Eveline Cosmetics

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babika, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló-kisimító, kiszáradt és vízhiányos bőrre. A krémes formula kisimítja és visszaadja a bőr komfort érzését.  Megszűnteti a bőr szárazságát és megújítja a felhámot, biztosítva a bőrnek a hosszantartó intenzív komfortot. Visszaállítja a megfelelő hidratáltsági szintet még a nagyon kiszáradt bőrnél is. Újjáépíti a vízvesztést védő természetes korlátot.

nta2

2014. május 27.

Nagy, gazdaságos, pumpás kiszerelés, de nagyjából ennyi az előnye. A szagát nem szeretem, sem az érzetét a bőrömön. Az összetevői sem jók (mikor vettem még nem figyeltem erre). Alig várom hogy elfogyjon, erre-arra elhasználom kis mennyiségben..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

szlilla

2013. szeptember 13.

Elfogyasztottam egy flakonnal és azt kell, hogy mondjam nagyon jó és könnyű testápoló, minden másnap használva egy fél évig kitartott szóval elég gazdaságos is :). Nekem nagyon tetszett az illata, bár nem tudom mihez hasonlítani :S . Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

mazsika92

2013. március 23.

Anyukám vette , de én magamra nem kenném többet , borzasztóak az összetevők.Annyi előnye van csak , hogy hűsít és hamar beszívódik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

nikibanyai

2013. március 20.

Oda vagyok ezért a testápolóért!!Pont az én száraz, vízhiányos bőrömre találták ki. Én is használom arcra és ott is jól teljesít! Ezek az Eveline termékek egyre jobbak és jobbak!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

NixonB

2013. március 12.

Az én ekcémás, hiperszáraz bőrömre nagyon bevált. Akciósan jutottam hozzá,de teljes áron is biztosan újra vásárolom. Gyorsan beszívódik, illata semleges. Én arcra is használom, akár alapozó alá is és úgy is jól teljesít. Érezhetően puhább, hidratáltabb lett a bőröm, a száraz foltokat hamar eltünteti

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

x

2013. március 9.

Jól hidratál, Rossmannban remek áron vettem. Mindig tervezem, hogy nem veszek több testápolót, hanem átállok a kókuszolajra, de ezt akkor se bírtam volna otthagyni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

angelscrime

2013. február 6.

Update: Egy kis Himalaya Herbals testápoló iránti kitérés után megtaláltam a tökéletes helyettesítőjét, a szintén e márka alá tartozó bioHYALURON 4D Tápláló és regeneráló testápolóban, amelyben ugyan nem lelhető fel sajnos a kókuszolaj és a sheavaj illata, de a hatása kárpótol mindezért! Jó szívvel ajánlom szintén ekcémában szenvedő sorstársaknak.

2013. január 16.: Majdnem egy évig használtam, sajnos abba kellett hagynom, mert a megint ekcémás tüneteket produkáló bőröm nem tudta elviselni, így váltanom kellett... Hiányzik, mert nagyon gyorsan beszívódott, csodás selymes bőrt varázsolt és isteni illata volt! Valamint a kiszerelés is nagyon gazdaságos, ár-érték arányban verhetetlen. Akinek nincsen ilyen bőrproblémája, mint nekem, nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

pumukli21

2012. november 21.

An anticellulit krémek hatásosságából kiindulva vettem meg ezt a testápolót. Használtam én már mindent- pérmium kategóriástól a luxusig. De egyiknek sem volt ilyen hatása. Azonnal kisimítja, hidratálja a "mósónő" kezeket is. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön, Azonnal beivódik, kellemes illatű, és kézmosás után is tart a hatása. Nem kell újra és újra bekrémezned magad. Akár kesztű nélkül is kint tudok lenni a hideg időben- mióta használom (pontosan 2 napja).
Babapopsi bőröm lett.
Hihetetlen.
A LEGJOBB KRÉM A PIACON. Persze meg lehet venni Ernő Lászlo testápolóját vagy Kiehl's Creme de Corps-ját, 10x drágábban, de minek, ha itt van ez a krém ilyen olcsón? 990 ftért vettem Rossmannban, 500 ml-es. Kiváló termék ahogy az összes Eveline termék. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

Babapopsi bőröm lett.
Hihetetlen.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Glucose, Betaine, Hyaluronic Acid, Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.