eos

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   74 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: limonade, Módosítva: 2020. február 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Shea vaj tartalma révén 24 órás hidratáltsagot biztosít
  • Gyorsan felszivódó formula, nem hagy zsíros érzetet, mélyen hidratál
  • Finom levendula illattal
  • Levendulavirág kivonatot, sheavajat-, avokádó- és Jojobaolajat tartalmaz
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt, hypoallergén
  • Állatokon nem tesztelték
  • Glutén-, parabén-, ftalátmentes

Ziiman

2021. március 31.

IMADOM! Az illata isteni finom, és pihe puha lesz a kezem, nem irritál. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

GabriellaBodnar

2020. október 12.

Szuper termék, mennyei illattal. Puha lesz tőle a kezem, nagyon szeretem! Semmi negatívumot nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

csicsi86

2020. július 4.

Átlagos hidratálás, gyors beszívódás. Enyhe levendulás illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Átlagos hidratálás, gyors beszívódás. Enyhe levendulás illat

Elkofen

2020. május 28.

Nekem sem volt még ajakápolóm a márkától. Viszont ezt a levendulás kézkrémet ki akartam próbálni. A csomagolása szép és praktikus. Féltem az illatától, mert a levendula nem mindig nyerő nálam. Szerencsére egyáltalán nem volt pénzkidobás.
Ez finom, édes, krémes levendula aroma, ami cseppet sem erőszakos és nem is öregasszonyos. Még a kisfiamnak is tetszik. A hidratáló hatása megfelelő. Tehát a sima sajátmárkás drogériás kézápolóktól fényévekkel jobb. Viszont találtam már hatásosabb kézkrémet ettől. A durván kiszáradt, vagy kirepedezett kezeket nem ez fogja rendbe tenni. Hétköznapokra tökéletes. A csomagolás és főként az illat csodálatos, pedig nem vagyok levendula rajongó. Így jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 28.

dbogi99

2020. április 18.

Kíváncsiságból vettem, mert nem láttam még ajakápolókon kívül más EOS terméket és még akciós is volt. A csomagolása 10/10, nagyon megfogott, kis védőfólia van a kupak alatt, így nem tudják kipróbálni és ezzel kifogyasztani a tubust a vásárlók, szerintem nagyon praktikus megoldás. Kellemes, enyhe illata van, nem az a vad levendulamező. Nagyon száraz kézre szerintem kevés, de miután glicerinnel rendbe hoztam, nagyon szépen puhán tartotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

mrekaa

2020. április 14.

Ma vettem, nem néztem utána, csak hirtelen lekaptam a polcról.
5* ! Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, az illata meg .... egy álom. Több, mint egy órán át érzem az illatát, nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Ma vettem, nem néztem utána, csak hirtelen lekaptam a polcról.

limonade

2020. április 14.

eos nagyon eltalálta a Shea Better kézkrémeit, hidratálnak, beszívódnak hamar, kellemes érzetet adnak.. Nagyon szeretem a levendula illatot, amint megláttam drogériában azonnal megvettem... Viszont én 2 fajta csoportba osztom a levendula illatos dolgokat: 1. a finom természetes levendula illat, amit egész nap képes lennék szagolni 2. a molyírtóra vagy egyéb tisztítószerre hasonlító kiábrándító szag. És sajnos ez a krém inkább a 2. :( ha az illat kicsit nem lenne ennyire mű imádnám... de így nem tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

tdorina

2020. március 16.

Nagyon jó kézkrém! 😍
Pozitívum:
- az ára (táskámba, éjjeli asztalon és a fürdőszobámba is van egy😬)
- az illata (imádom a levedulát)
- a csomagolása
Nem csalódtam most sem az eos-ban☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Nagyon jó kézkrém! 😍
Pozitívum:
- az ára (táskámba, éjjeli asztalon és a fürdőszobámba is van egy😬)
- az illata (imádom a levedulát)
- a csomagolása
Nem csalódtam most sem az eos-ban☺️

sandorjudit

2020. március 7.

Ez egy nagyon szuper kézkrém, valami mesés illattal. Egyszerre édes és friss, jól is hidratál. Az olcsóbb Balea és társai kézkrémek után ez abszolút csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cocoglycerides, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Dicaprylyl Carbonate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak