Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk festett, színezett hajra. Élénkíti a haj színét és visszaadja ragyogását. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Litta

2019. április 18.

Ez a 3. Hair Food-om, a banános és a makadámos is nagyon bejöttek, mindkettővel elégedett voltam. Ennek is isteni az illata, bár engem eperjoghurtra emlékeztet inkább, de jó tartós, szeretem a hajamat szagolgatni utána :) Viszont úgy vettem észre, az előzőekkel ellentétben ez valahogy nem puhítja annyira a hajamat, bizony előfordulnak benne csomók fésülködés közben, amiket külön kell kibogozni. A másik kettővel nem volt ilyen problémám. Emiatt csak 4 csillagot kap, de nem zárkózom el tőle, hogy újra vegyem, mert még így is benne van a top 3-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

kiralykislany

2019. április 8.

Egyetértek random véleményével. Nekem semmi pluszt nem ad ez a termék, sőt.. Száraz, szálkás hajvégeim lesznek tőle. Illatra, állagra nagyon jó, olcsó is, de ennyi nem elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

viewxy

2019. március 25.

Nagyon tetszik a hatása, leginkább hajpakolásként használom, de mivel nem használok plusz balzsamot ezért azt is kiváltja. Sokkal jobban bejött, mint a makadámia diós párja, ez valahogy jobban hidratálja a hajam, könnyedebb, vizesebb állagú, így jobb nekem és kevésbé zsírosítja a hajam. Az illata finom, nem marad meg sokáig nekem se. Egyszer próbáltam egész éjszakás pakolásként, becsavarva a fejem, de nem ápolt jobban, mint egy sima 30 perces rajta hagyás után. Nem kiöblítendő ápolóként, nem teljesít valami kiemelkedően, de elmegy. Átlagban 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

ZsanettLina

2019. március 24.

Az illata isteni, a hajam szereti. Állaga miatt tudok benne éjszaka aludni, reggelre szépen megszárad, egy jó része eltűnik a hajamról, beszívódik. Állagjavítóként DIY hajpakolásokba is bekeverem. Bőséges adag, ennyi pénzért nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Annabelle89

2019. március 13.

Hugom vette magának tévedésböl, így nálam landolt. Nagyon jó az illata és nagyon jó esésű, puha lett tőle a hajam. Nem sokszor használtam még, de eddig tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

dottya

2019. március 8.

Ősz elején vettem, ha jól emlékszem, 2-3 hónapig tartott ki rendszeres használat mellett. Nem volt festve a hajam, az illata miatt választottam ezt a goji bogyósat. Nagy pluszpont a számomra, hogy könnyű volt kiöblíteni. A hajamat rugalmassá, puhává, fényessé tette. Mosás után használtam és legalább 20-30 percig hagytam hatni. Talán egy kicsit gyorsabban zsírosodott tőle a hajam. Az egészet elhasználtam. Nem vettem újra mióta elfogyott, annak ellenére, hogy egy viszonylag jó termék. A fő indok, hogy meguntam az illatát és nagyobb biztonsággal használok olyan termékeket, amik nem tartalmaznak komedogén összetevőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

random

2019. február 15.

hát ez tisztára olyan mint a papayás (oda is írtam véleményt - amúgy lehet nem én vagyok erre a termékcsaládra a megfelelő alany az állig érő hajammal, de télre kéne egy kis plusz), csak erősebb az illata, és talán kicsivel tovább megmarad. hatásra viszont semmi különbség... sőt, mivel ez festett hajra való, arra számítottam, hogy nem fogja koptatni a hajszínemet - hát koptatta, ugyanúgy mint a többi kimosható hajápolóm. szóval, ugyanannyi csillagot kap, mint a papayás, és ugyanúgy nem fogom újravenni. sőt, gondolkodom rajta, hogy lepasszolom öcsémnek, hátha az ő hosszú, göndör loboncára el tudja használni (bár szerintem a fejemhez fogja vágni :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Szandi880609

2019. január 9.

A banánosnak isteni az illata, a másik kettőnek nem jött be. Puhább tőle a hajam, és nem érzem hogy elnehezítené.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Kitsyke

2019. január 9.

Kiprobaltam ,de nem jobb mint az olcsobb hajpakolasok. Ha tobb idore hagytam rajta, akkor se volt jobb. Illata se marad benne, de nem is baj, mert az illata se valami kellemes. Viszont plusz pont hogy szaraz hajra is hasznalhato magaba, sokat segit a hajamon, de keves kell belole mert nagyon ossze all tole a haj :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

GDora

2018. december 17.

Nem rossz, nekem szép lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Nem rossz, nekem szép lett tőle a hajam.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid