Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: steffy, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lábápolók

Azonnali frissítő és hidratáló hatása révén enyhíti a fáradt, elnehezült lábak okozta kellemetlen érzést. Ötvözi a Korzika szigetéről származó cédrátcitrom kivonatának jótékony élénkítő hatását a mentol gyors hűsítő hatásával, így biztosít azonnali felfrissülést a fáradt lábaknak.

szeliger

2019. február 12.

Nagyon jó kis lábápoló. Hosszas álldogálás után felemelő érzés használni, mondjuk egy egész délelőttös főzicskét követően ezzel a kencével bekenni a lábakat és végre ledőlni egy jó könyvvel, hát..., kevés jobb dolgot tudok elképzelni. A mentolos krém kellemesen hűsít, valóban üdítő érzés a fáradt lábnak. Az illata is friss, citrusos, aromaterápiás hatása is van. Elhangzott itt korábban, hogy köze nincs a Detralexhez, nos van. Ugyanaz a cég gyártja mindkettőt, ennek megfelelően más a két termék pozíciója. Ebben a krémben nincs semmilyen vénatonizáló anyag, a cél itt csupán a bőr hidratálása és frissítése, visszérbetegségben kiegészítő termékként használható.
Azt kell mondjam, hogy a céljának kiválóan megfelel, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Azt kell mondjam, hogy a céljának kiválóan megfelel, nekem bevált.

kottazur

2018. november 6.

Kellemes hűsít, ha bekenem a lábam és rögtön zoknit húzok rá, akkor selymes lesz másnapra a lábfejem. Viszont cserébe fázik a lábam 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Redpanda

2018. október 23.

Ezt a krémet anyukámnak szántam, ha megnyerem, és mivel ezúttal szerencsém volt, most anyukám véleményét tolmácsolom a termékről. Elöljáróban annyit, hogy nagyon fájósak a lábai, sok csúnya visszérrel, ezért is gondoltam, hogy ő lesz a tesztalany :) A krémet akkor használta, mielőtt elindult valahova. Kellemes illata van, mentol tartalma miatt azonnali hűsítő érzést nyújt, ami persze nem tart sokáig. Viszont anyum azt tapasztalta, hogyha ezt a krémet használta, jobban bírták a lábai a terhelést. Más hasonló termékekhez képest elmondása szerint ez jobban beszívódik, ezért szívesebben használta reggelente indulás előtt. Plusz pont, hogy tapasztalata szerint kellemesen hidratálja a bőrt és nem okozott semmiféle allergiát a szuper érzékeny bőrén. Végül annyira megszerette ezt a krémet, hogy az ajándékba kapott tubus tartalma el is fogyott, és azóta már újra vettük ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

mujerconfused

2018. október 22.

Szintén itt nyertem tesztelésre és két véleménnyel is tudok szolgálni :D Először én kezdtem el kenegetni, de őszintén szólva a kellemes hűsítésen kívül, amit bármilyen más olcsó mentolos lábkrém is tud, nem vettem észre semmi extra hatást.
Anyukámnak viszont fájós-zsiborgós lábai vannak egy kezelés utóhatásaként, szóval lepasszoltam neki és azóta is nagy örömmel használja. Abban mindketten egyetértünk hogy elég drága, a kettőnk pontjaival átlagolva kap 4 ****ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Krisztinaia

2018. szeptember 27.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit köszönök mindenkinek aki szerepet játszott a promócióban! :) Elnézést hogy megkéstem a véleménnyel, sajnos nem nagyon volt időm eddig tesztelgetni, a napokban kezdtem neki.

Nagyon jól és jókor jött, utóbbi időben problémás a térdem, és közvetlenül alatta a lábszáram. Sokat fáj és megterheltnek érzem.
A krém felfrissíti, életet lehel bele, kikapcsolja a nap végén, emellett hidratáltabbnak is érzem a bőröm a bekent területen (bár erre nem panaszkodom).
Megpihentebb utána a lábam, ami jó. Viszont kövezzetek meg, de tartok attól hogy egy átlagos lóbalzsam is hasonló hatást ér el, én kicsit a mentolra fogom a hatásukat (amit csakis szájápolási termékekben szeretek, egyébként utálom).

Egyelőre gyorsan összefoglalva: jó, de ennyi pénzért nem. :(
Bővebb véleményt egyelőre nem tudok írni, jövök majd frissítéssel. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Egyelőre gyorsan összefoglalva: jó, de ennyi pénzért nem. :(
Bővebb véleményt egyelőre nem tudok írni, jövök majd frissítéssel. :)

detti23

2018. szeptember 14.

