Egyéb

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: realet, az összetevőket feltöltötte: hbad, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• főbb összetevők: csigaváladék-kivonat, aloe vera, sheavaj, glicerin, zöld tea, gyöngykivonat
  • éjszakai és nappali használatra egyaránt ajánlott
  • világosító hatása a bőr sötét foltjai, korábbi hegei ellen kiváló
  • egyszerre nyugtatja és táplálja a bőrt
  • a pattanások, aknék gyógyulását sokszorosára gyorsítja
  • használatával a pattanások után nem marad heg
  • száraz és zsíros bőrre egyaránt használható, segít visszaállítani a bőr egyensúlyát

Vitovit csigakrém
Ár: 4900 , Eladó: rebella
Állapot: bontatlan csomagolásban, számlával, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizethetsz banki utalással, vagy utánvéttel. A terméket futárral küldöm. A szállítás költsége 1290 Ft.
alexiaaa696

2019. január 27.

A zöld színűt használom. Finom illatú, keveset kell a bőrre kenni, hogy ne ragadjon. Pihe puha lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Fancica

2018. július 6.

Ajandekba kaptam.mangámtól nem vettem volba meg az ara miatt.sajnos nem vettem eszre srmmi valtozast,pedig már 1,5honapja használom kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Kriszti1107

2018. július 5.

Itt olvasottak miatt rendeltem meg nagy reménnyel mert a szaraz bőrömre bármit kentem nem hídratalt eléggé és van egy heg is arcomon.Errol a kremrol azt írtak 2het után látszik az eredmény.Háát első probalasra nagyon tetszett szépen feltöltötte a szaraz részeket de 4nap alatt úgy megszokta a bőröm hogy már nem volt elég a szaraz részeknél.4het használat után elmondtam a kozmetikusomnak,hogy ilyet használok mire ő azt mondta ilyen csiganyalka krémet tudok venni nála is :D ráadásul sokkal jobb is.megvettem.(bielenda power of nature arckezeles befejező kreme) imádom na ő tényleg hidratal és ráadásul olcsóbban vettem mint a vitovit krémet! A hegem elképesztő de alig látszik már pedig 15eve szereztem
Lehet az En bőröm túl kényes most mert szoptatom a kisbabam...ilyenkor máshogy működik a testünk
Mivel még van a vitovit kremből ezért reggelente ezt használom estére pedig a bielendat és így nagyon szép a bőröm nincsenek szemet szúró szaraz részek
Nem rossz termek de számomra kiderült ,hogy a kozmetikus termekben sokkal több a hatóanyag!
A vitovit illata mint egy olcsó férfi kölni(szörnyű)
A bielenda terméké isteni és azert tudjuk ,hogy ez nem mindegy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

A vitovit illata mint egy olcsó férfi kölni(szörnyű)
A bielenda terméké isteni és azert tudjuk ,hogy ez nem mindegy :)

viola10

2018. május 14.

Már vagy az ötödik tégellyel használom, és nagyon szeretem. Halványítja a foltokat, hegeket, szépen lehet rá sminkelni. Nekem folyamatosan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Vvera

2018. február 28.

1 hónapja használom, eddig csodákat még nem tudok róla írni, de talán mintha már enyhén javította volna a bőrhibáimat. Estére nem sajnálom az arcomat jó vastagon bekenni, hamar beszívódik, reggel pedig alapozó alá is használok egy keveset, nem zsírosodik/ténylik tőle a bőröm. Előtte a bőrhibáimra használtam drágább, pl. vichy termékeket, de azok annyit sem javítottak rajta, mint pl. most ez a csigakrém. Nyilván a bőrhibákhoz idő kell, ezért most kitartóan használom, mindenképp rendelni fogok még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

rekusk87

2018. február 13.

Jó termék, valószínű még újraveszem. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön és reggelre egységesebb arcot kapok általa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

SPetrus94

2017. május 11.

Anyukám kezdte el használni, elsősorban ránctalanító hatása miatt. Aztán én is kipróbáltam, mivel elvileg akné utáni hegek kezelésére is jó. Nagyon kellemes textúrájú és illatú kis krém, egyenletes, szép bőrképet eredményez és 1-2 hét után sokkal egészségesebbnek éreztem a bőröm. Most rendeltem meg a 2. kis tégelyt, alig várom, hogy újra használhassam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Eleonora86

2016. március 10.

Én anyumnak vettem még Karácsonyra, mert sok jót hallottam róla. Ő esküszik rá... Amire a legjobb, azok az apró hegecskék, amiket tényleg szépen halványít. Én is kipróbáltam azóta és nagyon finom illatra is és állagra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Zsebirella

2016. március 9.

Barátnőmtől kaptam, magamtól nem biztos, hogy vettem volna ilyen csigaváladékos cuccot. Először nagyon bizarr volt már a gondolat is, de ő annyira lelkes volt, hogy nem akartam megbántani. :)
Aztán kellemes volt a meglepetés. Kombinált a bőröm, de ebben nem volt hiba. A száraz területeket kellően hidratálta és mintha kevésbé lennék pattanásos is mióta használom. Most már cseppet sem bánom, hogy meglepett vele, sőt, ha tényleg ilyen jól szuperál hosszútávon is, akkor magamtól is megveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

Cukilany86

2016. március 7.

Anyuval mi is kipróbáltuk ezt a krémet. Ő 50-es és 30-as nő vagyok, nekünk bejött! Mind a kettőnknek szebb lett a bőre és a zsíros területek is normalizálódtak. Szerintem megéri kipróbálni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.