e.l.f.

Ár:   €10.31   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   36 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   €10.31
Lelőhely:   Müller, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű, problémás bőrre való alapozó, amely elfedi a pirosságot, a bőrhibákat és segít kiegyenlíteni az arcszínt. A tökéletes fedést a problémás bőr hatékony kezelői is segítik: a szalicilsav, a nagylevelű csodamogyoró, a kámfor, a teafa és a nyugtató aloe kivonat segít megelőzni és kezelni a bőrproblémákat.

0,5% szalicilsavval.

g.gallatz

2018. január 31.

Hát sajnos nekem sem vált be. A nap közepe felé azt tapasztaltam, hogy elcsúszkál a helyéről, valamint a száraz részeket nagyon kiemeli. Pedig nálam a bőrradírozásra nem lehet panasz. (-1)
Nehezen lehet beszerezni, mivel én csak netes elérését tudom, így még lutri is a színválasztás (-1)
Ára, hát..., az itt szereplő ár, nem igazán fedi a valóságot, mivel neten 3000 Ft alatt nem találtam postaköltség nélkül. (-1)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

kismacska00

2017. augusztus 4.

Update: azért ennyire nem rossz, mint amilyennek először leírtam. Most nyáron valahogy jobban bejön: az oxidálódása most egyáltalán nem zavaró, + kimondottan tartósnak is érzem, jól fed, és szerintem a szalicilsav jót tett a bőrömnek. Szépen, kellemesen terül a bőrömön, nem ül meg sehol, valahogy pont optimális az állaga. Jelenleg kitűnőnek érzem, de visszaolvasva, hogy télen még mennyire nem voltam vele megelédve, átlagolva csak egy négyest kap. De ha elfogy és tudok, biztosan rendelek még majd belőle. :)

Nem rossz, egynek jó, de van a drogériában is jobb ennél, úgyhogy biztosan nem veszem újra. Oxidálódik is, picit meg is ül a mimikai ráncokban, átfényesedik és nem is túl tartós. Na meg a rengeteg parabén. Nem tudom, hogy a szalicilsavnak volt-e valamilyen áldásos hatása a bőrömön, mert most más termékekkel egészen jól karban tudom tartani a ragyásodást, de ezt az alapozót elhagyva nem történt visszaesés, szóval szerintem megleszek nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

mahogany

2015. július 6.

Ebayes rendelésem, ami kissé félresikerült. A legvilágosabb szín is sajnos sötét nekem, pedig valójában, még a hibái ellenére is szeretném ezt a terméket. Az első negatívum a szín, a második az érzet, amikor az arcon van, hogy valóban nagyon vastag, én pl. 10 perc után leizzadtam a felét, még fél órával a felvitel után is zsebkendővel, ha megtöröltem az arcom, látszott rajta az alapozó, a sokadik hibája, hogy a fedése nem a legjobb, kiemel minden száraz kis részt, és gonosz módon beleül a pórusokba. Úgy érzem, hogy ez az alapozó legalább 5 évet öregít rajtam, ezzel tuti nem kérnék el a személyimet sehol... Amit szeretek benne, az az állaga. Sűrű, és jó vele dolgozni. A másik az illata. Az sokaknak biztos fura lesz, de nekem kellemes. Olyan steril illata van, nem tudom máshogy leírni, nekem ez a legjobb benne. De a többi miatt, lehet, hogy jobb, ha továbbra is az üvegben marad, vagy túladok rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

zsofia93

2015. február 20.

Hát sajnos nekem nem nagyon vált be :( pedig nagy reményeket fűztem hozzá, láttam videókat róla, de valahogy mégsem az én bőrömre lett kitalálva :( de másnak még jó lehet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 20.

xixi

2014. november 3.

Teljesen korrekt kis alapozó ez, nagyon szépen fed, teljes fedésű és matt finisű, de a bőr zsírosodását nem gátolja, úgyhogy aki azt várja egy alapozótól, hogy felszívja az olajat az ne számítson rá. Szerintem eléggé hasonlít a Vichy Dermablend-hez és jóval szimpibb ára. A legvilágosabb színt vettem meg, szép bőrszín, nem rózsaszín, nem is túl sárga. A tartósságát közepesnek mondanám. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

moldvaieva

2014. augusztus 28.

Nem is értem miért miért kellett az előttem hozzá szólónak így lepontozni...
Remek kis krém ez ! Nagyon sok problémám van pattanásokkal/ pórusaimmal és mindig a tökéletes alapozót kutatom a boltok polcain. Eddig a clinique pattanásos bőrre való alapozóját használtam,ami ugyan jól teljesít (8000ft ) közel sem, olyan jól mint ez a krém !
Azzal kezdem ,hogy az ára nagyon baráti (2500 ) . A fedése szuper ! A pirosságot ill. tág pórusokat, remekül elfedi,SŐT... még a kis hegeket is . Az árnyalata egyedül ami annyira nem jött be mert kicsit sárgás de az én bőrömön még éppen elmegy. A száraz részeket a bőrömön nem emelte ki, de van egy kis szárító hatása (én nem hidratáltam az alapozó alá) szóval alá kell hidratálni.Amit még kiemelnék,hogy tényleg erősen mattítja a bőrt,szóval ha vki nem jól oszlatja el a bőrön maszkszerű lehet. Összességében az eddig próbált alapozóim közül ez a legjobb, az meg külön öröm,hogy kifejezetten pattanásos bőrre van,így remélem nem fog a későbbiekben semmi irritációt okozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Nem is értem miért miért kellett az előttem hozzá szólónak így lepontozni...

hajnalka39

2014. június 17.

NEM! NEM! NEM! Nem vagyok pattanásos ,de kíváncsi az igen. Nagyon krémes állagú ,és kellemes a tapintása . Ma próbáltam ki ,de ez volt az első és az utolsó hogy használtam. Ahogy az ecsettel felvittem már láttam ,hogy nem fog tetszeni a végeredmény. Semmi élet nincs az alapozóban,nekem túlságosan matt,és úgy néztem ki mint egy múmia.Száraznak és öregnek nézett ki a bőröm,pedig korom ellenére nem az.Remélem másnak beválik,talán a zsíros bőrűeknek megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Hexapeptide-9

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.