Erborian

Ár:   21 890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2019. április 16.

Ár:   21 890 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Elixir au Ginseng nevű készítmény egyesíti Korea legjobb gyógyászati hagyományait a fejlett technológiával.

A magas koncentrációjú szérum valóságos fiatalító kúrát kínál a bőrnek. Márkavédett, egyedülálló termék, összetevőkben gazdag textúrája következtében egyszerre tápláló és könnyed. Intenzív módon regenerálja a bőrt reggel és este.

Adjon néhány csepp szérumot szokásos nappali vagy éjszakai arckréméhez. A hatás fokozása érdekében alkalmazza a szérumot a krém felvitele előtt. Ragyogó és mélységében is jól táplált bőrt eredményez egy 28 napos kúra. A ráncok észrevehetően csökkennek.

whitexswan

2016. december 25.

Valóban körülbelül négy használatra lett volna elég a minta, de mivel a folyós, tejszerű állaga miatt eléggé szivárgott a csomagolásból, nekem elsőre sikerült belőle szerintem dupla adagot felkennem. Viszont meg kell, hogy mondjam, ekkor használt számomra a legtöbbet, másnap sokkal fiatalosabban nézett ki tőle a bőröm, a szám melletti nem túl mély mosolyráncok teljesen elsimultak például, a hegeimen is segített valamennyit. A Decleor Aroma Night ylang ylang-os, éjszakai krémjével együtt mondjuk nekem elég sok volt 33 évesen, gyakorlatilag egy zsírréteggé olvadtak össze a fejemen. Először arra gyanakodtam, hogy ezért hozott ki két kisebb pattanást, de a legutolsó használatnál, amikor külön letöröltem a feleslegeset az arcomról pár perc után, akkor is kijött egy reggelre. Lehet, hogy csak én nem tudtam 3 alkalom alatt kikísérletezni a megfelelő használatát, de azért gyanús, hogy ez csapta ki őket, mert pattanásom elég ritkán van manapság.

Az első után a két maradék adagot megmentettem a karácsonyi rokonlátogatás előtti éjszakai szépülésre. A egy "standard" adag hatásától annyira azért nem ájultam el, bár valószínűleg vitatható, hogy ez kinek mennyi... Heti 1-2x szívesen használnám továbbra is, de ez a saját Erborian termékeim rövid lejárati idejét ismerve (általában 6-9 hónap) erre megvenni elég nagy luxus lenne, hogy aztán a fele a szemétben landoljon... Mindennapos használatra szerintem inkább 40-45+ korosztálynak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

DeakAniko

2015. július 1.

Édesanyámat leptem meg vele. Tényleg használ, látható a különbség. Csodát persze ne várjon senki, nem ráncfelvarrás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

cirmok

2013. július 17.

Mintát kaptam ebből a szérumból, négy használatra volt elég, szóval hosszútávú tapasztalatokról nem tudok beszámolni. Könnyen eloszlatható, folyékony szérum, meglehetősen erős (mesterséges) illattal. Könnyen beszívódott, nem csípett, nem okozott semmilyen panaszt. Talán egy kicsit feszesített. Nem csodaszer, nem is hiszem, hogy a teljes kiszerelést megvenném (elég drágának is találom), de kellemes volt használni, amolyan váratlan kényeztetés így a nyár közepén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Adenosine
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Isohexadecane, Lecithin, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Scrophularia Buergeriana Root Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil, Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Polysorbate-80, Lecithin
Tisztítószerek: Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Polysorbate-80
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.