Janette Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

2 árnyalatban kapható, egy elég élénk pink és egy halványabb babarószaszínes színben.

Kiszerelés: 8 g

bendee91

2012. május 14.

Hat meg is eri, meg nem is...
Igazabol akkora nagysagot kapunk, mint egy puder (8 g)...es 290 forintert. Ket szinben kaphato. A kepen lathato elenk pink szinben, illetve ennel picit halvanyabb pinkbe.
Nagyon porzik, igy az ecsetet huzogatni benne hatalmas nagy hiba....meg beleutogetni se tanacsos, mert nagyon sokat vesz fel...es le kell utogetni a 70%-at....envepp, hogy oda erintem az ecsetem es mar rajta is a szin...ha halvany akkor atmegyek meg egy retegbe, amig el nem erem a kivant hatast.. Osszesegen egy eleg jo es nagy adagnyi termeket kapunk szinte ingyen. Az osszetevoi engem elkeseritenek, de 290 ft-ert nem is vartam mast...:) Meg szerencse, hogy csak egy kis feluletre kell felvinni es nagyon keveset, igy talan olyqn hatalmas kwrt nem teszek az arcommal...:)
Amugy egyszeru euros boltba vettem, viszont ez a marka nekem ujdonsag...sose hallottam rola...es mas termeke nem is volt a polcon...a Loras cuccokkal volt egybe vegyitve.:D
Azt mondom, hogy aki nem akar sok penzt kidobni pirositora es ez a pinkes arnyalat bejon neki annak mindenkepp jo vetel lehet... Igazabol srmmit se veszithet..:) es akar szemhejpuder:)nek is lehet hasznalni.:)
Amugy azt meg megjegyeznem, hogy egy viszonylag matt hatasu purositorol van szo, nagyon minimalis a csillogas benne...szinte semmi, ha jol emlekszem.:) (sajnos nincs most a kozelembe, hogy leellenorizzem, hogy valoban. ...)
Na tehat 3t adnek osszetevok miatt, de mivel nem bukunk rajta nagyot ara miatt igy megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Hat meg is eri, meg nem is...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.