Elemis

Ár:   33 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Eliteskin.hu-n 25 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2018. január 26.

Ár:   33 800 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Eliteskin.hu, 25 490 Ft

Forradalmi öregedés-gátló krém

• Padina Pavonica tengeri kivonatot tartalmaz
  • Átalakítja az arcbőrt alig több mint két hét alatt
  • Hatékonyan csökkenti a ráncok mélységét és fokozza a nedvességet
  • Kiváló szabad gyökök elleni védelmet biztosít
  • A bőr feszesebb és rugalmasabb lesz

Ár: 25 490 Ft , Eladó: Eliteskin.hu
Vásároljon a Magyarországi forgalmazótól; Fizetés: utánvét, utalás, bankkártyás fizetés Szállítás: Futárszolgálat
Elemis Pro-Collagen Marine Cream (30 ml)
Ár: 10.000,- Ft , Eladó: Emiii
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
2900 ft - Elemis Pro-Collagen Marine Cream
Ár: 2900 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

KezdoManias

2020. december 1.

Az erős illattól eltekintve megkedveltem a krémet. 15 ml-es tubusom volt, nem belenyúlkálós tégely. Gyorsan felszívódott, bármelyik szérumra is tettem, megfelelően hidratált - hozzáteszem, a szérumok is biztosan rásegítettek a hidratáló hatásra. Ha nem illatozna ilyen erősen, elgondolkodnék a megvásárlásán valamilyen akció keretében. Így viszont folytatom az otthoni gigászi készletek felélésével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

ammisra

2020. szeptember 15.

A lookfantastic beauty boxban kaptam, így közel sem teljes áron jutottam hozzá és még szerencse, hogy nem. Brutálisan csípte és égette a bőrömet. Először azt hittem valamelyik szérummal “összeakadt”, ezért kipróbáltam magában csak tisztítás után. Ugyanúgy égetett, csípett és frankó piros lett tőle az arcom. Kellemes, de erős az illata, ami nekem egy hidratálónál nem jó pont, de nem tudom pontosan, hogy melyik összetevő csinálta ki a bőrömet ennyire. Elhasználom lábkrémnek és tuti nem veszem újra. Egyébként a 3 csillag azért jár tőlem, mert gyorsan felszívódik és egész jó érzést hagy maga után, ha az irritációt figyelmen kívül hagyjuk. Nem száraz a bőröm, de így sem érzek túl erős hidratálónak egyébként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

scorpionqueen

2020. július 23.

Erőteljes illatú gél-krém, a Clinique Moisture Surge súlycsoportjában. Számomra nagyon-nagyon hasonló volt a két termék leszámítva az Elemis túl erős, nem túl kifinomult illatát. Egyébként pontosan ugyanazt gondolom erről is, mint a MS-ről: kellemeske, elhidratálgat egy kicsit, nagy galibát nem csinál, ha csak ilyen célra van a rutinban, arra elég. Azon termékek közé sorolom, amelyek jöttek, bajt nem csináltak, elfogytak, aztán az élet ment tovább nélkülük is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

zalla

2020. április 26.

Én is a lookfantastic adventi kalendáriumával jutottam hozzá. Könnyű gél-krém, minimális illattal. Télen kezdtem el használni, szérummal keverve nagyon szépen hidratálta a bőröm. Nem okozott püttyöket, és nem lett a bőröm se zsírosabb tőle. Igazából nagyon meg vagyok vele elégedve, mint hidratáló krém. A ránctalanító hatásáról nyilatkozni nem tudok (nem is lehet szerintem), de az összetevők alapján csodát nem vártam. Lehet épp emiatt, de kicsit gondban vagyok, hogy értékeljem. Ha úgy gondolkodok róla, mint egy drága, ránctalanítóként hirdetett krém, akkor nem vagyok tőle elájulva. Viszont ha az összetevők alapján helyén kezelem, akkor egy jó hidratáló krém. Az ára miatt biztos nem fogom újra venni, de szívesen használom el..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

dinkofanni

2020. március 2.

Egyszerűen szuper ez a krém, Lookfantastic adventi kalendáriumban volt nekem és azóta használom és csoda. Nagyon szép és kisimult a bőröm, puha, selymes. A homlokom mindig hámlott vízhiány miatt, de amióta ezt a krémet használom már nem. Pedig előtte is elég jó kis rutinom volt. Az illata nem irritálja a nagyon érzékeny bőröm. Én egyedül az ára miatt nem venném újra, és azért is vonok le egy csillagot, mert ugyan nekem segített és látványos a változás, de egy vízhiányt lehet ha jobban keresgélnék egy olcsóbb krémmel is helyre tudnám rakni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Iminbeauty

2019. június 25.

3-szor ellenőriznem kellett, hogy ugyanazt a krémet használtam-e, mint ami a képen van. Nekem teljesen más tapasztalataim voltak. Az állaga krémes volt és rendkívül jól hidratálta a bőröm. Látványosan selymesebbé és puhábbá tette. Az illata nekem nagyon tetszett, krémes, édes, virágos, de kellemes. Az érzékeny bőrömet sem irritálta.
Ránctalanító hatásról azonban nem tudok beszámolni. Nagyon jó tápláló krém, csak ennyi pénzért a kellemes textúra és illat kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

skin

2018. szeptember 30.

Itt vásároltam az első tégellyel. Aztán vettem egy másikat is egy külföldi webáruházból.
Azt kell mondjam ,hogy jó, de nem csodaszer. Az illata nekem tetszik az állaga inkább géles. Könnyen beszívódik a bőrbe ,ám nekem kell még mellé hidratáló. Csodát nem tesz az biztos. Talán az első tégelynél láttam változást ami azóta állandósult. A negyedik X után járok ,de szerencsére nincsenek nagy ráncaim inkább a gravitáció zavar mint annyi nőtársamat . Van egy kis feszesítő hatása ,kellemes használni és kb. ennyi jó amit el tudok mondani róla . Elhasználom ,de nem veszem újra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

motiviana92

2018. június 15.

Az Elemis nagyon felkapott luxus markanak szamit Angliaban... gondoltam akkor valami jo dolog fog tortenni a borommel, hat ez sajna nem jott be. Probaltam a sima es a rich verziojat is,nekem egyik sem hoztam amit kellett. A borom abszolut nem volt hidratalt egyiktol sem es az illata sem tetszett ( cukros, edeskes, viragos) mindez ugy hogy nem szaraz a borom. Nagy csalodas volt
Az ara egyebkent m: 80 font az 50ml es 110font a 100ml.. Adok ket csillagot mert az allaga jo es a tegely szep...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

juditkaa70

2016. november 6.

Bár észbontóan drága, de műkodik! Szép és kipihent az arcbőr a krémnek köszönhetően. Simábbá és ragyogóbbá varázsolja a bőrt, anélkul, hogy irritálná Hihetetlenül selymes érzést kölcsönöz és azonnal beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az atlaszcédrus kérgének kivonata. A cédrusfa törzséből előállított illóolaj főként szeszkviterpén vegyületeket tartalmaz. Az illóolaj sárga vagy vöröses színű, illata fenyőre emlékeztető, fás, kámforos, balzsamos jellegű. Az összetevő gyártója szerint hatásos szem alatti sötét karikák ellen. Paula Begon szerint irritálhatja a bőrt.