Örülök, hogy tesztelhettem. Abszolút meg vagyok elégedve a krémmel. Sokkal szebb összképet nyújt a lábam, miután ezt használom. Az állaga nagyon könnyű, nem kell belőle sok, gyorsan beszívódik, alaposan hidratál. Igaz azt írja, hogy a bokától combközépig alkalmazzuk, én a sarkamra is rendszeresen kentem, mivel elég csúnyán ki volt körülötte száradva a bőr és eddig hosszútávon semmi nem segített igazán, na ez a krém látványosan sokat segített rajta már pár használat után is. Most egy ideje nem használtam a krémet, még is mintha "meggyógyította" volna ott a bőrömet, azóta sincs kiszáradva. Nyári termékként tudom elképzelni a könnyű állaga és a nagyon friss, mentolos illata miatt. Elég borsos az ára, de nem zárom ki, hogy megvegyem. Mondjuk jövő nyáron, ha még lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Kadélka

2018. szeptember 12.

Tesztelésre kaptam ezt a krémet a Krémmániától, amit ezúton is nagyon köszönök. Nagyon meg vagyok elégedve a krém állagával, felszívódásával. Illata is kellemes. Hűsít, könnyebbé teszi az elnehezült lábat és ami még plusz tulajdonsága, hogy nedvességet pótol. Hidratáltabbnak, könnyebbnek, hűsnek éreztem a lábaimat, nagyon kellemes kis krém. Az ára egy kicsit sok, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Ginatural

2018. szeptember 6.

Teszteltem! Ma fogyott el, így napi 2 használattal nekem 2 hétig tartott, ami ezzel az árral elég drága dolog. Megjegyezném, hogy a hűsítő hatás nálam abszolút bevált, amit a mentolnak köszönhető, de egyéb jótékony hatást nem fedeztem fel. Sokkal többet vártam tőle és továbbá megjegyezném, hogy a cedralex név nagyon becsapós! Tesztelés során, munkámból kifolyólag is sokan érdeklődtek a krémről, hogy hallotak róla, és nagy megdöbbenésemre mindenki a Detralex tablettával hozta összefüggésbe! Hovatovább azt hitték, hogy ez ugyanaz a hatóanyag csak krémbe!
Nagyon becsapós ez a márkanév, hiszen akinek visszérproblémai vannak többnyire hallották a detralex nevet ( akár reklámból, akár javasolták nekik) és ez a krém név nagyon megtévesztő!
Felkellett világosítanom őket, hogy a cedralexnek köze nincs a detralexhez és mindenkinek az volt a mondandója, hogy nem érti, hogy engedélyezhetnek ilyen nevet akkor!
A krémhez visszatérve, nem venném meg ennyi pénzért semmiképpen, egy sima drogériában kapható mentollal dúsított lábkrém negyed áron is megteszi a hűsítő hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

audrey1990

2018. szeptember 6.

A Krémmánia.hu oldaltól nyertem tesztelésre ezt a lábápoló krémet. Nagyon pozitívak a tapasztalataim ezzel a termékkel: hamar beszívódik, finom illata van és hűsíti a lábaimat. 4000 Ft-ért biztosan nem vettem volna meg, de örülök, hogy kipróbálhattam ezt a lábkrémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

barbimariposa

2018. szeptember 3.

Nagyon örültem,amikor kaptam az értesítőt, hogy én lettem az egyik tesztelésre kiválasztott :) A krém egy erős közepest kap tőlem. Kellemes illata van, kellőképpen hűsíti a fáradt lábakat, viszont nálam nem hidratál, illetve nekem nem szívódott be a bőrömbe teljesen, ragadósnak éreztem a lábaimat tőle, ami valljuk be, augusztusi kánikulában kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract, Squalene, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydroxyethyl Urea, Urea, Biosaccharide Gum-1, Ammonium Lactate, Calcium Gluconate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone, C13-14 Isoparaffin, Squalane, Caprylic / Capric Triglyceride, Diphenyl Dimethicone, Squalene, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Bis-PEG/ PPG-20 / 5 PEG / PPG-20 / 5 Dimethicone, Methoxy PEG / PPG-25 / 4 Dimethicone, Laureth-7, Diphenyl Dimethicone, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Bis-PEG/ PPG-20 / 5 PEG / PPG-20 / 5 Dimethicone, Methoxy PEG / PPG-25 / 4 Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-7, Polysorbate-60
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cichorium Intybus (Chicory) Root Extract, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Squalane eo 1 0

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.