Egyéb

Ár:   £3.50 és £10   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Boots   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2019. május 14.

Ár:   £3.50 és £10
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Lelőhely:   Boots
Kategória:   Testápolók

• 97% természetes összetevőkből
  • Selymes shea és kakaóvajjal
  • Hidratáló aloe vera kivonattal
  • És egy cseppnyi frissítő lime és narancs olajjal

asdf27

2019. május 15.

Nagyon szuper. Testapolot kerestem és a valamelyik női magazin ajánlotta. Először a Liberty oldalán ajánlottak de kiderült hogy ott már nem tartják, gondoltam hogy megpróbálom megkeresni mert ha Liberty tartotta, akkor csak jó lehet. Magamtól nem biztos, hogy levettem volna a polcról, mert a csomagolása egy kicsit olcsónak tűnik,de ne tévesszen meg senkit, sőt ha minden igaz, akkor újrahasznosított műanyagból van.
Nagyon szuper, semmi filmes réteget nem hagy mint a BodyShopos testapolok, csodálatosan beszivodik, puha bor marad csak utána. A könyökömre vettem és nagyon szuper. Van benne parfüm, citromos süti illata van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.