Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. június 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A Dikla körömerősítő krém E-vitamin és B5-provitamin tartalmának köszönhetően táplálja, regenerálja és erősíti a körmöket. Rendszeres használatával a körmeökszebbek, egészségesebbek és erősebbek lesznek.

kneva

2017. április 29.

Nagyon szerettem ezt a krémet, igazi csodaszer, rengeteg tubussal elhasználtam, ameddig hosszú körmöket növesztettem, must have volt.
A Nevena gyár licensszel gyártotta Szerbiában, de úgy tudom, hogy már nem gyártják ott.
Tudja esetleg valaki, hogy lehet fellelni? mert én nagyon régen nem találkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Stina

2011. június 7.

A '60-as '70-es éveket idéző csomagolás ne riasszon senkit vissza, ez a krém CSODASZER!!! Mindenkinek ajánlom, akinek rétegeződő, könnyen szakadó, puha, lassan növekvő körme van. Gyors pozitív változást eredményez. És az ára is kedvező, nagyjából 600 ft az 50 ml-es tubus.
A buktató ott van, hogy tudtommal Magyarországon nem kapható. A krémet Szerbiában gyártják (bár ha minden igaz, akkor Svájcban is gyártják ugyanezen a néven), és ott minden gyógyszertárban vagy nagyobb üzletben, bevásárlóközpontban kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol