Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. december 21.

sailorluna

2018. augusztus 14.

nagyon régen ez volt az első alapozóm. a színe nem jött be, a legvilágosabb árnyalat is sötét és túl sárga volt nekem, nem volt olyan kellemes az állaga, elég hamar átfénylett vele a bőröm. kb. a felét használtam el az évek alatt, nem romlott meg gyorsan, aztán kidobtam. szerencsére az évek során találtam jobb alapozót, persze drágább kategóriában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

aniita

2015. november 24.

Sajnos túl sötét az én bőrömhöz, ezért nem tudom elhasználni. Az illata kellemes, fedése közepes. Egész jó kis alapozó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Cappio

2015. szeptember 16.

nyáron nagyon lebarnultam ezért szerettem volna egy sötétebb alapozót. viszont mivel ki fogok hamar világosodni, nem akartam túl sok engergiát, pénzt fektetni a dologba. erre esett a választás. nekem tetszik, nem nehezíti el abőröm, szépen lehet rá sminkelni, azt hiszem a 4es árnyalat van meg belőle, nekem jól passzol az arcszínemhez. nem lett a kedvencem, de pót vagy átmeneti alapozónak tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

heim.mesi

2015. január 12.

Az árához képest jó. De nem a kedvencem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 12.

Az árához képest jó. De nem a kedvencem..

anibaby1992

2014. november 12.

Nem vált be, ennél már találtam sokkal jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Nem vált be, ennél már találtam sokkal jobbat.

vatsafi

2014. november 3.

Nem viszketek tőle, ami már önmagában teljesítmény. A fedése nem tökéletes, de javít rajtam, tehát elégedett vagyok, pláne ennyi pénzért. 5 csillagot majd az igazi kap, ha megtalálom egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

molnaradrikaa

2014. szeptember 17.

1-2 évig használtam, a 3-as és 4-es árnyalatot. Nyáron, barna időszakban a 4-es vált be (pedig viszonylag fehér bőrőm van), télen pedig a 3-as. Olcsó, és szerintem többet ér az áránál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Nikcsix

2014. szeptember 16.

Pár éve használtam rendszeresen, nagyon hálás kis termék volt. Az árnyalatok hiánya tényleg nagy hiba, de nem vártam csodát ennyiért :) Egyébként a legvilágosabb árnyalat nekem még éppen csak jó volt, szépen elfedte, amit kell, az állaga könnyen kezelhetővé tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

vital.agnes

2014. április 20.

nagyon jó kis alapozó, főleg árban, nekem bevált, egyenletesen el lehet kenni, nem foltos, nekem egyáltalán nem sárga, szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 20.

NBetti2000

2014. február 16.

Nem rossz alapozó ár/érték arányban de a nekem való árnyalat majdnem sárga. :( Fedés közepes, állaga jó de felkeneskor gyorsan szárad és csikosan szárad meg és puder nélkül nem viselheto mert nagyon olajos :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Aluminum Hydroxide, PEG-8, Glycogen
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Biotin

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology