Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Hajápolók

Revitalizáló hajpakolás vékonyszálú hajra gyömbérrel és mézzel.

98% természetes összetevőkkel.

viewxy

2021. február 22.

Az illata nagyon extra jó szerintem :D a hatása viszont nem nagy szám. A Garnier hair food termékcsalád bejött, és mivel ugyanaz a márka, szintén a természetes eredetet, szilikon mentességet reklámozza, reménykedtem, hogy szintén hozzá a hatást, csak mézeskalács illatú lehetek :D Nem lett puha, nem ápolta különösebben a hajam. Kár, de nem fogom újravenni így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Kriszta180222

2021. január 5.

Szintén a nagy hype miatt szereztem be, de én nem dobtam akkora hátast tőle. Az illata számomra nem olyan tetszetős, talán ha nem hajápoló termékben érezném nem zavarna, de nekem valahogy nem illik a hajra. A hatását tekintve sem észleltem semmi extrát, bármelyik másik hajpakolással elérem ezt az eredményt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Fiszuli

2021. január 3.

Az itteni vélemények alapján felültem a hype vonatra és milyen jól tettem! A termékcsaládból ezt a pakolást szemeltem ki, melyet én inkább balzsamként használok. Dupla körös hajmosás után a fenékig érő hajam felét kenem be vele - vastagabban, mint egy pakolást, vagy mint egy balzsamot szokás - majd felcsavarom az egészet a fejem búbjára, 5 perc alatt megmosom a habtestem és kiöblítem a hajamból a krémet. Ezután jön még egy féle pakolás, azt kb 2 percig hagyom fent és azt már csak a hajhosszom utolsó harmadára teszem fel, majd törölközőbe tekerés, hajspray, a tél tiszteletére szárítás és hajvégápoló krém. Az eredmény isteni illatú, selymes, ápolt haj. Semmi extra, hanem pont annyi, mint amennyit vár az ember. Az állaga kellemes, könnyen kenhető és jól eloszlatható. Nem csomósodik a tégelyben és meglepő, de nem is fogy olyan gyors ütemben, mint ahogy azt vártam. Kimosni is nagyon egyszerű. Nem vettem észre, hogy különösebben nehezítené a hajamat. A mézeskalács illat minden más hajápoló termékemet legyőzi, amit egyáltalán nem is bánok, mert isteni. Ha valaki asszociál az illatra, de az istennek nem tud rájönni, hogy mi lehet az, akkor én mondom, hogy anno a Sunsilk termékcsalád barna hajra való samponjának és balzsamjának volt szó szerint ugyanilyen illata, melyek a kistini korom meghatározó hajápoló termékei voltak immár több mint 15 éve (sicc), majd sajnos kivonták a forgalomból. Télen-nyáron használtam őket, sosem untam meg az illatát, ennek a terméknek sem fogom, az fix. Kocogok is megvenni a samponját újév tiszteletére, ha találok akcióban, akkor lehet, hogy bővebben be is tárazok a termékekből - remélem abban sem kell csalódnom, de majd véleményezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

bdorci92

2020. december 20.

Nagyon finom illata van, engem abszolút a mezeskalácsra elmékeztet! Őszinten, én túl sok változást nem tapasztalok, mióta használom. Nem tett csodát a hajammal, szerintem vannak ennél sokkal táplálóbb és hatékonyabb pakolások. Nem vártam tőle sokat, így nem is csalódtam. Elfogom használni, mert tetszik az illata (hajmosás után is sokáig érzem) de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Agnes91P

2020. december 19.

Már amikor megjelent, tudtam, hogy karácsony környékén veszek majd egyet. Isteni finom mézeskalács illata van, a hidratáló képességével is meg vagyok elégedve. Talán kicsivel tovább is megmaradhatna az illat, de ettől függetlenül jár az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

szivecske

2020. december 6.

Jó kis pakolás, szépen ápolja a hajat, de ennek az illata egy idő után unalmassá válik és ahhoz meg túl nagy kiszerelés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

fioretta

2020. november 23.

A samponjával együtt használom, még a doboz elején járok de egyelőre teljes mértékben elégedett vagyok vele.
Az illata különleges, fűszeres karácsonyi süti illat, amely kb. egy napig még érződik a hajon.
Az állaga megfelelő, én a hajtövekre nem teszem és kb. 2 percig hagyom rajta, hosszabb ideig nem merem, mert félek, hogy túlságosan elnehezítené.
Könnyű kimosni, nem hagy síkos érzést. A hajam bár nem lesz fényesebb, egyenesebb, simább tőle, és a kifésülhetőségén sem változtat sokat (kicsit hullámos, szétálló hajam van), viszont nagyon finom, puha tapintást ad a hajnak és ápoltabbnak, hidratáltabbnak látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

cattitude

2020. november 19.

egész jó pakolás drogériás vonalon, örülök, hogy egyre több szilikonmentes hajravalót lehet kapni :) elég sűrű, szinte vajszerű pakolás, könnyen el lehet oszlatni a hajon. könnyen ki lehet mosni. az illata finom, mézeskalácsos, és meg is marad a hajon. nekem a hatása átlagos, nem lesz a különösebben puha vagy fényes tőle a hajam, de szintentartásra szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

adrika0417

2020. november 6.

Ma vettem meg mert elfogyott a Hair food banános hajpakolásom és már kicsit váltani akartam, mert hozzászokott a hajam. Véletlenül találtam rá, kókuszos már megvolt. A hajam vekonyszalu és szokitett ezért kell neki az extra ápolás. Az illata valami isteni. 🥰 Full karácsony érzése lesz tőle az embernek. 😁 Fürdés közbe amíg rajta volt a hajamon folyamatosan szagolgattam. Könnyű utana kifesulni a hajat (igaz én használtam kifesulo sprayt + hajvegapolo olajat) de sokkal kevesebb haj marad a fesube , szárítás után pihepuha & illatos frizkó. Mehet az 5 csillag.🙂✌️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

leili

2020. október 25.

Hát ez totàl Karácsony és mézeskalàcs illatú! Nagyon meglepődtem az illatàn, amikor még nyáron megvettem, kicsit évszak-idegen volt, de nem bàntam meg vègülis. Most fog elfogyni, erősen szőkített a hajvégem és szépen karban tartotta elnehezítés nélkül, úgyhogy megy az 5*, bár az olivás verziójàt jobban szeretem csak az mindig hiánytermék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey, Sorbitol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Sorbitol h 1 1