Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk festett, színezett hajra. Élénkíti a haj színét és visszaadja ragyogását. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Eva123

2021. június 25.

Ajánlásra vásároltam meg, festett a hajam és zsírosodó a hajtövem. Utolsó lépésként bő 10-15percig a hajba masszírozva szoktam hagyni állni. Majd kiöblítem. Azóta valóban ki lehet tolni 1-2 nappal a hajmosást és sokkal selymesebb lesz a haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Brunettee

2021. május 7.

Első hair food-om, a többit még nem próbáltam. Imádom az illatát, valami isteni. Balzsamként használom, jó gazdagon, és néhány percig azért fent is hagyom a hajamon. Utána félelmetesen puha a hajam, és fényes. Szárazon is vittem már fel, hajvég ápolóként, úgy nem annyira jött be, így az a módszer nálam nem járható. Balzsam funkcióját maradéktalanul betölti. Akciósan simán megéri az árát, hatalmas adag, és hiába használom bőven a hátközépig érő hajamra, nem fogy olyan gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

rokarege

2021. május 3.

Nekem nagyon bevált ez a termék. Festett száraz hajam szinte azonnal beissza. Két hajmosás között ha száraznak érzem akkor este picit teszek a végére így reggel megint szép lesz. Plusz pont a finom illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Rami27

2021. március 22.

A Dinnyés előtt ezt használtam balzsamkent. Nem kiöblítendő ápolóként nekem nem jött be mert el nehezítette a hajam de balzsamként imádnivaló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

KLaura19

2021. március 11.

Imádom! Csak nemrég kezdtem használni, de az biztos, hogy sokáig elég lesz. Pakolásként használom, hajmosás végén jól beledolgozom a hajamba, majd rajta hagyom 15-20 percig. Utána csodásan fényes és illatos a hajam! Sőt, 1-2 nappal tovább tűnik vállalhatónak, szerintem ennek köszönhetően. Nagy kedvenc lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Mia0602

2021. január 12.

5 hónapig volt elég, hajformázó helyett használtam. A legjobb hatást úgy értem el, hogy este mostam hajat és a törölközőszáraz hajamon egy jó adagnyit eloszlattam. Átfésültem és lefeküdtem aludni. Ŕeggelre hullámosra száradt a hajam és gyönyörű fényes volt, mint a sztároknak a reklámokban. Persze következő mosásig nem tart ki, de eddig ez a legjobb amit az oroszlánsörény hajamból kihoztam.
Azt sajnos csak most olvasom, hogy festett hajra való. Nem ennek tudatában használtam. De mivel nem sprőd és fakó volt a hajam így még az is lehet, hogy élénkítette a színét. A ragyogását biztos visszaadta.

Most már biztos, hogy a festett hajat ragyogóvá, fényessé teszi. Tegnap este elkezdtem a macadámia változatot használni és messze nem azt az eredményt kaptam mint ezzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 12.

Bokvaao

2020. október 13.

Nagyon szeretem, csodálatos illata van, könnyen kifésülhető és csillogó sörényem lesz tőle, ráadásul ha nem mosom ki 100%-ig, akkor sem nehezíti el a hajamat. Ami pedig a legcsodálatosabb, hogy a fenékig érő, sűrű hajamra több, mint fél évig elég volt, pedig locsoltam rá rendesen. Nálam bőven körözi a kallos termékeket is, pedig eddig az volt a kedvencem. Kénytelen leszek kipróbálni az összeset :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Agnes91P

2020. augusztus 5.

A makadámiásat és a banánosat használtam már, de eddig ez tetszett a legjobban közülük. Nem értem, miért kapható kevesebb helyen, mint az összes többi, én az Auchanban tudtam végre megvenni, de nálunk ott sincs mindig, szóval ki kell használni :) Balzsamként használtam, pár perc után kiöblítettem, puha és könnyen fésülhető lett tőle a hajam, finom az illata. Nyilván csodát egy balzsam sem tesz, de ápol, amennyire kell. Ha találok, újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Rudelf

2020. július 1.

Nem hittem benne, de nagyon nagyon jól teszi a dolgát. Fontos tudni, hogy a haj szárazságát nem csak a hidratálás hiánya, hanem a protein hiánya is okozhatja, amivel ez a szegény pakolás semmit nem tud (és nem is állította senki, hogy tud) kezdeni. A hidratálás viszont nagyon jól megy, bármilyen módon használva. Nem utolsó sorban az összetevők is szuperek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

DancsiTheUnicorn

2020. május 21.

Még nyár elején, leértékelve pillantottam meg, megszimatoltam és szerelem lett. A kezdeti lelkesedés után sajnos rá kellett jönnöm, hogy pakolásként nekem annyira nem megfelelő. (Balzsamként nem szívesen használnám, mert azért ahhoz drágállom.) Először nem is értettem, mitől zsírosodott (magához képest) olyan hamar a hajam, általában 4 naponta mosom, de ettől a 3. napra már elég gáz volt. Némiképp szomorúan elraktam, aztán el is felejtettem, mikor találkoztam a Serical Latte pakolással (amit egyébként ajánlok mindenkinek, azt is véleményeztem), de pár hete újra rábukkantam a fürdőszoba szekrényben, és adtam neki még egy esélyt. Most amolyan előpakolásként teszem fel, hajtövektől hajvégekig (oda többet teszek, hogy kevésbé/lassabban töredezzen). Szerencsére tudom úgy időzíteni, hogy benne alszom, másnap kimosom hajmosás közben (utána a serical latte pakolás jön min. 1 órára), így nagyon tetszik. Amúgy is puhult a hajam, de így még puhább. Azt még fontolgatom, hogy újravevős-e. Ja és sok, vastag szálú hajam van, szóval viszonylag sokat használok belőle, de így sem fogy rohamtempóban, elég tartós egy tégely.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid