem..... teljes pénzkidobás! :( Elnehezíti a hajamat, csúnya zsíros lesz tőle. Lassan elhasználom ezt a tégelyt és semmi pozitív hatást nem tapasztaltam. Hidratálni nem hidratál, a hajvégeim nagyon sprődek. A hajhullásomat sem állította meg. Az illata nagyon tolakodó, kimondottan büdös növényi.... Nálam nem hogy nem vált be de inkább kárát láttam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Anada

2018. július 9.

Valóban puha lesz tőle a haj, és olyan csodálatos állaga van, hogy érzed, hogy "van benne anyag".
Hajnövekedésről egyelőre nem tudok beszámolni, ugyanakkor utána nehezebb begöndörítenem a hajamat, szoktam vele küzdeni rendesen... valószínűleg azért, mert az olajok kicsit elnehezítik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

csaktom

2016. november 26.

ez egy csoda! úgy beissza a hajam, mint az alverde legendás hajpakolását (jó, csak majdnem, ez egy kicsit jobban siklik, nem annyira egy helyben tűnik el), viszont azzal ellentétben, ezt nem kell kimosnom, mert rászáradva a rövid hajamra vmi zseniális dúsítást és formázást biztosít. leginkább a kevés viaszt is tartalmazó dúsító hajkrémekhez tudnám hasonlítani, de ez természetesebb hatású. eddig még nem tudtam annyit használni belőle, ami már túl sok lett volna, és elzsírosította volna a hajam (pedig próbálkoztam, pakoltam belőle rendesen)

a tulajdonképpeni hajhullás elleni hatásáról nincs határozott véleményem, egyrészt mert nekem nem nagyon hullik, inkább megelőző csapásként használok ilyesmit, ill. egyszerre nem is egyfélét. a bajkalin most nagyon felkapott hatóanyag, és a dr. organic gyorsan reagált, ezért mindenképpen jár a dicséret. a termékcsaládból a sok arginin és a többi hozzáadott aminosav miatt választottam ezt a hajpakolást, ami csak ebben van a közös bajkalin, kender, komló, szója- és búzacsíra-kivonat mellett. fiúknak napi szinten ajánlott vmi dihidroxi-tesztoszteron blokkoló (csalán, komló, törpepálma, görögszéna, tökmag, beta-szitoszterol stb.) használata hajon a férfias típusú kopaszodás megelőzésére, ebben a formulában ez a komló (az illata sztem megosztó lesz, nekem bejön, meg olyan nagyon nem is érdekel, ha vmi működik)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactic Acid, Calcium Gluconate, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Histidine, Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phytantriol, Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Citrus Limon Peel Extract, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Humulus Lupulus (Hops) Extract, Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Oil, Valine, Geraniol, Linalool, Limonene
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

PCA h

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Phytantriol h I al 2 2