Estée Lauder

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: florcsiii, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Exkluzív osztott kefés szempillaspirál, amellyel akár 3 különböző hatás is elérhető. Hidratáló olajokat tartalmazó formulája ápolja a pillákat, még akkor is, ha a nap folyamán újra felviszed, hogy ében fekete árnyalatával fokozd a drámai hatást.

1. Készíts dús, ívelt pillákat a sörtés kefével.
  2. Érj el hosszabb, szeparáltabb pillákat a tömörebb, gumis kefével.
  3. Használd a spirál mindkét oldalát igény szerint, az extra drámai hatásért.

Water / Aqua Kaolin 0 0Myrica Cerifera (Bayberry) Fruit Wax Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer Polyisobutene Paraffin eo Silica Glyceryl Stearate eo I euAminomethyl Propanediol Polyvinyl Acetate Isostearic Acid ti I eu Panthenol eo I v 0 0Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Pantethine eo I v C11-15 Pareth-7 ti I eu Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Cholesterol eo I eu 0 0Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Serica (Silk) Powder Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Lecithin eo I eu Butylene Glycol h 1 0Simethicone eo 1 0Hydrogenated Olive Oil Glyceryl Isostearate eo I eu Laureth-12 ti I eu Nylon-6 Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Polysilicone-11 szil VP/ Eicosene Copolymer Acrylates/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer Phenethyl Alcohol i I al Laureth-21 ti 1,2-Hexanediol ta Sodium Polyacrylate eo Sodium Laureth-12 Sulfate ti Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Chloroxylenol ta Mica Black 2 / CI 77266 (Nano) szCI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Ultramarines sz 0 0FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz CI 42090 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz

Ár: 1900ft + pkg , Eladó: 0808
Állapot: Uj, Helyszín: --, fizetés: --
Ametiszt

2019. július 1.

Cask utazó méretben van meg szerencsere. Az én pillaimat osszetapasztja, nem ível és nem dusit. Próbáltam többféle módon is, és katasztrófa volt a végeredmény. Ráadásul az illata is borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

mart

2019. július 1.

Nekem ez az abszolút kedvenc spirálom, bár a spirálokkal annyira nem vagyunk rosszban, mert szerencsére szépek a pilláim. Kicsit sok festéket felvesz a kefe, ezért húzogatni kell, de nekem nem ragad, nem pereg, természetes hatású. Előbb a ritka sörtékkel hosszítok és szétválasztok, aztán a dagi oldalával a pillatöveknél dúsítok. Nekem bejött, de azért meg is kérik az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

senskin

2019. május 7.

Ez az egyetlen spirál a márkától eddig amitől tényleg a várt hatás jön el. Kétféle keféje van,a sűrűbbel kezdem, aztán a szétválasztóval. Eddig ez működik a legjobban, valóban dúsít és láthatóan kiemel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

lilitemesvari

Korcsoport: < 18
2019. február 7.

Imádom imádom imádom! Nem ragasztja össze a pillákat, kényelmes (nem kemények a pillák),dúsít,hosszabbít én nagyon szeretem biztos hogy újra fogom venni❤️❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 7.

BloodEve

2018. május 22.

Kis utazó kiszerelésben sikerült hozzájutnom.
Röviden: jó lenne a koncepció, de összeragasztja a pillákat, így nekem ez csalódás

Hatás: instant hosszabbítás, szétválasztás és mellé pici volumen-t is ad bónuszként,
Kefe és kezelhetőség:a kefe egyik oldala tüskés, másik a hagyományos kefesörte. Egyik hosszabbít-szétválaszt, a hagyományos pedig dúsít. Nem kened össze vele a szemhéjad.
Tartósság: pereg, de nem maszatol
Előny: sietős-álmos reggeleken egy rétegben látványos pillák, nem kened össze a szemhéjad festés közben, a kefe nem vesz fel sok festéket.

Hátrány: Az instant hosszabb, szétválasztott pillákat fél percig élveztem, úgy összeragasztotta a pillasort, hogy kb. 3-4 tincs lett az eredmény, kemény ropihatás, illv. gagyi, így le kellett mosni.Többször is, eltelt egy két hónap, és a helyzet ugyanez. A festék is büdös.Nem szeretem.

Ár-érték: drága, drogériás szinten jobbakat is kaphatsz fele ennyiért.
Ajánlom: nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Kis utazó kiszerelésben sikerült hozzájutnom.

Tartósság: pereg, de nem maszatol

Ár-érték: drága, drogériás szinten jobbakat is kaphatsz fele ennyiért.
Ajánlom: nem

florcsiii

2018. február 23.

Igazából nem tudom eldönteni, hogy szeretem vagy sem. Nagyon tetszik, hogy 2-féle kefével dolgozhatok egyszerre, viszont nekem kicsit darabos és sűrű. A teljesítménye elég jó, egyáltalán nem pereg, nem folyik le és könnyű lemosni. Nem életem spirálja, de nem is bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Alkoholok: Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Paraffin, Glyceryl Stearate, Panthenol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Pantethine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cholesterol, Olea Europaea (Olive) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Lecithin, Simethicone, Glyceryl Isostearate, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Isostearic Acid, C11-15 Pareth-7, Cholesterol, Lecithin, Glyceryl Isostearate, Laureth-12
Szilikonok: Polysilicone-11
Tisztítószerek: Isostearic Acid, C11-15 Pareth-7, Laureth-12, Laureth-21, Sodium Laureth-12 Sulfate
Illatanyagok: Phenethyl Alcohol
Színezékek: Black 2 / CI 77266 (Nano), CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Chloroxylenol

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Felületi hártya képző anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.