Eveline Cosmetics

Ár:   450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Ajakápolók

7 napos ajak hidratáló és regeneráló program. Az aloe vaj kisimítja, regenerálja és hidratálja az ajakbőrt. Az A és E vitamin javítja a felhám rugalmasságát. A velvepiderm gyorsan megszünteti a szárazságot és érdességet. Három változatban kapható: Classic, Sensitive és Pearl (gyöngyházfényű). SPF 20 tartalmú.

Buklika

2018. január 21.

A fehér változatot újravettem, mert a szétrágott ajkaimat seperc alatt rendbetette, de fura módom a második tubus/doboz használatakor már nem jött az a várt szuper hatás.
Kipróbáltam a rózsaszínt is, az teljes pénzkidobás volt mert babarózsaszínűre festette a számat ami nekem nagyon nagyon nem állt jól. Végül se ezt, sem a második fehéret nem használtam el, a kukában kötöttek ki.
Hogy a fenébe írhatják rá valamire, hogy Bio, miközben parabèn van benne?! Ez annyira aljas dolog!!!
A korábbi években vettem ezeket, amikor még nem figyeltem az összetevőket, de tanulságképp óvatosabb leszek a továbbiakban ezzel a márkával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

zsanka97

2016. november 1.

Nekem is a fehér változata volt meg, de számomra borzalmas! Az illata pocsék és nálam is ugyanez volt, mint amit az előttem szólok írtak, hogy beleragad a kupakba. A másik pedig, hogy valóban inkább szárít, mint hidratál!! Valóban olcsó, de egyáltalán nem váltotta be amit ígért, így nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

barbi8

2016. június 7.

Nekem a fehér színű van meg. Se íze, se illata nincs, viszont nagyon jól hidratál. Én nagyon szeretem, napokban újra is veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

kissenikor

2016. február 3.

Ez nem hogy puhítja az ajkakat, de szerintem az enyémet inkább szárítja. Nagyjából 3 perc alatt csontra beszívódik a bőrbe és utána csak a szárazság marad. A csomagolás nem sikerült valami szupira, nekem folyton kitekeredik a kupak alatt és beleragad a kupakba a rudacska hegye. Elég szomorú...mondjuk olcsó volt, de annyit is ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Saranhuone

2016. január 10.

Egyszer sikerült vennem egy ilyet és azóta is keresem, mert elfelejtettem a nevét (sikeresen letapogattam a külsejéről a sok kenegetés közben, aztán az is kiesett, hogy melyik drogériában szereztem be :D). Kicsit meglepődtem a sok negatív kommenten, mert nekem ez a termék nagyon bevált. A legdurvábban kiszáradt, cserepes ajkaktól kezdve a kiszáradt, vörös, hámló arcbőrömön át a náthás, kipirosodott orrig mindenre jó. Az illatát is imádtam és az ára is teljesen baráti a hatásához képest. Nem mellesleg UV védős. Amint elfogy a jelenlegi labellom, zúzok is megvenni ezt. Örök hálám ennek az oldalnak, hogy elém hozta, enélkül valószínűleg nem tudtam volna felidézni a nevét. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

asztromélia

2015. december 9.

Fehér: Nem hidratál, sőt talán szárít is. Azt hiszem 3 nap után feladom, szomorú hogy a harmada el is fogyott. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Bonn1e

2015. június 26.

Szerintem nem olyan rossz, mint itt sokan írják, bár csak ma reggel vettem. A rózsaszínt vettem meg, a boltból kilépve már kentem is a számat, mert állandóan száraz és feszül. Mire hazaértem (kb 30 perc) már nyoma sem volt szárazságnak, ilyet eddig nem sok kencétől tapasztaltam. Így elsőre az egyetlen negatív dolog tényleg az íze, de hát nem enni vettem. :D Viccet félretéve szerintem beválhat, a kellemetlen íz is elmúlik egy félóra alatt, hiszen a száraz szám jól beissza a krémet így az íz is eltűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

ficuskinky30

2015. március 22.

Egyáltalán nem jött be, felkenés után fel órával már nem is éreztem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Egyáltalán nem jött be, felkenés után fel órával már nem is éreztem...

cicaslany91

2015. január 13.

Amint felkenem a számra a Classicot, pár perc múlva érzem a keserű ízét :( Pedig az illata olyan jó...sajnos ki kellett dobnom, mert így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

linca002

2014. december 22.

Nagyon szeretem az Eveline termékeket, főleg a SOS arcápoló termékeit, ezért gondoltam, hogy kipróbálom az ajakápolójukat - miután sajnos eltűnt a Carmexem. A fehéret dobtam a kosaramba, azonnal fel is kentem a már-már véresre kiszáradt ajkaimra. Nagyon kellemes, olajos érezet nyújt maga után, majdhogynem azonnal megszűnt a húzó érzés és fájdalmam. Szépen csillogó fedést ad,de sajnos az "íze" elviselhetetlen! Nem az ízéért vettem, a többinek sincs jó íze, de ezt ha kicsit is véletlenül megnyalom, a hányinger kerülget... Így csak az ajkaim széleire használom, ott kevés az esélye, hogy megnyalom. Kár, pedig ez egy abszolút jó termék (lenne). A förtelmes íze miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dipentaerythrityl Tetrabehenate/Polyhydroxystearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Myristyl Lactate, Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, Myristyl Myristate, Pentaerythrityl Pentaisononanoate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: C10-30 Cholesterol/ Lanosterol Esters, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octocrylene, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Caprylyl Methicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Parabének: Ethylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 12085, Red 22 Lake / CI 45380, Red 6 / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Ci 15880, Ultramarines, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Ethylparaben

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.