Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Sminkek szájra

4 színben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bubucim

2018. január 20.

Nekem a Fruit crush árnyalat van meg. Szintén újsággal kaptam, szóval nagyon megértre, hiszen az újság ingyen volt. A termék önmagában 500 Ft lett volna. Én most télen használom, amikor nagyon hideg van, illetve fúj a szél. Nem bírom ilyen időjárásban a matt szájkencéket, mert szétszárad a szám tőlük. Erre szuper ez a kis kence, de előtte azért aláhidratálok. Önmagában egyébként senki se várjon ettől hidratáló hatást. Ahogyan előttem is írták: gyönyörű fényt ad a szájnak, olyan természetesnek hat. Amikor gyengébb a sminkem, munkahelyre csakis ezt használom a számra, így tökéletes az összehatás.:) Sajnálom, hogy már nem gyártják. Remélem, találok majd valami hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Nicu

2017. november 18.

Nyáron volt még valamilyen újsághoz csomagolva. A 03-as fruitylicious árnyalatot választottam. Sajnos a csomagolással vannak gondjaim, elég nehéz ki-és becsavarni. Hidratáló hatása ebben az időben még jó, kicsit rózsaszínes-gyöngyházfényes árnyalatot ad. Szépen siklik az ajkakon. A parabén nem kellene bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Hannah11

2017. szeptember 30.

Nagyon szép fényt ad a szájnak és meglepően tartós is.Hidratálást nem tapasztaltam,de nem is szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Yumechan

2017. július 14.

03 fruitylicious van meg, színe nincs, csak enyhén fényes. Este szoktam használni, lefekvés előtt, és reggelre olyan pihi puhi a szám, hogy csak na. Szerintem nagyon jól ápol. Elég sokszor rágcsáltam a számon az apró száraz részeket -rossz szokás-, de mióta használom, nincsenek száraz részek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Buttercupcosplay

2017. július 10.

Egész jó, szép fénye meg színe van, egész jól működik, de annyira rágógumi szag meg íze van, hogy az borzasztó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

buba83

2017. június 15.

03 fruitylicious árnyalat - a szaga nagyon mű, az állaga elég viaszos és a színe sokkal intenzívebben világos rózsaszín, mint azt reméltem. Hidratálásban teszi a dolgát, de egyáltalán nem lett a kedvencem, főleg a túl erős szinezése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Nekem a meggypiros van meg.Meglehetősen szép,erőteljes színe van. Hidratálásban 5/3..több,mint a semmi,de azért nem is kapkodok utána túl sokat,ha arról van szó,hogy a szám ki van száradva.
Megállítottak már boltban,hogy milyen rúzst viselek a számon,mert annyira szép,és ez volt.
Nem kenődik annyira könnyen,de pár óránál tovább azért nem bírja tartani a színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Csipetke

2016. szeptember 12.

Nekem a 07-es árnyalat van meg.Az illata miatt vettem meg ami nagyon tetszik.Nekem ajakbalzsamnak egy kicsit túl erős de nagyon szép a színe is.Állagra is jó és a csomagolása is stabilnak tűnik.De télen nem ezt fogom használni.Jelenleg nincs még kiszáradva a szám így erről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

borbala08

2016. augusztus 12.

Egy kirándulás alkalmával hirtelen szükségem lett egy ajakbalzsamra, mert a szél kiszárította a számat, és nem volt nálam ajakápoló. Az üzletben megláttam, és gondoltam ápol is, színt is ad, jó lesz ez nekem (07 fruity beauty árnyalat ami a sötét ciklámen színre hasonlít) . Kipróbáltam a színét a kezemen és erősnek tűnt, gondoltam a számon úgysem látszik majd. Tévedtem. A szín ugyan olyan erős felkenve a szájon, mint a tokjában. Ez nem egy kis diszkréten színezett ajakbalzsam, hanem egy rúzs. Az illata fantasztikus, a csomagolása stabil. Sajnos a kiszáradt szám minden kis redőjében megült és igen csúnya volt, és a színével később sem tudtam megbarátkozni, ezért elajándékoztam. A színe miatt nem venném meg mégegyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Angi116

2016. július 24.

Nagyon tetszik ez a termék, mert szép természetes fényt ad, emellett a kicserepesedett ajkakra is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0