Estée Lauder

Ár:   28 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Ár:   28 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Minden oldalról a legszebb arcát mutatja. Egy hatékony, koncentrált formula, mely a bőrtömörség látható növelésével és a bőrszerkezet javításával feszesíti az arcbőrt az orcák és az áll vonalán, ezzel teszi kontúrosabbá az arcot. Használja reggel és este arctisztítás után a hidratáló felvitele előtt.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil Caprylic / Capric Triglyceride eo Polysorbate 20 ti I eu 0 0Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Polysilicone-11 szil Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Gellidiela Acerosa Extract Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Extract i Polyimide-1 Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Pisum Sativum (Pea) Extract a Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract Pullulan Phoenix Dactylifera (Date) Fruit Extract Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Commiphora Mukul Resin Extract Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Zea Mays (Corn) Kernel Extract Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Seaweed Extract Boswellia Serrata Extract Ergothioneine a Crithmum Maritimum (Sea Fennel) Extract Mangifera Indica (Mango) Seed Butter Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Porphyridium Cruentum (Red Algae) Extract Palmitoyl Hexapeptide-12 pep Propylene Glycol Dicaprate eo Saccharide Isomerate h Hypnea Musciformis (Algae) ExtractHydrolyzed Rice Extract Caffeine Whey Protein Palmaria Palmata (Dulse) Extract Glucosamine HCL Methyl Gluceth-20 h Acetyl Glucosamine h Ethylhexylglycerin Algae Extract eo I h Caprylyl Glycol eo I h Triolein eo Trehalose h Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Linoleic Acid eo Isohexadecane eo Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine Lactic Acid h I kh Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Glyceryl Polymethacrylate Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols eo Sodium Polyacrylate Starch Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Urea h Sodium Hyaluronate h 0 0Polysorbate-80 ti I eu 0 0Phospholipids h Polyquaternium-51 Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v PEG-8 h Phytosteryl Canola Glycerides Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Oleic Acid eo I eu Palmitic Acid eo I eu 2 0Citric Acid kh Stearic Acid eo I eu 2 0Sodium Hydroxide Hydroxypropyl Methylcellulose ti I eu Potassium Sorbate ta Silica Xanthan Gum ti I eu Parfum / Fragrance i Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta CI 14700 sz

KezdoManias

2017. április 16.

Most jutottam el odáig, hogy felbontsam az 1 éve kapott termékmintámat. Reggel használom, valószínűleg a sok szilikonnak köszönhetően jó rá alapozni! Primerek tekintetében tapasztalatlan vagyok, de valahogy igy képzelem el a megfelelő bőrkiegyenlítést. Jól hidratál, könnyel eldolgozható, jól beszívódik. Ránctalanító hatasról nyilatkozni persze nem tudok, viszont ha a nevéből indulok ki, az instant hatással, amit ígér, elégeddtt vagyok. Ennek jár az 5* A teljes kiszerelés megvásárlásán még gondolkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Regi84

2016. november 1.

Hidratálni tökéletes ez a szérum, csak sajnos többet ígér. Igazából a feszesítésre nincs szükségem, de összességében szép bőrképet ad. Az állagát és az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

bjnczk

2016. október 2.

Nekem is a 7 ml-s kiszerelés van meg...
Szett-ben kaptam egy 15 ml-s advanced night repair-rel és egy 50 ml-s Advanced Time Zone krémmel.
Az utóbb említettel karöltve még a használat kezdeti stádiumában el voltam ájulva-mennyire csoda ez a krém.. de az idő elteltével már nem tapasztalom, hogy simítana az apró kis ráncokon...(25 éves vagyok, kipihent, tehát nincsenek mély barázdáim...)..hidratálásra jó, könnyen felszívódik, viszont az áráért többet vár az ember, ezért csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Nekem is a 7 ml-s kiszerelés van meg...

umpalumpa

2016. augusztus 12.

Hú, de rossz értékelése van, szegény szérumnak! Nekem is csak 7 ml-es mintám volt belőle. ANR-t sosem használtam, így nem tudom ahhoz hasonlítani, sőt szérumot is ritkán kentem/kenek, kivéve 1-1 Arden keramidos kapszula (ebben nincs ennyi hatóanyag). Hidegben használtam, amikor nagyon száraz a bőröm és kéri a sok krémet, folyton szomjazik. Arra az időszakra önmagában kevés volt természetesen, krémekkel jól viselkedett. Nekem fel sem tűnt az illata, felőlem kihagyhatták volna.
Nekem mindenképp hidratáltabbnak tűnt az arcbőröm, pedig eleinte vizes kis semminek gondoltam. Talán vannak jobbak is, de lehet nekem elég lenne az ANR helyett. Kicsit mintha összekapta volna a pórusaimat is, vagy csak a szilikontól képzelem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

erika81

2016. július 3.

Eddig általában az ANR szérumot használtam, ebből csak egy 7 ml mintám van. Problémát, pattanást nem okoz. Szép lesz tőle a bőröm, gondolom a szilikontól. Akkora változást én sem vettem észre magamon, de lehet hogy azért mert rendszeresen használtam az ANR szérumot, így túl jó állapotban van a bőröm. :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

marryjane

2015. december 10.

