Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

FReka

2019. március 20.

Elhasználtam ebből is egy dobozzal. Hát az én hajamnak ettől több ápolás kell télen,de összességében nem volt rossz,nem kizárt hogy egyszer újraveszem. Mosás előtti pakolásnak jó volt,csak én erre a célra jobban szeretem az olajokat,a krémek megkeményednek a hajamon. Balzsamként is használtam,puha lett tőle a hajam,nem lapult le tőle hamarabb,de az extra hosszú,száraz hajamra még el bírtam volna viselni több hidratálást is. Az illatát imádom,engem a black chocolate szolikrémemre emlékeztet. :D

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

dorinakemeny

2019. március 18.

Kétszer is újra vettem. Mind a három módon használtam, de legtöbbször pakolásként hagytam fent 10-15 percig. Ápolni ápol szépen, de egy idő után elmúlik a varázs. Nekem nem maradt meg az illata a hajamba, sajnos nem hidratálta eléggé a hajvégeim. A másik hasonló pakolásuk jobb és az ára is kedvezőbb.(Garnier Fructis Oil Repair Intense 3in1 Többfunkciós Hajpakolás)

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

bebiii

2019. március 18.

Hajpakolásként használom néhány hónapja, heti kb. 2-3 alkalommal mosok hajat, ilyenkor min. 5 percre igyekszem rajta hagyni. Vastagszálú hajam van, ami a tövénél viszonylag gyorsan zsírosodik, a vége viszont igencsak száraz. Nekem nem segített sokat, olyan, mintha balzsamot használnék hajpakolás helyett. Kénytelen vagyok spray balzsamot is használni mellé, néha pedig még hajolajat is. Kellemes illata van, tetszik a nagy kiszerelés is, de sajnos nem fogom újra megvásárolni.

bebiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Osika

2019. március 9.

A hajápolásban általában a professzionálisabb termékeket részesítem előnyben. Da tavaly a nagy hype hatására megvettem És milyen jól tettem! Nekem száraz, hosszú, és olyan göndör hajam van amit csak hajmosáskor tudok kifésülni. Ez rettentően megkönnyíti a kifésülést, ez az egyik amit nagyon szeretek benne. A másik, hogy gyönyörű fényes lesz tőle a hajam, annyira, hogy még a barátom is megjegyzi néha, pedig ő nem az az alkat aki észrevesz ilyesmit. Önmagában nekem balzsamként nem elég, de balzsammal együtt maga a csoda.

Osika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

nikiam97488

2019. március 6.

A hajam sokkal puhább és életelibbé válik tőle. Az illata valami brutálisan finom ,habár másnap már nem feltétlen érzem magamon. Mindent betart amit ígér (1 hónapja használom) és alig fogy. Nagyon megéri még a 2000ftot is amennyiért vettem. Ha elfogy biztos újravevős lesz.

nikiam97488
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

racheldawes

2019. március 2.

Hajpakolásként használom, a tarkómtól a hajvégekig kenem fel. Selymesebb, puhább a tapintása a hajamnak tőle, ez a hatása a hajmosást követően 2-3 napig megmarad, csakúgy, mint a diszkrét illata, amit kifejezetten kedvelek. Ha elfogy, ki fogom próbálni a termék többi változatát is.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

hjuditcrema

2019. február 25.

Leárazva vásároltam a Rossmannban, 1200 Ft körüli áron. Rettentő nagy a kiszerelés, ezért szerintem 1 évig is elég lesz.
Nagyon finom az illata, ami valóban több napig is érezhető. Nem zsírosítja a hajam, mindhárom módon szívesen használom (pakolás, hajvégápoló, balzsam).

Update: 2019.02.23-án fogyott el. Több, mint fél évig kitartott és nagyon jó hatással volt a hajamra (sokat nőtt ezalatt). Mindenképp újravevős

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 25.

CzFru

2019. február 20.

Tökéletesen teszi a dolgát. Hajpakolásként én hosszabb ideig hagyom fent, úgy nagyon sima, puha és illatos hajat eredményez. Balzsamként is teljesen jól dolgozik. Hajban maradóként nem használtam még, arra én argán olajat használok. Mivel a hajam kombinált, a töve zsírosodik, a vége szárad, így nehéz jó hajápolót találni. Mivel a zsírosodásra még nem találtam tökéletes megoldást, így inkább a száraz hajvégeimmel foglalkozom. Ez a termék amellett, hogy tökéletesen tette a dolgát, a teljes hajon használva sem zsírosított jobban. Engem meggyőzött...már szemezek a banánossal is.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

dina0611

2019. február 15.

Tegnap vettem a banános tesója miatt, hasonlóan puha lett tőle a hajam, de valahogy a másik eddig jobban tetszett. Én hajpakolásként kb. 3 percig hagyom fent, és a hajvégeimre teszek nem kiöblítendően még nedves hajra. Nekem a banános is túl gyorsan fogyott el az árához és kiszereléséhez képest, de legalább az összes cuccot könnyen ki lehet szedni a tégelyből.

dina0611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

PatriciaF

2019. február 6.

A banános testvére után ezt próbáltam ki először, pakolásként és nem kiöblítendő ápolóként is használom (pakolásként kb másfél hetente 1x, nem kiöblítendő ápolóként minden hajmosás után). Nagyon jó az illata, nem olyan erős mint a banánosé, így másnapra nem marad olyan intenzív. A hajvéget nagyon jól ápolja, nem marad használat után száraz és szalmaszerű, talán ez lesz az az ok amiért továbbra is venni fogom.

PatriciaF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol