Boots

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Hajápolók

Száraz, szálkás hajra.

muffinmonsuta

2014. január 2.

Mivel van egy u.ilyen termék leírom ide is ugyanazt

Amit ígér: Száraz,nedvességhiányos hajra.Regenerálja a sérült hajat. Rizsfehérje kivonat segítségével kondicionálja, szőlőkivonat tartalmánál fogva pedig védi a hajat. Hagyja hatni 5 percig!

Nos akárhogy is kerestem a neten ezt a balzsamot sehol sem találtam nagy kiszerelésben,ma vettem egy 2x20ml "mintát" amit ma este el is használtam. 99ftért vettem,

A sampon: Illata nagyon furcsa...és lényegében olyan,mint egy normális sampon:) Jól habzik
A balzsam: Illata jobb volt,mint a samponé,állaga tetszett :) de puha lett tőle a hajam:) Hatásában nem bízok különösebben,de sosem lehet tudni!:))) Megláttam,olcsó volt,megvettem és reménykedem,hogy többet tud mint egy másik normális sampon és balzsam^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

Mivel van egy u.ilyen termék leírom ide is ugyanazt

Hidratálók: Honey
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.