Cantu Beauty

Ár:   £6.99   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Ár:   £6.99
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Nem kiöblítendő hajbalzsam shea vajjal és más természetes olajokkal. A kondicionáló biztosítja a haj nedvességtartalmnak megőrzését, és segít megállítani a további hajtöredezést.

Ár: 2000 , Eladó: sz.eni22
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Ár: 2000 , Eladó: Szandilakkjai
Állapot: kb 5x használt, Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: személyes átvétel: Budapest Zugló, Sashalom, Árkád/Pólus. Foxpost (aktuális áraknak megfelelően plusz költség)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Panni43

2021. július 1.

Kellemesen ápolja a hajam bár kicsit több kell belőle mint az eddigi balzsamjaimból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

blessed

2021. június 9.

Göndör, vékonyszálú, de viszonylag sok hajam van. Nagyon kíváncsi voltam a Cantu termékekre, így egy nagyon kedves Krémmániás jóvoltából kipróbálhattam ezt a terméket. :)
Én egyből kiöblítős balzsamként kezdtem el használni, mert sejtettem , hogy a vékonyszálú hajam hamarabb zsírosodna, ha nem öblíteném ki. Egyébként így is szépen göndörítette, tartósabban benne maradtak a hullámok, de hosszú távon mégis zsírosította úgy is a hajam, hogy kiöblítettem. Az illata finom, elhasználgattam, de biztos, hogy nem fogom megvenni. Hidratálást vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 9.

petra0607

2021. május 12.

Nagyon nem jött be... Göndörbarát terméknek hittem (kiderült, hogy nem az), de nem is ez a legnagyobb baj vele, hanem olyan érzésem van tőle, mintha libazsírral kentem volna be a hajam egyenesen a bödönből...Szörnyű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Vicus

2021. április 29.

Hullámos hajra nekem egyáltalán nem vált be, olyannyira nem, hogy ki kellett dobnom a maradékot. Sokáig próbálkoztam vele, kimosható pakolásként is, de még úgyis ragadós volt tőle a hajam, ha samponnal átmostam a "pakolás" után. Ha vizes vagy száraz hajra tettem akármilyen keveset, akkor is ragadós lett tőle. Számomra használhatatlan. Azt sem értem, hogy miért kell majdnem fél kg-t adni egyben, lehetne kisebb a csomagolás, mert ha valakinek beválik, ez akkor is évekre elegendő mennyiség.
Nem tudom, hogy igazán göndör hajon működik-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Nem tudom, hogy igazán göndör hajon működik-e.

Vancsi

2021. április 20.

Nem túl jó, én csak hajmosásnál használom de akkor bőven és sokáig hagyom. Volt, hogy éjjelre bekente vele a hajam. Nekem kevés, illata jó de tök száraz a hajam tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. december 30.

Hát ez sajnos nekem nem jött be. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok(?), de a hajamat látványban nem kicsit zsírosítja, hanem nagyon. Hajszárítás után a haj valóban puhává válik, ad némi volument, és a hajformázás is könnyebb lesz, de amit a tükörben látok, az számomra pont olyan, mint aki inkább hajmosás előtt, mint után van és ez nyilván nem tetszik. Ha végigsimítom az ujjaimat a hajamon, nem a tisztaságérzet az, amit érzek, hanem mintha valami furán rátapadt volna a hajszálakra. Emlékeztet a valaha használt hajhabok utóhatására.
Az illata viszont kellemes.
Ipari mennyiség, nem tudom, hogy elhasználom-e, de nem lesz belőle újrázás, ebben biztos vagyok.
Nem lettem elkötelezett híve a márkának, a sampon és a normál kondicionáló kipróbálása után továbbra is keresem az igazit.
... Vagy irreális igény a selymes tapintású és ragyogó hatású haj?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. december 30.

Az illata viszont kellemes.
... Vagy irreális igény a selymes tapintású és ragyogó hatású haj?

Bellana

2020. szeptember 29.

Eszméletlen jó illata van, nagyon sajnáltam, hogy nem CGM termék, mert jó puha is volt tőle, szóval aki nem követi szigorúan a CGM vonalát, annak mindenképp ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

kicsispenot

2020. szeptember 1.

Kevés leave in conditionerrel volt dolgom, de azok közül ez a legjobb. Egy hangyányit talán zsírosít, de nem kell egy nappal hamarabb megmosnom miatta. Borsosnak tűnik az ára, de óriási a kiszerelés, szerintem kb fél évre elég lesz, ha 2 - 3 borsónyit használok el egy alkalommal. Curly girl methodba raktam bele, és gyönyörűek lesznek a loknijaim. A hajam elkeserítően száraz és törékeny, de talán ezzel sikerül megmenteni a folyamatos vágástól. Már csak egy jó száraz olaj kellene, ami szilikon mentes. Ha valaki tud ajánlani, azt megköszönném.

UPDATE (május 29): nem szokatm két hét használat után updatelni, de most kiakadtam. Curly girl friendly termékként van feltüntetve, de ebben 3 féle szilikon van! Utánaolvastam és kiderült, hogy régen nem volt, megváltoztatták a formulát és akkor került bele alkohol is. nagyon kiakadtam, rengeteg pénzt költöttem el Cantu cuccokra

UPDATE UPDATE (szeptember 1): eddig használtam a szilikonok ellenére is. A hajam az eslő 1 hónapban csodás volt, mint minden szilikonos terméktől. Aztán elnehezült, mégis csak kiszáradt és zsírosodik. Hozzá kell tenni, hogy extrém száraz, göndör hajam van, ami úgy néz ki, hogy nagyon érzéken y a szilikonra. Mindig vágás lesz a vége, most is :( Marad a 3 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

roro

2020. május 29.

Lehet a web oldalukon van ez a dolog a CGF-ről feltüntetve, nem tudom, de ezen kívül egy kiváló leave in amit kicsit igazságtalannak érzek így lepontozni... Mindenféle fincsi olaj, Shea Vaj és többféle protein van benne, soha semmi nem tudta így rendbe rakni a göndör hajam töredező végeit. Ja és egy tonna termék, örökké elég. Részemről 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.