Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hencsibe, Módosítva: 2012. április 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Zamatos illatú testápoló a golgotavirág gyümölcsének kivonatából, értékes vitaminokkal. A krémek kréme!

Zuhanyozás után ápolja a bőrét a vitaminokban gazdag testápolóval. Természetes cukortartalma, és a trópusi golgotavirág gyümölcséből nyert kivonat a bőrét a természet erejével varázsolják bársonyosan puhává.

A Sheavaj a száraz bőr jótékony hatású ápolószere. Pantenollal kiegészítve gondoskodik róla, hogy pótolja a nedvességtartalmát, és ezáltal selymes tapintású legyen.

Vizililiom

2017. március 21.

Kellemes illatú testápoló, szerencsére könnyen beszívta a bőröm, nem maradt tőle ragacsos. Jó volt használni, bár a végére meguntam egy kicsit az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

bova

2016. március 29.

Ajándékba kaptam, akkor tetszett is, de nem venném meg magamnak. Szerintem nem hatásos egyáltalán, az illatával is úgy vagyok, hogy nem tudom, mikor használnám szívesen. Lefekvés előtt szoktam testápolót használni, de alváshoz ez nagyon erős nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

BNiki

2015. szeptember 27.

Ajándékba kaptam, ami most fogyott el,de újravevős lesz!:P Nagyon jól ápol és hidratál, az érzékeny bőrömre is szuper volt (pedig sok testápolót nem bír a bőröm), és finom illata van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

madrid

2015. február 20.

Épp le volt árazva és már régóta tetszett az illata így megvettem és nem bántam meg. Az illata mellett bevált mert nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést és jól hidratál. Így a téli időkben is elég esténként ezt használnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

UrbanBliss

2013. augusztus 21.

Kedvenc testápolóm! Egyik barátnőmnek volt ilyen, és nem bírtam megállni, hogy ne vegyek egyet én is, és milyen jól tettem. Nagyon jól hidratál, és könnyen beszívódik. Nyáron, télen egyaránt szeretem használni. Az illata meg valami csodás, még egy csillagot megérdemelne miatta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

cittyike

2013. június 30.

Nagyon isteni illata van de sajnos, semmit nem csinál a bőrömmel...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

Nagyon isteni illata van de sajnos, semmit nem csinál a bőrömmel...

Lukécia

2013. június 7.

Én azért imádom, mert 100 százalékig beszívódik, és semmi ragacsos vagy zsíros érzés nem marad utána, csak viszketésmentes, finom illatú nagyon puha bőr. Nagyon száraz bőröm van, főleg a lábszáraim, de ódzkodtam a testápolóktól, mert ragadtam mindegyik után. Ez nagyon kiváló termék ebből a szempontból, a finom illat és a szép csomagolás már csak a hab a tortán. Biztos, hogy ugyanezt vezem ha elfogy, esetleg más illatban próbálom ki talán a csokisat ;-) ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 7.

b.niki

2013. január 22.

A csodás illatáért már megérdemli az 5 csillagot, igazából csak azért vettem meg, de végül szuper testápolónak bizonyult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

pajti

2012. október 31.

Fantasztikus és tartós illat, jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után nálam 5 pont

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

bb

2012. július 1.

Imádom az illatát! Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után és jól hidratál. Nekem a kedvencem lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Fructose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Színezék. Barnás sárga.