Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: steffy, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lábápolók

Azonnali frissítő és hidratáló hatása révén enyhíti a fáradt, elnehezült lábak okozta kellemetlen érzést. Ötvözi a Korzika szigetéről származó cédrátcitrom kivonatának jótékony élénkítő hatását a mentol gyors hűsítő hatásával, így biztosít azonnali felfrissülést a fáradt lábaknak.

Qassam

2021. május 26.

Álló munkát végzek napi 6 órában. Ami nagyon megterheli az amúgy is visszeres lábaimat. Többször is elgondolkodtam azon, hogy munkahelyet váltok ez miatt. Régebben a Westend be kaptam egy kicsi mintát kipróbálásra. Lábápolás után használtam és nagyon puha selymes lett tőle a lábam miközben hűsitette. Vettem is belőle. Elég drága, de mindig volt itthon, csak ritkán használtan amikor körmöt vágtam és reszeltem a sarkam. Most valamelyik nap gondoltam bekenem a két lábszáranat a talpammmal együtt. Már az első napi használat után éreztem jótékony hatását. Azóta minden nap reggel munka előtt és munka után itthon kenem vele. Nekem ez csodaszer, mert azóta elfelejtettem a lábfájást, lábfáradságot és nem gondolok arra, hogy másik munkát keressék. Szerencsére van egy patika ahol olcsóbban megtudom venni. Szent Máté gyógyszertár Vámház körút 13. Itt csak 2990ft. De legalább 3 éve. Onnan tudom, hogy már akkor is itt vettem ugyanennyièrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 26.

Piedra

2021. március 21.

Nem olcsó, éppen ezért nem is minden nap ezzel kenem a lábaimat, viszont nagyon jó. Irtózatosan hűsít, este bekenem, reggelre rendbe hozza a fáradt, elnehezült virgácsaimat. Nyáron pláne jól jön majd a hűsítő hatása.
Tudom, van ennél olcsóbb krém is, de érdemes egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Tudom, van ennél olcsóbb krém is, de érdemes egyszer kipróbálni.

vandakuvik

2020. augusztus 14.

Egyszerűen imádom. Kellemes hűsítő hatása van és gyorsan beszívódik. Nekem az izomlázon is szokott segíteni. Egy fáradt hosszú nap után öröm vele a vádlit és a lábakat bekenni vele, hamar felfrissíti őket.
Érzékeny bőrömet sem irritálja.
Az illata is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Érzékeny bőrömet sem irritálja.
Az illata is 5*.

stylo

2020. július 8.

Nyaron csakis ezt hasznalom. Ha tudom, hogy egesz nap tusarkakon billegek majd, meg a taskamba is berakom. Jol felszivodik, frissit, husit, hidratal. Kanikulaban igazi feludules. Sepruvenakra maga a tokely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Boriskajuliska

2020. június 27.

Egy meleg nap után a fáradt lábaknak igazi felüdülés ez a krém. Kellemes halvány menta színű és illatú krém, ami finoman hűsíti a lábakat és puhává teszi a bőrt. Nem úgy ápol mint egy tipikus lábkrém, inkább egy kis pluszt ad, egy kis kellemes bizsergést. A jégzselé hasonló érzést nyújt de ez sokkal szerethetőbb finomabb. Az ára a gyenge pontja, de mert nincs napi használatba sőt inkább csak nyáron és 30 fok felett veszem elő, így belefér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

bongi

2020. június 25.

Egy rendeléshez kaptam ajándékba, elhasználtam, szerettem. Amit ígér, megteszi. Viszont lehet olcsóbban is hasonló krémet venni, úgyhogy én teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

kobolak.ildiko

2020. február 13.

Minőségi, hatékony összetevőinek köszönhetően nagyon hasznos termék. A száraz bőrömet remekül hidratálja. Munkámból kifolyólag egész nap irodában ülök és estére általában már feszülő nehézláb érzéssel küzök, sajnos néha be is dagad lábam. A krém mentol és cédráttartalma azonban csodásan felfrissíti a lábamat. Ugyanakkor finom az illata és nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Sok mentolos lábápoló olyan erős, hogy kimarja a lábamat és piros lesz a bőröm, a Cedralex azonban kíméletesen segít! Csak ajánlani tudom, nálam újravevős, mert nemcsak nekem, de anyukám visszeres lábaira is szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Pumukli07

2020. február 5.

Én is egy játék alkalmával nyertem a terméket. Amit ígér azt tudja, kellemesen hűsít és hidratál, és nincs az a kellemetlen ragacsos érzés a kezemen utána, a maradékot ott is elkenem és így a kezem is hidratálja :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

DaniBarbi

2020. február 1.

Egy játék alkalmával nyertem a terméket, ami az egyik kedvencem lett. Az illata nagyon kellemes, bár számomra a legfontosabb dolog, hogy a visszeres lábamat ( ami sajnos többször begyullad) nagyon jól hűsíti! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 1.

szeliger

2019. február 12.

Nagyon jó kis lábápoló. Hosszas álldogálás után felemelő érzés használni, mondjuk egy egész délelőttös főzicskét követően ezzel a kencével bekenni a lábakat és végre ledőlni egy jó könyvvel, hát..., kevés jobb dolgot tudok elképzelni. A mentolos krém kellemesen hűsít, valóban üdítő érzés a fáradt lábnak. Az illata is friss, citrusos, aromaterápiás hatása is van. Elhangzott itt korábban, hogy köze nincs a Detralexhez, nos van. Ugyanaz a cég gyártja mindkettőt, ennek megfelelően más a két termék pozíciója. Ebben a krémben nincs semmilyen vénatonizáló anyag, a cél itt csupán a bőr hidratálása és frissítése, visszérbetegségben kiegészítő termékként használható.
Azt kell mondjam, hogy a céljának kiválóan megfelel, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Azt kell mondjam, hogy a céljának kiválóan megfelel, nekem bevált.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract, Squalene, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydroxyethyl Urea, Urea, Biosaccharide Gum-1, Ammonium Lactate, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.