Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: almgy, Módosítva: 2020. január 1.

Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló arckrém 96%-ban természetes összetevőkkel. Szőlővízzel gazdagított összetétele vízzel tölti fel a bőrfelszínt, elősegítve annak rugalmasságát és ragyogását. Ez a krém természetes eredetű antioxidánsokkal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a káros külső hatások ellen.

Parabén-, szilikon- és szintetikus színezőanyag-mentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

arime

2021. november 16.

Olcsó, általános hidratáló krém, viszonylag szép összetevőkkel. Jó állaga van, bár kicsit nehezen szívódott be. Az illatát nagyon szeretem, nem túl erős, kedves édes-mézes illat, hála istennek nem volt benne az a büdös mellék-szag, amit általában a krémekből kiérzek. A tégelyes kiszerelés viszont sajnos nem túl higiénikus, én nem szeretem, hogy bele kell nyúlkálni, ezért kis pálcával használtam, de az meg kényelmetlen. Semmi extrát nem adott, egynek jó volt, akinek nem kell semmi különös csak "legyen egy normális természetes hidratálóm olcsón", annak tökéletesen megfelel. Én még próbálgatok tovább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

linkee

2021. március 20.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Nagyon testes, gazdag állagú, ezért éjszakai hidratálóként alkalmazom. reggelre pihe-puha bőrt varázsol. Anyukámnak is vettem egyet és az ő mindenre allergiás bőrére is bevált. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

zfruzsi

2019. április 22.

Annak ellenére, hogy egyébként nagyon szeretem a Garnier arcápolási termékeit, ez egy hatalmas csalódás volt a részemről - a tonikkal együtt. Egyrészt az illata/illatuk is kellemetlen volt számomra, de nyilván ez ízlés kérdése, emiatt még nem húznám le. Viszont ez a krém, maga volt a rémálom számomra tényleg - ragacsos volt, mintha maga a méz is bele lenne keverve és ettől ragadna, az egész állaga olyan nehéz volt és a poén, hogy ennek ellenére nem táplált eléggé és nekem annyira sem jött be, mint egy átlagos, laza hidratáló, ami semmi extra, de azért ha minden nap használom, akkor kordában tartja az egyébként száraz bőröm. Ennek a napi kétszeri használata mellett is száraz maradt és hámlani kezdett, ami csak akkor szokott előfordulni, ha már néhány hétig nem kenem be semmivel - egyébként semmi gagyi, olcsó krém sem hagyja eddig elmenni, még ha nem is táplálja extrán. Csak mintha megült volna a bőrömön és nem kezdett volna vele semmit, úgyhogy nálam ez minden szempontból hatalmas csalódás volt és hatalmas kínszenvedés volt elhasználni. Nagyon meglepett, hogy létezik olyan Garnier termék, ami nem válik be nekem, de ezt soha többé nem venném újra és senkinek sem tudnám ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Kriszta180222

2018. szeptember 3.

Egy korrekt kis krémnek gondolom, szépen hidratál. Elég érzékenyen reagál a bőröm a krémekre, ez is picit sok, de csak annyira, hogy sminkelni nagyon szeressek rá, szóval megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

btrxt

2018. június 30.

Teljesen átlagos krém, sok jót nem adott, illetve nagyon zsíros lett tőle az arcom. Elhasználtam majdnem egy dobozt de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

pMichelle

2018. június 23.

Miután én megkedveltem a rózsás testvérét, rávettem anyukám hogy ő is próbáljon ki egyet. Ezt választottuk ki együtt az ő bőr típusára. Persze aztán én is teszteltem:)
Nekem ez kissé ragacsosabb és erősebb is az illata. Ő viszont nagyon szereti. Nem sminkel arcot és rajta természetes a finishe. Semmi extra hatás de az ennyiért természetes összetevőkkel ne is várjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

eszter1234

2018. május 21.

Eddigi kedvenc hidratáló krémem, jó áron, jó illattal, mellé még tökéletesen hidratál is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Negro

2018. április 15.

El kellett ajándékoznom mert pattanásokat és hámlást okozott. Valahogy mostanában nem vagyok kibékülve a Garnier termékeivel pedig nagy szerelemmel indult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

eniko04

2018. március 15.

Számomra kellemetlen volt az illata és eléggé alkoholos is... Nem sikerült elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

bogi0606

2018. március 13.

Pár hete használom reggelente az alapozó alá. Kell vele várni 2-3 percet mire beszívódik, de szépen hidratálja a bőröm, akkor is ha ki van száradva. Az illata nekem túl erős, de azért meg lehet szokni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0