Dr. Scheller

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: unicole, Módosítva: 2013. április 6.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Dr. Scheller arcápoló-termékek kizárólag természetes alapanyagokból állnak, értékes olajokból, és magasra értékelt növényi kivonatokból.
Dr. Scheller Argán olaj & Amaránt tartalmú ránctalanító, feszesítő éjszakai krém - igényes bőrre.

Maximális hatás argánolajjal és amarántmag- kivonattal. Az értékes argánolaj kívülről befelé hat. A kapszulába zárt értékes amarántmag- kivonat mélyen a bőrbe hatol és belülről kifelé fejti ki hatását.
A lehető legmélyebben hat a Phytosolve hatóanyagnak köszönhetően. A bőr éjszaka regenerálódik. A finom vonalak és ráncok csökkennek.

Katakata2

2019. november 20.

Nagyon sokaig ezt hasznaltam, szerettem, mert szepek az osszetevoi, es eleg jol hidratalt lett tole a borom. Hogy mennyire hatasos rancok ellen, azt nem tudom, mert nem tudom, milyen lenne most az arcom nelkule 😊. Az illatat is imadtam, meg hogy uveg tegelyben volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Schara

2019. augusztus 22.

Tetszik az állaga, az illata, az összetevői-valamiért mégsem az igazi. Felkenés után nem sokkal mintha eltűnne a bőrömről. Kombináltam a szintén Scheller argán ránctalanító arcolajjal-ami nálam világbajnok-, így érezhetően jobban működik.
Szemkörnyék ápolására használom jelenleg, ott meglepően hatásos. Adok még neki esélyt az arcbőrömön is,hátha...Mert nagyon szeretném szeretni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

MissNickole

2019. április 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de végül nem vált be....
Nekem nagyon citromos volt, a bőrömnek pedig kellemetlen érzés, s nagyon nehezen szívódott be...

Update:
Visszatértem hozzá, mert ennyiért nem akartam kidobni...
Változtattam kicsit a használatán és így már jól bevált:)
0,3-as derma rollerrel juttatom mélyebbre, nagyon vékony rétegben kenem fel és csak északára, amikor alvás közben nem zavar a citromos illat, ami reggelre elillan...
Ugyan így is érzek egy kis vékony réteget reggel a bőrömön, viszont a hatását tekintve nekem ezzel a módszerrel bevált:)
Csökkentek a ráncaim, s a nagyon aprók el is tűntek.
Bár gondolom a derma roller sokat segít a krém hatását emelni, de a lényeg, hogy most elégedett vagyok:)

UPDATE2: The ordinary 5% retinoid-ra váltottam, az hat is.... Ez már rég kevés....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de végül nem vált be....

Update:
Visszatértem hozzá, mert ennyiért nem akartam kidobni...
Változtattam kicsit a használatán és így már jól bevált:)
Csökkentek a ráncaim, s a nagyon aprók el is tűntek.

roseanne

2019. január 1.

Éjszakára a legjobb krém, a megfizethető natúr termékek közül. Közepesen könnyen szívódik fel, és hidratált, puha bőrt eredményez. Megszűnik a termék, ha jól tudom, amit sajnálok, mert Dr. Scheller tudott valami, jó termékei vannak, jó árban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Danka75

2018. augusztus 21.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom a nappali változatával együtt. Nagyon érzékeny bőröm van, egy márkás krémtől is kipattogzom, valamelyik összetevőre allergiás vagyok, de nem tudom, melyikre. Ennél a krémnél azonban nem jön elő a probléma. Szépen hidratál, bár a vízhiányt nem szünteti meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Reni3

2018. május 5.

A legjobb krém amivel valaha találkoztam!;)A kis szarkalábakat azonnal eltüntette,nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik.Az illata nagyon kellemes,könnyed textúrájú kis krém!Szívből ajánlom mindenkinek♥️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

Rakavili

2017. augusztus 12.

Az illata tényleg meglepően erős, de meg lehet szokni. Nekem éjszakára kevés, nappalra tökéletes, jól beszívódik, lehet rá sminkelni, estére sem húzódik tőle a bőröm. Klassz kis krém, próbálkoztam utána mással, de visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

szmelinda01

2017. július 19.

Nekem kifejezetten tetszik az illata. Reggelre kisimitja a kisebb ráncokat, frissebbnek tűnik az arcbőröm tőle.
Attól függetlenül , hogy nem sokat használok belőle nehezen issza be a bőröm, és ez zavaró tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

incifinc

2017. március 5.

Télre vettem hidratálás céljából, nem vártam vmi nagy fiatalító hatást.
Fura szurkálós kb 1-2 órán át, nagyon zsíros érzés és látvány, a párnámon köt ki a naggya', pedig nem kenem vastagon.
Ezen okok miatt nem használom minden nap. Heti 2x talán.
Szépen feltölti a bőröm reggelre, ráncok maradnak, de nem olyan mélyek.
Az incije miatt is 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Télre vettem hidratálás céljából, nem vártam vmi nagy fiatalító hatást.
Ezen okok miatt nem használom minden nap. Heti 2x talán.
Szépen feltölti a bőröm reggelre, ráncok maradnak, de nem olyan mélyek.
Az incije miatt is 3.

kandi1

2017. március 2.

Itteni vélemények alapján vettem. Rendkívül jól hidratál, feltölti a bőrömet. Nekem hamar be is szívódik. Tudni kell, hogy szeretem az erős illatokat,de ez már nekem is sok egy kicsit. Nekem is csípi a szemem. Estére ráadásul valami megnyugtató illatra vágynék. Csak az illata miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: Squalene, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.