Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vikcsi03

2022. szeptember 16.

Finom illatu de nagyon elneheziti a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 16.

Finom illatu de nagyon elneheziti a hajam.

boni04

2022. szeptember 12.

Nagyon tápláló, a hajam imádja! A kakaóvajas és a két kedvencem, ha táplálásról van szó.
Az illata isteni finom, az én hajamon sokáig megmarad.

Pre-washként olajokkal együtt, hajmaszkként, és leave-inként is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Az illata isteni finom, az én hajamon sokáig megmarad.

KisCsi

2022. március 11.

Balayage-tól nagyon tört a hajam vége, gondoltam megtámogatom kicsit és erre a hair food-ra esett a választás. Az illata tényleg finom, de pakolásként sokat nem dobott rajtam, ahogy balzsamként sem. Nem kiöblítve hajvég ápolónak egész jó volt, de elnehezítette a hajam. Szóval elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

zsaratnok

2022. január 17.

Sajnálom, hogy ennyire le kell húznom ezt a terméket, viszont nekem egyáltalán nem vált be. Azért esett rá a választásom, mert a hideg időben jobban kiszárad a hajam, de kár volt a jól bevált pakolásomat leváltani. A fejem felső részen 2c-3a göndör hajam van, alul, a fülem és a tarkóm körül inkább 2a-b, ha sikerül jól eltalálnom adott napon a hajrutinomat, akkor kicsit göndörebb is tud lenni. Ez a pakolás viszont teljesen lehúzza a hajamat, a göndörebb tincseimből is csak laza hullámokat csinál, mindegy mennyire keveset használok belőle, bármennyire is kimosom és teszek bele akármennyi zselét, az eredmény kiábrándító.
A két csillagot az illata miatt kapja. Szöszösödő, szálasodásra hajlamos, erősen száraz hajra tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 17.

pacsirta26

2022. január 13.

Kedvenc hajpakolásom, szép fényes utána a hajam és én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

Kedvenc hajpakolásom, szép fényes utána a hajam és én az illatát is szeretem.

gretabodolai

2022. január 5.

Imádtam ezt a hajpakolást, ez volt az első, amit újravettem volna, ha találok belőle bármelyik boltban. Nem tudom miért, de még a webshopokban se találtam belőlük. Mire megtaláltam a tökéletes hajpakolást, addigra kivonták...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

violetpanther0128

2021. november 14.

DM végkiárusítás során tettem szert hihetetlen kedvezménnyel a komplett makadámia kínálatra. Ez a pakolás fantasztikus! Havonta 2 alkalommal használom, hajfestés előtti 2.mosásnál, illetve hajfestés után. Már önmagában a pakolás is csodát művelt a fésülhetetlen hajammal, a többi hajápolóval együtt meg vetekszik pár nagy kedvencemmel. Egyedül a színe miatt ódzkodtam tőle. Az illata krémes, tejes, az állaga sűrű, és nagyon gyorsan beszívódik. Egyedül a normál árával nem vagyok kibékülve, szerintem ez ma Magyarországon, egy átlagkeresettel rendelkező két gyerekes anyának már-már luxus kategória, viszont tagadhatatlanul újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Amadea

2021. november 6.

A szőkítés miatt eléggé szárazzá váltak a hajvégeim és muszáj voltam pár ápoló terméket beszerezni, ez volt az egyik.
Sima balzsamként semmi extrát nem csinált, de pakolásként használva (nedves hajra felkenve, törölközőbe csavarva egy órát fenn hagytam) szuper hatása volt, nagyon puha, ruganyos tincseket eredményezett.
Szeretem használni, de a kíváncsiság miatt - hiszen annyi kipróbálásra váló termék létezik - nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

nonex00

2021. október 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de alig vártam, hogy elfogyjon. Számomra ez a kiszerelés abszolút nem praktikus. Az illata jó, csodát nem csinál a hajammal, kifésülni se könnyebb vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. szeptember 30.

Abzsolút a makadámdiós a kedvenc a hair food termékek közül! A banános vagy az aloe verás a nyomába sem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.