3 különböző Estée Lauder arcápolóval használom együtt 2 hete. Nagon finom az illata, könnyű a viselete és tele van értéles anyagokkal, DE....az ég világon semmi pozitív dolog sem történt a bőrömmel, sőt az ekcémám jobban kijött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

szeliger

2015. október 27.

2015.szept.8.
Annyi dicsérő szót kapott már a világban, hogy bizalmat kap most tőlem is. A furmányosan csavart formájú flakon szinte belesimul a jobb tenyérbe, a szérum pumpás kiszerelésével könnyen adagolható. Azt mondjuk már most az elején sem szeretem, hogy nem áttetsző a flakon és így fogalmam sincs, mennyi van még benne. Első dolgom volt, hogy ellenőriztem, lecsavarható-e a pumpa, (igen, lecsavarható). Bár arról még fogalmam sincs, hogy az aljában megrekedő és ki nem pumpálható anyagot hogyan fogom kiszedni, mert a nyílás nagyon keskeny. A szérum maga halvány rózsaszínű, púderes-virágos illatú. Az amerikai honlapon már most elérhető egy rövidke video a használatához (http://www.esteelauder.com/product/681/36143/Product-Catalog/Skincare/New-Dimension/Shape-Fill-Expert-Serum), igaz, ezt kitalálni azért nem kell sok ész. A szérum gyorsan beszívódik és az összetevő lista elején álló töménytelen mennyiségű szilikonnak köszönhetően már az első pillanattól kezdve puha és sima bőrt eredményez. Elsőre rövid száradás után az idén nyáron használt és jól bevált L'Occitane peóniás hidratáló krémjét tettem fölé, ezzel így még nem volt semmi baj, a művelet jól sikerült. Az alapozó felvitele viszont nagyon nehézkes volt, nagyon csúszkált rajta az alapozó, a bőrhibákat kiemelte, a pórusokban összegyűlt, pedig egyáltalán nincsenek nagy pórusaim, ezzel együtt a homlokomon nagy kínlódással tudtam csak vállalható képet varázsolni. Meglátjuk, hogy majd mit csinál hosszabb távon, egyelőre veregetem a vállamat, hogy csak a kisebb kiszerelésbe ruháztam be. Ki fogok még próbálni más hidratálókat illetve alapozókat is mellette, még adok neki esélyt a bizonyításra, de az első teljesítés alapján ez biztosan nem ötös.

2015.okt.27.
Eddig tartott, a 30 ml elfogyott. A pumpa elég jó, mert csak nagyon kevés maradt az alján, szokásos kiskanál nyelét használó módszerrel kikanalaztam. Az itthon fellelhető nappali krémjeim közül legjobban az EL DayWear használatával működött együtt, bár ez a krém nem teljesen az én bőrtípusomnak megfelelő, mert inkább normal/kombinált bőrre való, de ez volt az ajándékcsomagban, amit a vásárlás mellé adtak. Voltak botrányos próbálkozások, volt olyan krém, amit egyszerűen ledobott magáról, volt olyan, amit ugyan fel lehetett tenni, de az alapozót már nem szerette. Hosszú távon nem csinált semmit, de legalább nem is rontott a bőröm állapotán, reggel pont ugyanazt a képet láttam a tükörben, mint két hónappal ezelőtt. Persze, lehet, hogy csak azért nem láttam javulást, mert már előtte is jó állapotban volt a bőröm:)
Az instant szilikonhatás persze eredményt hoz, ha az ember felkeni, utána azért kisimultabb a képe, de ezt a Perfectionist, ami talán még nagyobb szilikonbomba, jobban tudja. Szóval én vagyok az ellenvélemény, a nagy nemzetközi hozsannázást nem is értem, ennyi pénzért ez elég gyenge mutatvány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 27.

2015.szept.8.

2015.okt.27.

2015. október 19.

Nekem egy 1,5 ml-s mintám volt, ami 6 alkalomra volt elég, ez alapján írom amit írok. Gyakorlatilag az égvilágon semmit nem tapasztaltam, ha este kentem az ANR helyett, akkor nem tapasztaltam az ANR-nél jelentkező pozitív hatásokat reggelre, ha reggel kentem akkor primernek végülis jó volt, de annak kicsit drága. Én a minta alapján biztos, hogy nem fogom megvenni, maradok az ANR-nél, sokkal jobb a hatása, és nem tömény szilikonbomba mint ez. Egyébként a használata kellemes, elég folyós, szilikonos érzetű fluid, könnyen eloszlatható így nagyon kevés kell belőle egyszerre. Bár az illatanyag az INCI végén van, szerintem azért eléggé illatos egy kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Ergothioneine, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Acetyl Hexapeptide-8, Saccharide Isomerate, Methyl Gluceth-20, Acetyl Glucosamine, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Trehalose, Lactic Acid, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, PEG-8, Glycine Soja (Soybean) Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylic / Capric Triglyceride, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Propylene Glycol Dicaprate, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Triolein, Linoleic Acid, Isohexadecane, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Squalane, Glycine Soja (Soybean) Protein, Oleic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Polysorbate 20, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polysorbate-80, Oleic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polysilicone-11
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Polysorbate 20, Polysorbate-80, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum
Illatanyagok: Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Extract, Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, BHT, Phenoxyethanol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Térfogatnövelő segédanyag.

Squalane eo 1 0

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színező anyag. (Piros)