Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Dominika03

2021. május 13.

Nagyon jó illata van és brutál puha tőle a hajam! Talán a kedvenc hajpakolásom a többi közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Nae

2021. május 13.

Az én bármennyi terméket elnyelő, sok és göndör hajam nagyon szereti ezt a terméket. Én is elhiszem, hogy akinek nem ilyen “mindenevő” a haja, annak sok lehet, de az enyémnek szuper, és mivel CGM, beilleszthető a rutinomba is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Camillala

2021. április 6.

Nekem nagyon szuper a durva, száraz göndör hajamra. Persze nem mindenkinek jó azt elhiszem, zsírosodásra hajlamos hajon biztosan nem jó. Az én problémám az, hogy fénytelen, vattacukor szerű, száraz. 30 percig hagyom rajta pakolásként és nagyon szép fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

hsziszi

2021. április 6.

Számomra borzalmas! Felét ki is dobtam. Elnehezítette, és sokkal jobban zsírosodott tőle a hajam. Egyedül az illata volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

bambuszka

2021. március 31.

Nagyon szeretem, hajmosás után nagyon selymes lesz a hajam tőle. És az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

Anna2001

2021. március 25.

A derékig érő hajam finom, puha lesz tőle, hajszárítás után is érezni az illatát a hajamon. Az illata csodás pár napig érezhető, könnyen kifésülhetővé teszi a hajam és nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Mia0602

2021. március 24.

Ez volt a harmadik Hair Food aloés és gojis után. És számomra ez volt a legrosszabb. Az illata sem tetszett de a hajamat is nagyon elnehezítette. Ez persze nem a termék hibája. Tele van olajokkal amik nyilván jók annak akinek erre van szüksége. Az én hajam nagyon száraz és szöszös, vastag szálú és sok. Ezért gondoltam, hogy jó lesz rá. Hajmosás elötti pakolásként elfogyott, újravenni nyilván nem fogom. De akinek sok hidratálást igényel a haja annak érdemes kipróbálnia.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

indiigo

2021. március 21.

Csodát nem tesz, de simít, puhít, talán hidratál is. Minden esetre egy pakolásomnak se volt még ilyen hosszan tartó illata, hogy napokkal később is érezni még. 10-15 percet szoktam fennhagyni (kellemest a hasznossal, lemosásig belefér egy aha-bha hámlasztás 😄).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

cseresznye007

2021. március 20.

Eleinte szerettem nagyon 1évig hű társam volt,mindig nagyon finom illata volt a hajamnak tőle és puha volt.A papayas illetve az aloe-s változatot váltogattam. Azért cseréltem le végül mert egyrészt drága volt,mástrészt proffeszionális termékekre váltottam aminél ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

oOHeidaOo

2021. március 18.

Eléggé melléfogtam vele, 2x is vettem, annyira akartam, hogy működjön.
Az illata finom, valóban puhább lesz tőle a haj. Sampon után szoktam pakolásként használni, persze sosem hajtőtől...
De!
Nekem zsírosabb tőle, nehéz érzetet ad, a fésülést sem segíti, igaz, nem is hátráltatja.
Száraz hajra nem tudom igazán használni, nem tetszik utána az érzet.
Mindenféle verzióban kipróbáltam, több, kevesebb termék használata, nedves, száraz hajra, dunsztoltam több órán át, csak 5 perces balzsamként, stb.
Elhasználom, de semmiképp sem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Eléggé melléfogtam vele, 2x is vettem, annyira akartam, hogy működjön.
De!
Száraz hajra nem tudom igazán használni, nem tetszik utána az érzet.
Elhasználom, de semmiképp sem veszem újra.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol