Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: polynaranna
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalással vagy személyes átvétel

Fruzsi97

2020. augusztus 2.

Soha semmilyen pakolást nem használtam, egy ideje már balzsamot sem. A hajápolás csak a samponozásból állt, aminek eredményeként 2-3 naponta mosni kellett a hajamat.
A "karantén" szülte nagy szabadidőben gondoltam, hogy az arcápolás mellett foglalkozzunk egy kicsit a hajápolással is. A klasszikus samponomat is lecseréltem szulfát-, szilikon-, és parabénmentesre + megvettem ezt a terméket is, leginkább csak a vegán jelzése miatt, ártani nem árthat alapon.

Nagyon jó termék! A korábbi 2-3 napontai hajmosást 2 hétre is ki tudom tolni, illetve inkább úgy fogalmazok, hogy ez a max, ameddig elmentem mert 2 hét után azért furának éreztem, hogy nem mostam hajat. :) Általában 1-1.5 hetente mosok, mióta használom a terméket de akkor sem azért mert már olyan zsíros vagy büdös (sőt, nagyojln jó illatú lesz tőle a hajam), hanem csak... mert... az ennél több időt már túlzásnak tartom. :D De a lényeg, azt gondolom, hogy még a 2 hetet is lehetne tovább pedzegetni.

Egyébként én hajmosás után teszek a tövekre és a végekre, bőségesen. Ezt követően 2 naponta éjszakára a hajtőre teszek belőle, nem öblítem ki, ami a kezembe marad, azt a végekre szétoszlatom. Jártam már úgy, hogy elfelejtettem és reggel csináltam és kb. fél óra alatt új erőre kapott a hajam.
Olyat is csináltam már, hogy hajmosáskor nem használtam sampont, csak ezt és az bevált.

Mindenképp ajánlom azoknak, akik száraz/zsíros hajjal küzdenek. Ha nem használ, akkor érdemes a sampont is mindenmentestre lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Bearbunny

2020. július 14.

Pakolásként és balzsamként is használtam. Sajnos sokat nem segített a nagyon száraz hajamon, az illatától is rosszul voltam egy idő után és olyan sokáig sem tartott. Nekem nem vált be, örültem, mikor elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

nyk

2020. július 9.

Én ezt imádom. Használom pakolásként, balzsamként és nem kimosandó hajvégápolóként, mikor hogy. :) Tényleg szereti a hajam, plussz pont, hogy szilikonmentes. Főleg utazások alkalmával tud nagyon hasznos lenni, hogy nem kell a fél fürdőszobát elcipelni magammal, elég ebből rakni az utazós flakonba és hajápolás kipipálva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

FViktoria93

2020. július 8.

CGM rutinban használom pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként magas porozitású, festett hajamra. Gazdagon kenem a hajamra, és hatóideje alatt fésülködök. Megkönnyíti a gubancok kifésülését. Puhává teszi a hajamat, nem zsírosít, szöszösít, nehezít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

flowing

2020. július 8.

Nálam abszolút favorit, már többször újravettem. Minden hajmosásnál használom, 5-6 percig hagyom hatni, isteni az illata, és szép fényes haj az eredmény. Úgy tapasztaltam, hogy jóóóó nagy mennyiséget kell használni belőle, de akkor tényleg hatásos. Hajszárítás után a már teljesen száraz hajamba szoktam még masszírozni egy borsónyi mennyiséget, lelapítja a szálló hajakat és szép csillogást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Bozizu

2020. július 7.

Nem jött be. Az extra száraz hajammal semmit nem csinál. Továbbajándékoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Nem jött be. Az extra száraz hajammal semmit nem csinál. Továbbajándékoztam.

Eperkelany

2020. június 27.

Pakolásként talán ez jön be a legjobban. (Bár a banános illata a nagy szerelem) Valódi táplálék a hajamnak. Akciósan szoktam venni, egy hónapig tart ki heti 2-3*i használattal az én kb. mellig érő hajamra. Mostanában leave-inként is próbálkozom vele.. Ha mogyorónyit masszírozok a hajvégeimbe, tökéletes, tömött hajvég a végeredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Colormonkey

2020. június 22.

Én csak annyit szeretnék mondani, hogy ANNYIRA JÓ ILLATA VAN! :D Egyébként nagyon szép puha hajat eredményez, és még másnap is érzem az illatát. Felváltva használom a banánossal és a papayással, és éppen azt imádom amelyik nyitva van. Szerintem függő lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Martu0508

2020. június 21.

Eddig 3 féle hair foodot használtam de számomra ez vált be a legjobban, egy egész tégelyt elhasználtam, és újra is vettem azóta. Pakolásként és leave-inként is használom, ehhez képest sokáig kitart, nem kell belőle sok, különben zsíros hatása lesz a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

tara95

2020. június 12.

A hair foodok közül ennek van a legenyhébb illata, alig érezni. Kissé diós-édeskés, de ennyi. Ez felüdülés a 3.tégely banános után, kezdtem nagyon megcsömörleni.

Ez a legolajosabb, leginkább tömör állagú hair food, élmény vele hajat bontani. Rajta szoktam hagyni a vizes hajamon 15-20 percet, már öblítésnél is érezni, hogy úgy csúszik mint a selyem. Nagyon keveset leave inként is teszek de csak a végekre. Egyedül balzsamként nem vált be, de ez inkább annak köszönhető, hogy az alacsony porozitású hajamnak kell idő, míg normálisan hidratált lesz, ehhez pedig kevés az a pár perc. Óvatosan kell vele bánni, mert könnyen túl sok lehet, de ha valakinek hozzám hasonlóan derékig érő, erősen hullámos, a végeken gubancolódásra hajlamos haja van, az nagyon fogja szeretni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol