Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk festett, színezett hajra. Élénkíti a haj színét és visszaadja ragyogását. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Agnes91P

2020. augusztus 5.

A makadámiásat és a banánosat használtam már, de eddig ez tetszett a legjobban közülük. Nem értem, miért kapható kevesebb helyen, mint az összes többi, én az Auchanban tudtam végre megvenni, de nálunk ott sincs mindig, szóval ki kell használni :) Balzsamként használtam, pár perc után kiöblítettem, puha és könnyen fésülhető lett tőle a hajam, finom az illata. Nyilván csodát egy balzsam sem tesz, de ápol, amennyire kell. Ha találok, újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Rudelf

2020. július 1.

Nem hittem benne, de nagyon nagyon jól teszi a dolgát. Fontos tudni, hogy a haj szárazságát nem csak a hidratálás hiánya, hanem a protein hiánya is okozhatja, amivel ez a szegény pakolás semmit nem tud (és nem is állította senki, hogy tud) kezdeni. A hidratálás viszont nagyon jól megy, bármilyen módon használva. Nem utolsó sorban az összetevők is szuperek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

DancsiTheUnicorn

2020. május 21.

Még nyár elején, leértékelve pillantottam meg, megszimatoltam és szerelem lett. A kezdeti lelkesedés után sajnos rá kellett jönnöm, hogy pakolásként nekem annyira nem megfelelő. (Balzsamként nem szívesen használnám, mert azért ahhoz drágállom.) Először nem is értettem, mitől zsírosodott (magához képest) olyan hamar a hajam, általában 4 naponta mosom, de ettől a 3. napra már elég gáz volt. Némiképp szomorúan elraktam, aztán el is felejtettem, mikor találkoztam a Serical Latte pakolással (amit egyébként ajánlok mindenkinek, azt is véleményeztem), de pár hete újra rábukkantam a fürdőszoba szekrényben, és adtam neki még egy esélyt. Most amolyan előpakolásként teszem fel, hajtövektől hajvégekig (oda többet teszek, hogy kevésbé/lassabban töredezzen). Szerencsére tudom úgy időzíteni, hogy benne alszom, másnap kimosom hajmosás közben (utána a serical latte pakolás jön min. 1 órára), így nagyon tetszik. Amúgy is puhult a hajam, de így még puhább. Azt még fontolgatom, hogy újravevős-e. Ja és sok, vastag szálú hajam van, szóval viszonylag sokat használok belőle, de így sem fogy rohamtempóban, elég tartós egy tégely.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

CrazyHairDontCare

2020. április 15.

Nincs festett hajam, de mivel már a Hair Food termékcsalád összes tagját kipróbáltam, gondoltam ezt sem hagyom ki. A hajam erősen száraz és göndör/hullámos.

Kétféleképpen használtam:
1. Hajpakolásként. Közepesen sűrű és krémes, de nagyon jól felvihető. Alig szokta egy kicsi a fürdőkád alján végezni. Egész jól ki lehet vele szedni a csomókat a hajamból, ebből a szempontból nem a legjobb termék amit valaha próbáltam (az Isana Mandelmilch hajpakolása volt talán a legjobb), de azért helytállt. Kb szokásos módon egy órát hagytam a fejemen és amikor kimostam a hajamból istenien puha, selymes és hidratált volt. Alig kellett utána egy ici-pici ki nem öblítendő balzsamot tennem rá.
2. Ki nem öblítendő balzsamként. Egyáltalán nem nehezítette el a hajam, pedig nálam ez nagy veszély. Nem kellett belőle sokat használnom, hogy megfelelően hidratáljon. A hidratáló hatása hosszan kitart, aminek külön örülök, mivel kb heti 1x mosok hajat. Illetve még azt vettem észre, hogy ha ezt használom leave-inként, akkor fényesebbnek tűnnek a fürtjeim.

Az összetevői Curly Girl Method barátak teljesen, aminek nagyon örültem, mivel jelenleg nagyon kímélni akarom a hajamat, mivel növesztem. Aminek külön örülök minden újabb Garnier Fructis terméknél, hogy az illatszer az INCI végén van, egy kicsit kevésbé kell aggódnom amiatt, hogy előhozza az ekcémámat.

Az illata ilyen kellemes, savanykás bogyós tényleg. Nem marad meg a hajban olyan szinten, mint a banános, makadámdiós, illetve papajás társa.

Nekem az összes társa közül a banános mellett ez az egyik kedvencem. Szerintem bár nem az én hajamra találták ki újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Kétféleképpen használtam:

boglarka223

2020. április 4.

A tégely mérete hatalmas, már hónapok óta használom és még mindig félig van. Az illatát is szeretem. Tényleg táplálja a hajat, de szerintem nem tud többet, mint az olcsóbb társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Jucccc

2020. március 26.

2018. július 2.: Elég ritkán csinálok ilyet, de most az első használat után véleményezek.
Ez a termék eszméletlen jó! Az utóbbi időben semmivel nem voltam ennyire elégedett!
Kb 2 órát volt a nedves hajamon (kevéske ricinus olajjal együtt), utána szépen megmostam, és komolyan mondom, életemben nem volt ilyen puha és rugalmas a hajam! Olyan, mintha fiatalodott volna. A "frissen a fodrásztól" érzést még fodrász után is ritkán éreztem, de ez most olyan. Hosszú, szőke, melírozott hajam van, a vége nagyon száraz tud lenni. Mosás után mindig kivasalom, és az is könnyebben ment, és szebb lett az eredmény. Ráadásul egy ideje nem veszek drogériás hajápoló cuccokat, de ez, ez veri a sokkal drágábbakat is. Mint a termék minden új rajongója, én is ki szeretném próbálni az összeset, teljesen érthető a hype. 🙂

Update: kipróbáltam már az összes Hair food-ot, és továbbra is ő a kedvencem! Mivel nagyon hosszú, károsodott hajam van, ezért rengeteget használok belőle, igazából elég gyorsan fogy nálam egy tégely, de szerintem már harmadszor vettem újra őt, mert nagyon elégedett vagyok vele. Fontos mondjuk, hogy milyen sampont használok előtte, mert volt egy rosszabb samponom az utóbbi időben, ami annyira kiszárította a hajamat, hogy már szinte semmilyen ápolás nem segített rajta, de azt a sampont lecseréltem. A Hair Food-ot természetesen nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Emma Woodhouse

2019. november 22.

Én is pakolásként és balzsamként használtam, mielőtt elfogyott. Nagyon finom az illata, teszi a dolgát, de csodát ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

SzigetiV

2019. november 21.

Bár ez festett hajra való, és nekem nincs festve a hajam, az illata miatt ezt választottam. Nagyon szeretem. Pakolásként és balzsamként is használom. Viszont teljesen száraz hajra szerintem nem jó ötlet felkenni. Puhítja a hajam és könnyebben kezelhetővé teszi, az illata pedig napokig benne marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 22.

Kellemes illata van, festett hajra fantasztikus. Olcsó és óriási kiszerelésű. Mindenkinek, akinek festett haja van, ajnálom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

botate

2019. szeptember 19.

Számomra ez a termék csillagos ötös! Egészséges vastag szálú (a vége szárazságra hajlamos) hajam van, pár havonta szoktam festeni. Azért vettem a terméket meg, mert a banános nekem nem vált be, ki akartam próbálni egy másikat, ennek jó illata volt, gondoltam egy próbát megér - úgyis elfogy.
Hát nem bánom meg, hogy megvettem, bármikor újra venném a terméket!

A legnagyobb pozitívumok amiket fel tudok sorolni:
- nem nehezíti el a hajam miután kiöblítettem -> száradás után nem lesz "lapos" a fejem
- BRUTÁL fényes és csillogó lesz a hajam tőle
- jó illata van
- könnyű kimosni

ui.: a kócokat és gubancokat nem ezzel fogod kiszedni a hajadból, de szerintem ez a termék nem is erre van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Hát nem bánom meg, hogy megvettem, bármikor újra venném a terméket!

A legnagyobb pozitívumok amiket fel tudok sorolni:
- BRUTÁL fényes és csillogó lesz a hajam tőle