Eveline Cosmetics

Ár:   490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrika128, az összetevőket feltöltötte: GreenB, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek

• Intenzíven feszesít és kisimít.
  • Mélyen hidratál 24h.
  • A búzacsíra olajjal dúsított luxus formula láthatatlan réteget hoz létre a bőr felületén,biztosítva az azonnali lifting hatást, a tartós táplálást és vízvesztés elleni védelmet.

Egyedülálló 12 gyógynövény komplex: csipkebogyó olaj, édesgyökér, búzacsíra olaj, ginzeng, körömvirág, kamilla, zöld tea, zsurló, búzavirág, ezüsttövis, vérehulló fecskefű, martilapu.

Kiszerelés: 75 ml

lallala

2016. szeptember 8.

Az illata borzasztó számomra, ezért csak 4 csillag.
Emiatt nehezen szántam rá magam, hogy felkenjem az arcomra, de meglepően gyorsan beszippantotta. Szóval azóta jó barátok vagyunk és naponta használom! :)
Az állaga meglepően könnyű, ezért nem vagyok biztos benne, hogy hidegebb időben is elég lesz a hatása, de eddig rendben van, teljesen jól hidratál.
Az ára is nagyon vonzó, tud annyit mint a sokkal drágább társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Az illata borzasztó számomra, ezért csak 4 csillag.
Az ára is nagyon vonzó, tud annyit mint a sokkal drágább társai.

Ancs

2016. szeptember 8.

Nagyon tetszett a fűszeres illata, de inkább a kezemre és a dekoltázsomra használtam el. Arcra nem a legjobb volt sajna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

lili02

2016. február 24.

Nekem nagyon bevált ez a krém, már a második tubust használom belőle. Jól hidratál és könnyű az állaga, nekem nem lesz zsírosabb a bőröm tőle, kombinált bőrtípusom van. Szerintem jó kis termék, jó összetevőkkel rendelkezik és az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

szaadri

2016. január 10.

Egy könnyed, gyorsan beszívódó kis krém. Nem hidratál észvesztően, de van, akinek elég lehet. Egy erősebb arctisztítás után egyedül ez nem irritálja, sőt megnyugtatja a bőröm, csak ezért használom, amúgy akinek mély hidratálásra van szüksége, annak nem ez a megfelelő választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

blackcat00616

2015. október 28.

Nővéremtől kaptam, örültem is neki, főleg, hogy Evelines. Nagyon jòl hidratál, de jön a hideg ìgy kevésnek bizonyult. Picit csaltam, mert egy üres tégelybe tettem és adtam hozzá argánolajat, ìgy viszont tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

lora4444

2015. augusztus 28.

Ebből a krémből a kék/zöld tubusosat szoktam használni , de úgy döntöttem kipróbálom ezt is . A szagától egyszerűen rosszul vagyok , olyan fűszeres hogy felfordul tőle a gyomrom. A hatása mondjuk elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

pudinggie

2015. március 25.

Nincs kifejezetten zsírosodásra hajlamos bőröm,de ettől a hidratálótól mégis csillog az arcom és olajos hatású, hiába viszem fel vékony rétegben. Az állagával sem szimpatizálok túlságosan, egyszerűen lecsúszik a bőrről, amíg nincs eloszlatva. Hatása viszont ár-érték arányban egészen jó, ezért jár a 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 25.

kicsigesztenye24

2015. január 14.

Borzasztó, hogy ezen BIO cimke lehet, amikor megvettem nagyon örültem, a bio szócska miatt sokáig nem is olvastam el az összetevőket. Akkor döbbentem meg, hogy ebben csak az argánolaj bio... :( A hatása szuper de az összetevők miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

Violet 1

2014. szeptember 18.

örültem mikor megláttam,hogy mennyi hasznos dolog van benne és az ára is nagyon kedvező.már a második tubust fogyasztom.elégedett vagyok vele,szépen hidratál, a pattanásokat is kicsit visszafékezte.smink alá is bevált,pont annyira zsíros amennyire kell.nincs erős illata sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

georgina.balla

2014. július 2.

Az illata annyira nem tetszik (olyan semmilyen), és az állagától se vagyok elájulva, de mostmár elhasználom, ha már megvettem :)
Egyébként az éjszakai verzió (a kecsketejes) nagyon bejön, többet vártam a nappalitól...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Urea, Glucose, Rosa Canina Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Petrolatum, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Hydrolyzed Collagen, Rosa Canina Seed Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Leaf Extract, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 16255
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.