KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

csdorii

2019. január 15.

Én ezt a hajpakolást 3 szóval foglalnám össze röviden: EZ EGY CSODA! Annak ellenére, hogy ritkán hazsnálok hajformázó eszközöket, a hajam mégis töredezik, körülbelül havonta járhattam volna fodrászhoz hogy a sérült végeket frissítsem.. több hajpakolást és balzsamot is kipróbáltam már, egyik sem vált be igazán, mindnél csak körülbelül lemosáskor volt kellemes selymes tapintás és illatos haj..
Ennél a hajpakolásnál ez teljesen megváltozott! Csodás az illata, ami még 1 nap elteltével is érződik a hajamon, a tapintása nagyon puha, és sokkal sokkal kevésbé töredezik a hajvégem. Én pakolásként használom, akár 1 órát is rajta szoktam hagyni, de ezzel inkább csak a lelkemet nyugtatom :) szinte ugyanazt a hatást érem el vele 5-10 perc alatt is.
Nálam már a haramdik adag fogy el hamarosan, és megyek a negyedikért! :)

csdorii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Nálam már a haramdik adag fogy el hamarosan, és megyek a negyedikért! :)

puddin66

2019. január 14.

Nagyon szerettem használni! Nagyon puhává teszi a hajat, finom illata van és nem kiöblítendőként is tökéletesen funkcionál, hamar felszívódik a hajba.

puddin66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Remedios

2019. január 11.

Lemosható és benne maradós balzsamként is használom extrém száraz hajvégeimen. Szépen kifésülhetővé teszi a hajat, az illatát én imádom és a férjem is mindig megjegyzi, hogy milyen isteni illata van a hajamnak :) Csodát nem tesz a rommá szőkített hajvégekkel, de kezelhetővé teszi.

Remedios
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

LolitaLolly

2019. január 5.

Elsőként őt próbáltam, majd ezt követően a papayás párját. Igazából nem tudtam dönteni, hogy az én hajamra a kettő közül melyik lehet megfelelőbb, mert sok is, hosszú is, száraz is, hullámos is és kezelhetetlen nagy lobonc időnként, tehát for dull hair, előbb lett ez.:D Jó kis pakolás (vagy ki minek használja), de úgy éreztem, hogy ez a verzió kissé szárította a hajam, -hozzáteszem ez főként más szilikonos termék utóhatása is lehet- viszont pozitívum, hogy háromféle módon is lehet használni, fogyáskor az utolsó adagot törölköző száraz hajra is felvittem (mosás közben pakolásként alkalmaztam) és elég szép, puha hajkoronát varázsolt, de ekkorra már annyira vártam a papayás kipróbálását és úgy bezsongtam, főleg az illata miatt, hogy ez már nem túlzottan érdekelt. Ami miatt leginkább azt érzem, hogy egy pontot le kell vonnom, az a túl intenzív illat, ami egyrészt jó, mert megmarad a hajban, másrészt rossz, mert szó szerint érezni, hogy mennyi parfümmel van telenyomva és egy idő után számomra annyira émelyítő, hogy a hányinger kerülget, az ilyen típusú termékeket pedig pont ezért hamar megunom, elegem lesz és várom, hogy megszabaduljak tőlük. A kevesebb több.

LolitaLolly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

S.K

2018. december 31.

Tegnap próbáltam először, eddig a banános társát használtam. Hajpakolásként kezdte nálam a pályafutását és reggelre szép, puha, fényes hajat prezentált. Viszont az amúgy is kesze-kusza hajamat ellátta még egy adag kesze-kuszasággal. ☺ Az illata még érezhető. Nem olyan rossz, meglátom hogy alakul a kapcsolatunk és jön az update. 😃

S.K
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Gabriella1992

2018. november 30.

Végre egy hajpakolás ami tényleg jó! Az illata napokig érezhető a hajamban. 10/10.

Gabriella1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

krsztmlnr

2018. november 26.

Régóta terveztem kpróbálni. Majd a Glamour-napokon 50%-os kuponnal le is csaptam rá. Imádom az illatát, napokig lehet érezni, a barátom is szereti, ha időm adja 15-30perces pakolásként használom, ha sietek, akkor balzsamként funkcionál. Az tetszetős, hogy vegán és 98%-ban természetes. Ez egyre fontosabb napjainkban. Az az egy a bajom vele, hogya hiába csak a hajvégeimre kenem, akkor is zsírosítja az egész hajam. Elfogy-elfogy, de maradok az örök kókuszzsír-ricinus kombónál.

krsztmlnr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

tinyblackpaw

2018. november 21.

Ez volt feltehetően az utolsó alkalom amikor bedőltem a hype-nak. Sok balzsamot és hajpakolást kipróbáltam már drogériás tekintetben de mindig rá kellett jönnöm, hogy ezek csak az alapjában véve egészséges hajnál tudnak látható hatást elérni. Az én extrémen száraz, roncsolt, sprőd vékonyszálú hajammal nem tudnak mit kezdeni ezek a pakolások. Az állaga tetszik, az illata is nagyon ennivaló, sokáig érződik a hajon és alapjaiban véve jó érzés használni, valamennyire javít a hajam állapotán ideig-óráig de sajnos ez nekem nagyon kevés a szép, fényes puha haj eléréséhez. JOY napok alkalmával 50%-os kedvezménnyel megérte kipróbálni, el fogom használni mert az alap koncepció tetszik, ártani nem árt... de akinek hozzám hasonlóan rossz állapotban van a haja annak nem érdemes ettől várni jelentős javulást.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

VickyV

2018. november 17.

Nagyon fincsiiii😍 Legszívesebben megenném, annyira jó gyümi illata van, és imádom, hogy a hajamra felkenve tök jó selymes érzése lesz. Pár percig szoktam rajta hagyni, sokszor balzsam helyett, máskor pedig utána használom. Korábban az Elsévenek volt talán hasonló jellegű tápláló maszkja, de az kevésbé volt természetes alapú. Szerintem az ára is teljesen korrekt, sokáig elég. Nem világmelváltó, de bejövős:))

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Mankadora

2018. november 17.

Balzsamkent es pakolaskent is hasznalom, szep puha lesz tole a hajam. Nagy pozitivum, hogy nem tartalmaz szilikont. Reggelente pedig egy icipicit elkeverek vizzel a tenyeremben, belenyomkodom a hajamba, es csodasan felfrisditi a hullamaimat.

Mankadora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!