Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vick, Módosítva: 2013. október 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális dearderm komplex. Mitesszerek és pattanások elleni hatás. Egyenletes arcszín. Mattít & olajmentes. A multifunkcionális, fedő hatású hidratálókrém mindent megad a bőrnek, amire csak szüksége van. A clearderm komplexet tartalmazó receptúra csökkenti a miteszereket és a pattanásokat és megelőzi azok újraképződését. Szalicilsav hatóanyagot tartalmaz. Ezzel párhuzamosan intenzíven hidratálja a bőrt. A könnyű krém gyorsan felszívódik és mattítja a bőrt. A világosabb bőrtípussal harmonizáló színárnyalat decensen elfedi az egyenetlenségeket és a bőrnek természetesen szép, egyenletes arcszínt kölcsönöz a pórusok eltömítése nélkül. 3 in 1 hatás. Bőrgyógyászok által igazolt hatékonyság.

klnfranciska

2016. október 22.

Annyira kár ezért a termékért! :( Én nagyon szerettem, hidratált, fedett, kellemes volt viselni, így nagyon csalódtam, mikor kivonták a forgalomból. Egyszerűen tényleg imádtam és nagyon kár érte. Áttértem ugyan a BB krémekre, de valahogy ott még nem találtam meg azt az igazit, ami ezt a krémet teljes mértékben helyettesíteni tudná...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

thalion3

2014. november 13.

Púderes finish, gyenge közepes fedéssel. Nyárra, hétköznapra tökéletes. Annyira nem kellemes a viselete, de nem is zavaró. Nap végére erősen megkopik. Nagyon olcsó. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

MikesneBetti

2014. október 13.

Imádom, nyáron alapozó helyett csak ezt használom! Hidratál, fed, könnyű, krémes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

dindori

2014. július 4.

Eleinte nem szerettem, de minél többet használtam, annál elégedettebb lettem. :) Minimális a fedése, de úgy gondolom, hogy ez nyáron nem hátrány, kellemesebb viselet. Nekem kiegyenlíti a bőröm színét, persze a bőrhibákra kell még korrektor, de nem is vártam,hogy alapozó szinten teljesítsen. Szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

adel.fiore

2014. március 5.

A krémmániás vélemények miatt kezdtem el használni, és nem bántam meg:) Csak jót tudok róla mondani. Nem fed úgy, mint egy alapozó, de nem is ez a feladata. Egyenletes és matt lesz tőle a bőröm, ráadásul tényleg jót tesz neki, megnyugtatja a gyulladtabb területeket. Ha véletlenül nem mosom le este, másnap reggelre sem lesz pattanásos vagy tök száraz az arcom. Ez az 50 ml nekem nagyon sokáig elég, ráadásul csak 650 Ft-ba kerül. Az illata is nagyon tetszik:) Ma akartam venni a Müllerben, de önmagában nem tudtam megvenni, csak egy nagyobb essence-csomagban, amiben 2 tubus volt ebből. Az eladó azt mondta, hogy nem biztos, hogy végleg kivonják a forgalomból, lehet, hogy csak új csomagolást fog kapni...én azért feltankoltam belőle, a 2 tubussal 1 évig vígan elleszek:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

dorisan03

2013. november 22.

Miért, miért, miért nem gyártják már???
Hál' isten olyan arcbőrrel áldott meg az ég, hogy alig vannak bőrhibáim, így ezt használom minden nap. Nagyon jól kiegyenlíti a bőrszínt, minimális fedést ad, és jó alapot ad a sminkjeimnek. Szóval imádom. A bőröm is szereti, egy pattanásom nem lett tőle..Szerencsére van még belőle, de mi lesz, ha elfogy???? :O :D :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Miért, miért, miért nem gyártják már???

Salalla

2013. november 7.

Furcsa egy viszonyom volt ezzel a krémmel. Direkt beszereztem világosat és a sötétebbet is,aztán kézfejen mindig csak annyit kevertem ki,amennyit el is használtam,de még ígyis elfogyott,mindennapi használat mellett. Nyáron egy csöpit nem tetszett,de akkor nem volt humorom másikat venni,hiszen ott a 2 tubus,rákényszerítettem magam tehát,hogy elhasználjam :D Igazából ősszel jobbnak láttam,nem tűnt el olyan hamar és kevesebb púderezés kellett rá,nem szöszöltem vele annyit a tükör előtt. Azért fényesedik rendesen,púder nélkül,de olcsó volt,így annyira nem bántam, vége felé több mitesszerem lett tőle,sajnos,így újra már nem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

cicatapmancs

2013. október 1.

Ajándékcsomagba kaptam, magamtól biztosan nem vettem volna meg. Soha nem használtam színezett hidratálót ezelőtt. Nem pattanásos a bőröm, tehát erről a hatásról nem tudok nyilatkozni. A világos van meg belőle, sajnos nekem ez eléggé világos, de hát nem én választottam, ezt kaptam :) Zsíros a bőröm a T-vonalban, a orca rész pedig a rosacea miatt száraz. Ez a krém elérte azt, hogy a száraz rész is 2 óra múlva fénylett púderrel. Furcsa volt viszont, hogy az én bőrömet egyáltalán nem hidratálta, inkább száraz lett tőle. Tehát nem mattít, nem hidratál intenzíven, de biztosan nem elég problémás hozzá a bőröm :) Örülök,hogy nem nekem kellett rá pénzt kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

volhova

2013. október 1.

Update: Elfogyott, és nem találok belőle...:(

Hétköznap általában ezt viselem, nem alapozót, de nem érzem kevésnek. Amit kell, elfed, valóban segíti a pattanások eltűnését és nem képez újabbakat. Télen a világosabb, nyáron a sötétebb pont megfelelő. Örülök, hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Update: Elfogyott, és nem találok belőle...:(

pajeri

2013. szeptember 22.

Nagyon kettős az érzésem vele szemben. Amikor megvettem, imádtam. A fedése pont elég volt, hogy az orcám pirossága eltűnjön, púder nélkül is matt volt jó pár óráig, aztán észre vettem,hogyha nem vittem fel alá hidratálót, akkor kipattogtam tőle. Ekkor abbahagytam egy időre a használatát, így el is múltak a problémák. Később visszatértem hozzá, de csak időszakosan. Alkalmanként nagyon jól teljesít, de nekem mindennap használatra nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.