e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: musume, Módosítva: 2013. április 9.

Bőrtípus:   Száraz

Gazdagon pigmentált, krémes Jumbo szemceruzák stick (csavaros) kiszerelésben. A festék E-vitaminnal dúsított, így a szem körüli finom területet nem szárítja ki. Könnyen siklik a bőrön, nem húzza azt. Érdemes lefixálni porral, de önmagában is használható. Vízvonalra is tehető, de nem vízálló. Gyors satírozáshoz kitűnően alkalmas.

Kiszerelés: 3 g

tonic

2016. április 2.

Volt ilyen,sajnos a tapasztalat hasonló volt az itt írtakhoz:egyszerűen alig látszott és egyáltalán nem volt tartós. Kár érte,mert nagyon szépen pigmentált klassz színekben gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

csokissex

2014. április 16.

A legborzalmasabb ELF, amit idáig használtam. 4 termékét próbáltam ki, de éppen elég volt arra, hogy leszűrjem, ez a márka nem nekem való. Olcsó, bár annyira mégsem, hisz mostmár ennyiért jót is lehet kapni. Én nem ajánlom ezt a márkát, de egy próbát megér, ha valakit meggyőzött :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

birdie

2014. április 16.

Ilyen rossz minőségű sminktermékkel még nem találkoztam. Nehéz feltenni (a leírásban a "könnyen siklik a bőrön" nem feltétlen igaz). Majd miután nagy nehezen sikerült elérni valami színt a szemhéjon kb. 15 perc és eltűnik. Alappal, vagy anélkül, mindegy neki. Azt gondoltam talán helyettesíthetem vele a color tattoo-t, de sajnos nemhogy helyettesítésre....de konkrétan tényleg semmire nem használható. Vízvonalra még nem próbáltam, és ezek után nem is fogom. Ez az első termékem ettől a márkától....viszont ezek után nem hinném, hogy mást is szívesen kipróbálnék tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

Kimi

2013. október 22.

Eddig nem csalódtam e.l.f.-es termékben, de ez pocsék. Perceken át küszködtem, legalább 6x áthúztam a szemhéjamon míg egy kicsit intenzívebb lett a színe, a végeredmény még így se lett tökéletes, foltos maradt. Rásegítettem ecsettel, egy hajszálnyit jobb lett a helyzet. Először alap nélkül használtam, délutánra teljesen összegyűlt a redőimben. Másodszor szemhéjalapozóval próbálkoztam, de ismét ez lett a vége. Nem mondok le róla ha már megvettem, megkeresem a megoldást. Így viszont egyenlőre pénzkidobás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.