Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 12.

Kategória:   Sminkek szájra

2013 február-márciusi trendkiadás

Hatékony átmenet: a két izgalmas ajakbalzsam piros és rózsaszínben váltakoznak, amint érintkezésbe kerülnek az ajkaddal. Az árnyalat ajkad természetes színétől függően változik.

01 glinda the good és 02 master of magic árnyalatokban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

aranka.ratku

2014. augusztus 5.

Nekem a 01 es van meg.Első használatkor olyan erős pink színe volt hogy csak néztem..Sajnos a többi alkalommal ez eltűnt :( Viszont így is pigmentált olyan mint egy jó szájfény.Tényleg színváltós mert felvitelkor még piros aztán pink lesz.Nagyon kényelmes viselet,az ajak ápóló hatása is megvan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

iamanita

2014. március 13.

A rózsaszín tubus boldog gazdája vagyok, bár nem a kedvencem. Az illata isteni, nyárias, kellemes érzés viselni. A rózsaszín szín egy idő után átcsap pirosasba és elég fényes lesz a finish. Nem túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

x1342x

2013. szeptember 14.

Nem igazán kedvelem az Essence termékeket, azonban megláttam egy leárazott sminkeket tartalmazó kis kosárban a 01 Glinda the Good árnyalatot és nem tudtam ellenállni :)
Ősszel szeretek használni nappal is olyan ajakbalzsamokat, amik ápolják az ajkaim és erős, piros színt kölcsönöznek neki, gondoltam ez a termék ideális választás lesz, sajnos, nem jött be a dolog teljesen :/ Felkenés után a színe gyönyörű, jól el tudom dolgozni az ajkaimon de nagyon hamar el kezd csomósodni és kellemetlen érzést okoz :/ Tartóssága elég jó, színváltó képességet nem tapasztaltam, de ezt nem is nagyon bánom :) A gyönyörű színért és azért, mert ősszel pont valami ilyenre van szükségem négyes, különben sokkal szigorúbb lennék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Hoagirl

2013. augusztus 13.

Akciósan ruháztam be a 01 Glinda the good árnyalatra, hümmögtem, nem nagyon akartam megvenni az alapkollekcióból, mert számomra elég gagyinak tűnt... Hümmögtem rendesen, de mivel csak 350 Ft. volt, nem bírtam ellenállni és megvettem. És annyira jó, mert én imádom, levakarhatatlan lesz rólam, már most látom, ez nagyon rossz hír a többi ajakbalzsamomnak és szájfényemnek, a rúzsaimról már nem is beszélve... Krémes de nem túl lágy, számomra pont kellemes textúrájú, olyan tényleg, mint egy ajakápoló balzsam, de funkciójában lip tintnek is nevezhető, mert nagyon sokáig megtartja a színét, nem szárít és grátiszként isteni illata van! Nyami... A színét elvileg megváltoztatja a kis hamis, de én ilyet nem nagyon tapasztaltam. Pont olyan színű volt végig, mint ahogy felkentem. Na de ez engem nem zavar, úgyhogy részemről öt egész csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Tiara MCmill

2013. július 26.

A pink még elmegy,de nagyon szárítanak.... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

A pink még elmegy,de nagyon szárítanak.... :(

EperLilla2

2013. április 28.

Én nagyon szeretem!Szuper a színe és isteni az illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

Én nagyon szeretem!Szuper a színe és isteni az illata :)

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology