Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hopi90, Módosítva: 2013. február 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

A rúzs kupakján van egy kicsi tükör.

hopi90

2013. január 19.

Sziasztok!

tegnap vettem, és máris a kedvencem ez a rúzs! nagyon szép színekben volt, 250Ft-ért igazán megérte!
ahogy a boltból kijöttem, azonnal ki akartam próbálni, de sajna nem volt nálam tükör. ekkor vettem észre, hogy a kupakján van :) ez szerintem nagyon praktikus!

csók és kajaálló!
nekem a 94 van meg, korallszínű, és nagoyn szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Sziasztok!

csók és kajaálló!
nekem a 94 van meg, korallszínű, és nagoyn szeretem! :)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Peptidek: Oligopeptide-10
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.