Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. május 20.

Kategória:   Lábápolók

Ms.Cat

2014. január 5.

Nekem is volt ilyenem! Fogalmam sincs, hogy honnan kaptam, de nagyon szerettem. Jó illata volt, hűsítette a lábam, kicsit mintha bizsergette volna. Nagyon sajnáltam mikor elfogyott.
Sehol sem találtam ilyet, pedig végignéztem Szegeden az összes boltot. Valaki esetleg tudja, hogy ilyet hol lehet venni, vagy hogy lehet-e esetleg még ilyet kapni? :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Oriviki

2013. szeptember 18.

Talp masszázsra és egy fárasztó magassarkús nap után a legjobb. Éjszakai krémezés ajánlott. Mozgalmas nap közben tényleg láb csúszkálást idéz elő. Hidratál és hűsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

titinem

2013. április 6.

magassarkú használata után mindig felfrissíti a lábfejem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

magassarkú használata után mindig felfrissíti a lábfejem :)

onessin

2012. szeptember 6.

A világ legjobb lábápolója...nem is a hidratálás miatt, hanem az a bizsergető mentol... egy magassarkúban átdolgozott nap után, ha bekentem vele a lábam, akkor másnapra kutya bajom sem volt, pedig érzékeny a lábfejem nagyon!
Viszont sajnos az utóbbi időben müllerben sem láttam! valaki bp-en látott valahol ilyen krémet? vagy esetleg tudtok még olyat ajánlani, ami hasonló hatású?:) előre is köszönöm, ha igen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

sugarglider

2012. július 14.

Nyáron a napi megtett km-ek után isteni érzés ahogy hűsíti a lábaimat :) Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Maniac

2012. április 10.

Jól hűsít, de hiába kenem be este a lábam, másnap végig csúszkál a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 10.

Jól hűsít, de hiába kenem be este a lábam, másnap végig csúszkál a lábam.

Bellala

2012. március 15.

Nyáron imádom, könnyű kenni, nem ragad. Kicsit tényleg lehetne tartósabb. Árban viszont oké, kb ezt szoktam várni az essence cuccoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Rony

2012. január 3.

Nyáron egy leárazás alkalmával 199 Ft-ért vettem egyet. Nagyon jól hűsítette és hidratálta is a lábamat.
Csak azért kap 4-est, mert nagyon hamar elfogyott, így normál áron nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Csak azért kap 4-est, mert nagyon hamar elfogyott, így normál áron nem éri meg.

joouyee

2012. január 3.

Tökéletes. Nyáron csak ezt használtam.

Tökéletes. Nyáron csak ezt használtam.

zuleica

2011. szeptember 4.

Szeretem, tényleg frissít és hűsít, de valóban tarthatna kicsit tovább a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.