KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

cicc

2018. szeptember 19.

A szétroncsolt hajamra vettem, elég sokmindent használtam már előtte de csak a Tigi hajmaszk vált be. Mostanáig..hajmosás után kb 1-2órát hagyom a hajamon, és a többi hajápolóval szemben ettől nem csak addig puha a hajam amíg megszárad,hanem rá 2-3napra is :) az illata nekem sok,de emiatt kár levonni pontot. Párom a szakállára is szokott kenni, szóval nagy fogyasztók vagyunk, jelenleg a 3 dobozzal használjuk. Eddig 5 csillag!

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Kokapu

2018. szeptember 10.

Balzsam helyett használom, de gyakorlatilag pakolásként, mert 4-5 percig a hajamon hagyom (a balzsamokat is úgy szoktam). Nagyon kis selymes, fényes és puha lesz tőle a hajam, nem nehezíti el. Imádom az illatát, amit még harmadnap is lehet érezni. Én is 1600-ért vettem, annyiért nekem nagyon megéri.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

dorii0106

2018. szeptember 7.

Én hajpakolásként használom és nagyon puha selymes lesz tőle a haj. Az illatát még napok után is lehet érezni. Én akciósan vásároltam 1599-ért mivel nem kell sok belőle szerintem teljesen megéri.

dorii0106
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

dittancs

2018. szeptember 7.

Vastagszálú, zsirostövű, szárazvegű hajam van! Nagyon sokmindent kiprobatam már, nem nagyon hiszek ezekben az oriasi igéretekben de ettől tényleg selymesebb lett a hajam, nekem kevesbe zsirosodik es szép lett a vége. Nekem bevált. Biztosan újraveszem.

dittancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

EviKicsi

2018. augusztus 31.

Update:
Közben rájöttem honnan ez a túl intenzív illat
Benzyl Salicylate
Ebben is van
Nem veszem újra

Derékig erő, szőke ( festett ) , közepesen dús hajam van
Leginkább balzsamként alkalmazom, kifejezetten a hajam alsó egyharmadára . Természetesen ami marad a kezemen azt eloszlatnom a többi részre , viszont tudatosan kerülöm a hajtövek zsírosítását. Különben lelapul a hajam és azt nem szeretem ( egy ilyen hosszú hajnak bazi súlya van ám )
Egy szó mint száz , könnyen fésülhetővé, kellemes tapintásúvá válik tőle a hajam. Az illat nem szempont nálam, sőt kifejezetten ódzkodom a túl illatos termékektől . Mindig vmi mű dolgot sejtek a háttérben
A makadámia változat van meg

EviKicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Update:

Derékig erő, szőke ( festett ) , közepesen dús hajam van
A makadámia változat van meg

zsannasko

2018. augusztus 15.

A termék állaga és illata rendben van - utóbbinál kicsit mást vártam, erősebb makadám illatot, de ez az én egyéni ízlésem, pontot nem ezért vonok). Szerintem az árérték aránya sem olyan rossz; jó, nem a legolcsóbb, és nem egy DM vagy Lidl saját márkás árában van. De, ha azt nézzük, hogy a hasonló mentes termékek többnyire hol szoktak lenni árban, szerintem ez kibírható. Balzsamként nekem kevés volt (ezért ment a pont le), hajpakolásként (combos adaggal) viszont nagyon bejött. Már újra is vettem a termékcsalád másik tagját, hogy kipróbáljam.

zsannasko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Jucsi10

2018. augusztus 15.

Gondolkodtam, hogy vajon megéri-e egy újabb "csodaszernek" reklámozott hajápolási terméket megvennem, végül a DM-ben megvettem.
Csodálkoztam, hogy milyen nagy mennyiség, az illata pedig nagyon tetszett.
Eddig hajpakolásként és nem kiöblítendő ápolóként használtam, az utóbbi jobban bevált.
Nedves hajra vittem fel, és amikor megszáradt, meglepően selymes lett a hajam, ezért valószínű, hogy kipróbálom a banánosat is.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Csodálkoztam, hogy milyen nagy mennyiség, az illata pedig nagyon tetszett.

tniki

2018. augusztus 12.

Leginkább hajpakolásként használom, de balzsamként is tökéletesen működik.
Hajmosás után mindig kínszenvedés kibontani a hajam, de a hajpakolás után sima ügy volt. A hajam kellemes, puha tapintású és fényes lett . Az illatát én napokkal később is érzem. Nekem ez a kedvencem a 4 közül.

tniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Leginkább hajpakolásként használom, de balzsamként is tökéletesen működik.

Zsntt

2018. augusztus 9.

Nagyon szép selymes és fényes lesz tőle a hajam. Én hajpakolásként és hajbalzsamként szoktam használni, mivel a nem kiöblítendő ápolóként kicsit zsíros hatást ad még ha nagyon keveset viszek fel akkor is. Általában haj pakolásként egy óráig hagyom a hajamon úgy hogy benedvesítem a hajam és utána mosom meg a samponnal miután már kiöblitettem a balzsamot, mert utána szokott viszketni a fejbőröm(normál hajam van amúgy). Az illata nagyon jó, nekem igazából a a négy hair food közül ennek tetszik a legjobban az illata.

Zsntt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

bebuska94

2018. augusztus 8.

Első használatnál a hajmosás előtt vittem fel a hajamra, majd törölközőbe csavartam. Érezhetően puhább volt a hajam. Azóta sajnos még nem volt alkalmam többször is használni. : / Az illata meg csodálatos.. a banános nekem túl joghurtos volt(csak éhes leszek tőle..xD)

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!