Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

fblnk

2020. január 14.

Imádom, bár visszaváltok a papayasra, mert hosszú távon ennek az illata számomra picit émelyítő. De ettől eltekintve, ez egy csoda! Nem töredezik a hajam, pedig iszonyúan hajlamos rá, annál jobb a hatása, minél tovább rajta tudja az ember hagyni. Nem is veszek azóta mást, számomra eddig semmi sem ért fel vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

madann

2020. január 9.

IMÁDOM!
A papayas volt az első amit használtam, de aztán csak úgy erre váltottam és egyszerűen elképesztő! Pont erre van szüksége a hajamnak. Hajmosás után viszek fel a hajamra mikor mennyit, és kb 15-20 percig hagyom rajta aztán kimosom. Nyáron még ezután is szoktam kenni egy nagyon minimális mennyiséget a hajamra, amikor úgy érzem, hogy kicsit száraz, plusz az illatával sem lehet beteleni. Nem nehezíti el a hajat, még akkor sem amikor úgy döntök, hogy nem moso ki, hanem teljesen rajta hagyom.
Lassan egy éve van meg és kb a fele fogyott el, de minimum heti 2x tuti használom. Ár-érték arányt nézve, "szinte ingyen" van.
Nem tudom, hogy a hajnövekedésben ez mennyire vesz részt, de szépen nőtt a hajam tőle: Szinte nem is töredezett, amikor levágattam, pedig 20 cm-t tuti nőtt a hajam kerek 1 év alatt.
Csodás fényt ad neki és ápoltnak tűnik is a haj tőle.
Sose fogom erre a pénzt sajnálni.
És mondtam már, hogy isteni az illata?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

IMÁDOM!
Csodás fényt ad neki és ápoltnak tűnik is a haj tőle.
Sose fogom erre a pénzt sajnálni.
És mondtam már, hogy isteni az illata?

Alizka

2019. november 17.

Puhít, táplál, de balzsamként és pakolásként használva nem simít és nem is zabolázza meg a hajamat. Ami ráadásul nem is mindig kezelhetetlen, csak vannak olyan időszakai. Az illata ennek is finom. Mindenképpen elhasználom, talán hosszabb távon alkalmazva hatásosabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

dlrexqs

2019. november 15.

Hajmosás után szoktam tenni belőle a hajamra és kb. 15 percig hagyom hatni, aztán kiöblítem.
Szerintem klassz termék, sokkal puhább és könnyebben fésülhető lesz tőle a hajam, és az illata is mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

BenkeFanni

2019. október 22.

Én ezt nagyon szeretem mint "nem kiöblítendő balzsam". Jobb balzsam és pakolás is van. De azok a Hair foodok, amiket próbáltam ebben verhetetlenek. Nagyon göndör hajam van, szuperül használható rajta, mivel nem nehezíti el a fürtöket és hidratáló hatása is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

doczus

2019. szeptember 25.

Nagyon szeretem. Másfél éve használom és még van benne egy ujjnyi körülbelül. Még mindig jó és az illata is megmaradt. Minden hajmosás után használom és mást is nem teszek rá, esetleg néha egy kis hajvégápolót pluszban, balzsamozni nem szoktam. Hajmosás után viszem fel törölközőszáraz hajamnak a végére (a lófarok részre), majd kifésülöm egy tangle teezer fésűvel az egészet, utána megszárítom, vagy nyáron hajtörölközőbe csavarom és úgy alszok. Nekem nagyon bevált, nagyon puha lesz tőle a hajam és jól kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

betty23

2019. szeptember 23.

Göndör, száraz és töredezésre hajlamos hajam van. Nem használok balzsamot, csak samponos mosás után használom pakolásnak, majd kb 20-30 percet a hajamon hagy, majd öblítem. Fontos, hogy azért tetemes mennyiséget használok. Én nagyon szeretem, régen volt ilyen puha a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

annafarkas

2019. szeptember 23.

Közvetlen hajmosás után érzem, hogy puhább a hajam, illetve másnapig az illata is megmarad, de hosszútávon nem marad meg. Ettől függetlenül szerintem mégéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

dori18

2019. szeptember 17.

Jó kis termék, nagyon jó, hogy vegán és hogy jó nagy mennyiség. Én balzsamként, illetve száraz hajápolóként használtam. Az egyetlen ok, hogy nem veszem újra, az az, hogy nekem egy idő után bebüdösödött, pedig ha jól emlékszem, az van rajta, hogy felbontás után fél évig még teljesen olyan, mint újkorában. Sajnos nekem emiatt élvezhetetlenné vált, csak azért használtam el, mert nem akartam kidobni, pedig jó kis termék volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Még a banánosat szerettem, ez egy nagy nulla. Semmit sem ér. Alig hidratálja, puhatja a hajam. Már úszik benne a hajam, várok kb 10 percet, lemosom, és semmi mintha nem is tettem volna semmit sem a hajamra . Utánna még kifésülő balzsamot kell fújnom a hajamra, hogy kezelhető legyen. Ennyi pénzért hatalmas csalódás, dm saját márkás 350 Ft balzsam is többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol