Garnier

Ár:   885 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Réka42, az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. április 24.

Kategória:   Hajfestékek

PetraRéka

2014. szeptember 15.

Jó,nem olyan drága,szép fényt ad.De nem tartósabb,mint bármely más hajfesték

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Jó,nem olyan drága,szép fényt ad.De nem tartósabb,mint bármely más hajfesték

Bnemrita

2014. május 7.

Legutoljára most ezt vettem, mahagóni árnyalatban. Nem kopik jobban, mint egy ammóniával dúsított festék, nem csípte felvitelkor a fejbőröm, a hajam fényes is tőle, de nem érzem, hogy most hú, de jól jártam volna a pénzemért ezzel a termékkel. Egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Rony

2013. szeptember 26.

Az ébenfekete árnyalatot használom, szép mély fekete szín. Igazából ez az egy szín, ami mindegyik festéknél ugyanolyan színű, tehát nagyon nem tudok mellélőni vele. Most ez volt akciós az ammóniamentes festékek közül, azért ezt vettem meg. Egész könnyen ki tudtam mosni, a fejbőrömről is könnyen lejött a festék, és az argánolajnak köszönhetően szép fényes és puha lett a hajam. 899 Ft-ért vettem, ennyi pénzt mindenképp megér. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

kozmano

2013. szeptember 3.

Hát ez valami katasztrófa:(
Az 5-ös színmélységű barnára festett hajamra az 5.5 színkódú mahagónit kentem. Gondoltam és reméltem, hogy kapok egy mahagónibarna színt. Már a lemosásnál gyanús volt, hogy száraz és sprőd volt a hajam tapintása, na majd a balzsamozás után, gondoltam, de nem... A helyzet továbbra is katasztrófális maradt, úgyhogy kentem rá saját balzsamot is+ gliss kur kifésülő sprayt. Így úgy ahogy ki tudtam bontani az amúgy rövid (állam alá érő) hajamat. A színe... Hát... Egyáltalán nem fogta be:( A lenőtt töveken látni némi mahagónibarnás beütést, meg a lámpafénynél némi vöröses fényt de amúgy semmi.
Nagyon bánom, hogy felkentem a fejemre, de az itteni pozitív vélemények alapján úgy gondoltam nem nyúlhatok nagyon mellé, hát tévedtem...

Csak azért nem 1 pont mert legalább nem lett fekete....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Hát ez valami katasztrófa:(

Csak azért nem 1 pont mert legalább nem lett fekete....

suxxx94

2013. augusztus 26.

Én a platinaszőke-fehér hajamat akartam világosszőkére színezni,ezért megvettem a 8.-as árnyalatot.Eredmény:Fényben szőkésbarna,amúgy meg egy jó erős középbarna lett.A hajvégeimet is letörte.Aztán kb 1-2 mosás után kikopott olyan színűre mint amilyen a dobozon van,1 hónap után pedig még annál is világosabbra.Nah mondom most sötétebbet veszek (ugyanis barna akartam lenni) meg vettem a zőke 07-es árnyalatot,rajta volt a hajamon kb 30 percig.Eredmény:FEKETE.Szívrohamot kaptam.2 héten skeresztül minden nap hajat mostam-semmi fakulás.Ráadásul a hajtövemet nem fogta be az maradt szőke szóval úgy néztem ki mint egy vén banya akinek lecsúszott a parókája.Tanulság:Ne hagyjátok rajta sokáig és nézzétek a színét folyamatosan.A 8-ast szerintem még újraveszem mivel szőke vagyok és nagyon bejött a szín de a többitől óvjon az ég!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

granatalmafa

2013. augusztus 13.

Ngagyon tartós, hajszínező létére nekem olyan, mint egy festék! Viszont nem büdös, és szép puha lett a hajam tőle. A nugát színűvel festettem pár hónapja, ez volt az első otthoni hajfestésem. Nagyon szépen sikerült, az összes őszszálamat befedte (a fejtetőm teljesen ősz). Nagyon meg vagyok vele elégedve. Annyi, hogy egy árnyalattal sötétebb lett, mint amit szerettem volna, amit a dobozon ígérnek.
Azt viszont sajnálom, hogy kevés helyen kapható (dm-ben, rossmannban-ban például nem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

kinguci.19920911

2013. június 19.

Én a jeges gesztenye árnyalatot veszem ebből,és csodák csodájára pont olyan szép színe lesz a hajamnak ,mint a dobozon a többi festékkel ellentétben,azoknál szinte mindig fekete lesz,persze lekopik ,de azért mégis...:)Ez is kopik ,változó,h ki mennyit mossa vagy,h tél - nyár,de én szeretem.A hajam nem leszel száraz,és büdös sem.Nem vagyok oda a drogáriás festékekért,de a Garnier általában tényleg jó termékeket dob a piacra.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

cintia995

2013. június 6.

A képen lévő árnyalatot használom, csak az eredeti hajszínem frissítésére. Nagyon enyhe vöröses színe van, az is csak fényben látható. A majdnem derékiig érő hajamra elég volt 1 doboz! A szaga festés közben nem érződik, inkább utána pár napig, de nem vészes. A balzsamja tökéletes, mint ahogy szinte mindegyik festékhez adott balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 6.

mosolyszatyor

2013. április 24.

sziasztok,én tegnap használtam először ezt a hajszínezőt (organikus feketés barna színű a hajam) egyszer volt előtte festve (tavaly nyáron pár piros csík..) de nem tetszett mivel még most is látszik egy két helyen a piros festés, úgyhogy a hajszínező mellet döntöttem tegnap, a szőke árnyalatot vettem meg hogy csíkokat fessek a hajamba ami kicsit feldobja, nagyon szép színe lett (tejcsokihoz tudom hasonlítani) de 60 percet volt rajta mire megfogta... ez nem túl sok?:S igazából nem volt semmi féle komplikáció, a bőröm is bírta de bőven túl léptem az ajánlott időt ezzel, ha valaki tud tanácsot adni,hogy használhatom-e így akkor azt megköszönném :)

egyébként nagyon tetszik a termék és a balzsam illata isteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

egyébként nagyon tetszik a termék és a balzsam illata isteni :)

floracska6

2013. április 23.

Ezt a hajszínezőt tévedésből vettem meg, ugyanis azt hittem, hogy hajfesték. De mostmár ezt használom hajfesték helyett, mivel pontosan ugyanolyan tartós, mint a Garnier Naturals hajfestékem, de mindig olcsóbb. Én a kékesfekete árnyalatot használom és igaz az van a dobozon, hogy 6-8 hétig tart, de így is úgy is újrafesteném ezen időintervallumon belül a színe pedig nem kopik jobban. Szeretem az állagát is és ami még nagy pozitívuma, hogy hajszínező révén nem tartalmaz ammóniát így a szaga sem olyan borzasztó, mint a tartós hajfestékeknek.
Tehát ez egy jó tévedés volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Tehát ez egy jó tévedés volt!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.