Eveline Cosmetics

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: fagas, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. november 29.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Száraz, fáradt, fénytelen bőrre. Megszünteti a fáradtság jeleit, azonnal regenerál, revitalizál és hidratál. Világosítja és kisimítja a bőrt.

Aktív hatóanyagok: Expert C™ komplex, újgenerációs koncentrált C-vitamin, Tri-hyaluron 24h system™, Lumiskin™

Vanczoneva

2019. október 16.

Véletlenül akadt a kezembe ez a maszk, amikor a Rossmannban vadásztam egy másik termék után, de mivel elég fáradt vagyok én és a bőröm is, legyen hát ma ez a csodaszer. Első benyomások a nagyon intenzív citrusos illat. Már a felkenés közben éreztem egy hideg, de bizsergető érzést, azt nem tudnám megmondani, hogy jó vagy rossz érzés, inkább érdekes.
30 perc után törlőkendővel leszedtem a felesleget, a bőröm puhább és valamivel fittebb lett, de fura érzetem maradt, mintha égne az arcom és szó szerint rimánkodott hidratálásért. Mindenesetre még teszek egy-két próbát, mert többet vettem. Sajnos addig nem tudok 3 csillagnál többet adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

Uveggalamb

2019. szeptember 3.

Hú, hát nem is tudom mit mondjak. Szerintem úgy fél éve vettem meg, kettő tasak, két alkalomra való adag.
Őszintén megmondom az első használatról nincs emlékem, talán már ez is beszédes, tökéletesen elfeledkeztem róla.
Most viszont megtaláltam a fürdőszobaszekrényben a másikat és gondoltam úgyis itthon vagyok, van időm, körmöt festek, felteszek egy pakolást,stb.
A tasak hátulján írják, hogy körülbelül 10 percig hagyjuk fent az arcbőrön hatni, de lent a hozzászólások közt látom, hogy van aki nem szedte le, hanem hagyta tovább, le sem mosta, bemasszírozta és ennyi.
Na, hát nálam ez nem működött volna.. Attól a ponttól, hogy feltettem éreztem egy erős kellemetlen reakciót a bőrömön, ami valahol félúton a csíp és a fáj/hűt közt van, nem is tudom beazonosítani. Mintha a szemem és a nyálkahártyám irritálódott volna a kipárolgásától, szinte vártam, hogy lejárjon a tíz perc, mert végig volt az az érzés bennem, hogy uh ez rajtam van, és hogy minden csak nem kellemes.. Szinte talán égette is a bőrt, de tényleg nem tudom jól körülírni. Ahogy lejárt a tíz perc , nedves törlőkendővel letörölgettem és uátna még mindig ragacsos volt a bőröm .. gondoltam teljesen lemosom arclemosóval, langyos vízzel.. eközben szabályosan felforrósodott a bőröm, azt éreztem h kb meggyullad, ez sem volt jó érzés.. Utána nyilván tiszta volt a bőröm , bár világosítást nem vettem észre, meg őszontén szólva semmit sem, most így a lemosás után 5 perccel írom ezt a bejegyzést is. Erősen reménykedem h nem arról van szó, h allergizál, vagy hogy kis idő és fullosan kipattog a bőröm, mert szinte még most is bizsereg a bőröm és tökre megfájdult a fejem.. Az is lehet h az illata is hozzátett, mert nagyon erőteljes citrusos illata van, ami objektíven nem rossz, de már tüsszögni is elkezdtem, szóval szerintem itt valami nagyon nem jó hatással volt az én bőrömre/szervezetemre.. Semmiképp sem veszem újra, a spa élmény meg teljesen elmaradt,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Puszedli83

2019. augusztus 24.

Próbáltam több fehérítő krémet,de igazából semmilyen hatást nem értem el velük. Aztán a Rossmannban nézegettem mi a felhozatal c- vitaminos arcápolókból. Így vettem meg ezt a maszkot, semmit nem tudtam róla,de úgy gondoltam 349ft nem olyan sok pénz,ha esetleg hatástalan.
Én a két kis tasak tartalmát kb 4-5 alkalomra osztottam el. Csak az arcomra kentem és kb 10 perc után lemostam. Ha nem a saját bőrömön tapasztalom el sem hiszem, hogy valamit is használ. Nyilván nem tüntett el mindent,de van látványos eredménye.
Biztos, hogy újra veszem. És a szérumot is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Biztos, hogy újra veszem. És a szérumot is kipróbálom.

javi

2019. február 25.

Azon kívül, hogy nagyon csípte a bőröm és apró pattanásokat okozott, nem volt semmi más hatása. Használom a C-vitaminos szérumot is a márkától, az sokkal jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

kottazur

2019. január 28.

Hatásos! Karácsonyra vettem magamnak, és a nagy hajtás végén felraktam... egyből sokkal jobban festettem :D Azóta vettem ugyanebből a márkából egy C-vitaminos szérumot, így a pakolást nem érzem most szükségesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

dzsungelszem

2019. január 17.

Huh tényleg nagyon jó, szép lesz tőle a bőröm, csak úgy ragyog! Árát tekintve is nagyon jó, kb 300 ft körül van 2 adag. Állandó helyet kapott a polcon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

abernadett

2019. január 12.

Imadom, es elterjesztettem a kornyezetemben is. Instant ragyogasr varazsol az arcnak, erzem ahogy toltodik energiaval, biztos segit a metalos szine is de tenyleg szuper plusz az illata sem rossz bar picit edeskes egy ido utan.
Nem szoktam feltetlenul lemosni, hanem van hogy beszippantja a borom, arra vigyazni kell hogy ha nem mossuk le legyen bemasszirozva mert anyukam elfeejtette, es metal narancssargan indult el dolgozni:))) az ara a Rossmannban egyebkent 349 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.