KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsannasko

2018. augusztus 15.

A termék állaga és illata rendben van - utóbbinál kicsit mást vártam, erősebb makadám illatot, de ez az én egyéni ízlésem, pontot nem ezért vonok). Szerintem az árérték aránya sem olyan rossz; jó, nem a legolcsóbb, és nem egy DM vagy Lidl saját márkás árában van. De, ha azt nézzük, hogy a hasonló mentes termékek többnyire hol szoktak lenni árban, szerintem ez kibírható. Balzsamként nekem kevés volt (ezért ment a pont le), hajpakolásként (combos adaggal) viszont nagyon bejött. Már újra is vettem a termékcsalád másik tagját, hogy kipróbáljam.

zsannasko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Jucsi10

2018. augusztus 15.

Gondolkodtam, hogy vajon megéri-e egy újabb "csodaszernek" reklámozott hajápolási terméket megvennem, végül a DM-ben megvettem.
Csodálkoztam, hogy milyen nagy mennyiség, az illata pedig nagyon tetszett.
Eddig hajpakolásként és nem kiöblítendő ápolóként használtam, az utóbbi jobban bevált.
Nedves hajra vittem fel, és amikor megszáradt, meglepően selymes lett a hajam, ezért valószínű, hogy kipróbálom a banánosat is.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Csodálkoztam, hogy milyen nagy mennyiség, az illata pedig nagyon tetszett.

tniki

2018. augusztus 12.

Leginkább hajpakolásként használom, de balzsamként is tökéletesen működik.
Hajmosás után mindig kínszenvedés kibontani a hajam, de a hajpakolás után sima ügy volt. A hajam kellemes, puha tapintású és fényes lett . Az illatát én napokkal később is érzem. Nekem ez a kedvencem a 4 közül.

tniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Leginkább hajpakolásként használom, de balzsamként is tökéletesen működik.

Zsntt

2018. augusztus 9.

Nagyon szép selymes és fényes lesz tőle a hajam. Én hajpakolásként és hajbalzsamként szoktam használni, mivel a nem kiöblítendő ápolóként kicsit zsíros hatást ad még ha nagyon keveset viszek fel akkor is. Általában haj pakolásként egy óráig hagyom a hajamon úgy hogy benedvesítem a hajam és utána mosom meg a samponnal miután már kiöblitettem a balzsamot, mert utána szokott viszketni a fejbőröm(normál hajam van amúgy). Az illata nagyon jó, nekem igazából a a négy hair food közül ennek tetszik a legjobban az illata.

Zsntt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

bebuska94

2018. augusztus 8.

Első használatnál a hajmosás előtt vittem fel a hajamra, majd törölközőbe csavartam. Érezhetően puhább volt a hajam. Azóta sajnos még nem volt alkalmam többször is használni. : / Az illata meg csodálatos.. a banános nekem túl joghurtos volt(csak éhes leszek tőle..xD)

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

domm

2018. augusztus 8.

Nagyon nagyon szeretem. Mióta használom sokkal puhább a hajam. Én hajmosás előtt száraz hajra szoktam felvinni pakolásként, rajtahagyom egy órát majd lemosom a hajamról. Selymes és puha tapintású utána a hajam. Az illata kb két napig bennemarad.

domm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

kissdzs

2018. augusztus 8.

A száraz, göndör hajamnak kifejezetten jót tett, fényessé és puhává teszi. Az illata kellemes, az állaga is megfelelő. Próbáltam már mindhárom módon használni amit a doboz ír. Szerintem leginkább hajpakolásként teljesít jól, viszont alaposan ki kell mosni a hajból különben hamar zsírosodik utána. Valószínűleg újra veszem ha elfogy :)

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

hanna

2018. augusztus 7.

Hatalmas, dús, nagyon göndör, száraz, gubancolódó hosszú hajam van. A papaya hajmaszkot balzsamként használva jól kifésülhető, puha szép ès illatos lett a hajam.
A macadamiát feltettem a hajamra ès semmit nem éreztem, se illatot, se azt, hogy puhulni kezdene a hajam, pedig a hajam mennyisége miatt jó sokat használtam. Nagy hiba volt, hogy balzsamot nem használtam utána, mert a tangle teezer csodafésűmmel is kínlódás volt a második kifésülés, csikorgott a hajam, szörnyű volt. Majd updatelek milyen balzsammal, eddig csak rontott a hajamon. A papayas nagyon jó, nekem ez csalódás.

hanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

szilva82

2018. augusztus 3.

Többször említettem, hogy vastag, dús hajam van...és nem egyszerű az ápolása...ahogy a fésülködés sem.
Nagyon sok jót olvastam róla, és fontos volt, hogy vegán legyen, és szirszar mentes cucc.
Ja, lusta is vagyok, így én nem szoktam kimosni.
Már az első alkalom után puhább, fényesebb, kezelhetőbb lett a hajam...hurrá!!!!
Remélem ez így is marad.....

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Ja, lusta is vagyok, így én nem szoktam kimosni.
Remélem ez így is marad.....

Kitt9

2018. augusztus 3.

Egyik barátnőm ajánlására vette meg ezt a terméket. Először is az illata fogott meg, imádom az édeskés-gyümölcsös illatokat. Miután megvásároltam, természetesen egyből ki is próbáltam :D Már első használat után sokkal puhább, selymesebb, fényesebb, könnyebben kezelhető lett az egyébként száraz, durva, töredező, ugyanakkor nagyon vastag szálú és dús hajam. Eddig maximálisan bevált, semmilyen negatív dolgot nem tudnék felhozni ellene. Amint elfogy, újravevős. :)

Kitt9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!