Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

CrazyHairDontCare

2019. május 22.

A banános párjával váltogatva használtam nagyon száraz hullámos/göndör hajamra kb talán fél évig, amíg kitartottak.
- A banános nekem jobban hatott minden téren, de szerintem csak azért, mert jobban illett a hajtípusomra (száraz). Ez pedig inkább fénytelen, sérült hajra lett kifejlesztve, az én hajam meg annyira szűz, hogy az elmúlt 3 évben talán csak kétszer használtam rajta hajszárítót.
- Leave-In-ként és pakolásként is használtam (pakoláskor mint minden pakolást kb 45 percig hagytam fenn, a dobozon ajánlott idő szerintem kb nevetséges, annyi idő alatt még felvinnem se sikerülne a hajamra :D). Nagyon jól hidratált, és hidratáltan tartotta a hajamat. Nem vettem észre, hogy több fényt adott volna neki ennek ellenére.
- Nagyon jó a csúszós, könnyen ki tudtam szedni a csomókat a hajamból vele.
- Az illata nagyon tartós, még egy héttel később a következő hajmosásnál is éreztem.
- Összetétel csillagos ötös. Curly Girl Method barát.
- Ahhoz képest, hogy mekkora mennyiség és milyen minőség, nem rossz az ára. A Rossmannban annyiszor láttam akár 25%-kal is leárazva, hogy szerintem teljes mértékben megéri beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

- Nagyon jó a csúszós, könnyen ki tudtam szedni a csomókat a hajamból vele.
- Összetétel csillagos ötös. Curly Girl Method barát.

lucisunderground

2019. május 19.

A banános mellé még ezt vettem és ugyanolyan jó.Nagyon szeretem.Akciós majdnem mindig valahol és úgy nem is drága.Nekem nagyon puha lett a hajam tőle és az illata is csodás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

ssteff15

2019. május 8.

Mikor megjelent a polcokon elsőként a banános, nagyon nézegettük a nővéremmel, de egyelőre vártunk vele inkább. Aztán megjelent a papayás és ez is és a nővérem meglepett ezzel, magát pedig a papayással. Magyon örültem neki, ráadásul akciósan 1500 forintért jutott hozzá, a környékünkön akkoriban 2500 forintért árulták a drogériák. Az első használat közben nem éreztem semmi különöset. Festett hajam van, a gubancolódás miatt használok balzsamokat és pakolásokat, illetve a hidratálásért mert mióta festem kicsit szárazak lettek a hajvégeim. A töredezést nem tudom menteni, vágni kell. De örülök, hogyha a hidratáltabb nem könnyebben kifésülhető végek nem törnek annyira a fésülködés közben. Pakolásként használtam csak eddig, jó 15percet hagytam fent mindig. Legtöbbször kiöblítéskot nem éreztem azt, hogy végigcsúszik a kezem akadálymentesen a hajhosszán, és beletúrva sem, gondoltam a szilikonmentesség miatt, hiszen attól szokott csúszós lenni a haj. Viszont szárítás után mindig szép volt könnyen fésültem, és igy kicsit visszaszorult a töredezés is. Nem mondom, hogy csodaszer, a nagy huha elmaradt, de szerettem, akciósan újravásárolom, az illata is tetszik bár tudom tudom, nem szabad hogy lényeg legyen és nem szabadna illat anyagnak lennie benne, bár én nem vagyok a mindenáronlegyentöknatúr beállítottságú. Szerettem benne mindent, de nem egy olyan dolog aminél azt mondom, hogy na ez aztán igen! Egy biztos az eddig próbáltBalea szilikonmentes hajpakolásainál sokkal jobbnak éreztem ezt. Megelégedtem a hatásával, újraveszem, ha úgy van, de most az aloésra pályázom, kíváncsivá tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

pandarouge

2019. május 2.

Agyonhypeolt termék, mindenhonnan csöpögött a reklámja így hát beruháztam egy tégelyre. A finom illaton kívül nem nagyon tudok pozitívumot mondani róla. 5 perces kimosós hajpakolásként használtam többnyire, kipróbáltam a többi felhasználási módot is (rendeltetés szerűen) de nem igazán vált be. Ha hajmosás után használtam vizes hajra, akkor némileg puhított a hajamon, egészségesnek tűnt, de nagyon elnehezítette, hamar zsírosodott az alapvetően száraz hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

fanniszoke

2019. április 16.

Soksok dicsero komment utan beruhaztam ra, eleinte jonak is tunt, kimosos pakolaskent hasznalom legtobbszor, majdnem elhasznaltam mar a tegelyt de mostanaban ugy erzem megsem valik be annyira, tapadossa hamar zsirosodossa teszi a hajam pedig jol kimosom belole mindig. Nem lesz ujravevos sajnos, pedig imadom az illatat, legszivesebben belenyalakodnek a dobozba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

ann0325

2019. április 16.

Először a banánosat vettem meg, aztán gondoltam kipróbálom ezt is. Az illata kevésé intenzív, kevésbé tartós, de ez is egy nagyon jó hajpakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

kissagi19

2019. április 14.

Nagyon megszerettem. Hajmosás után száraz hajra kenek egy mogyorónyi mennyiseget. Szigorúan csak az utolsó 10 cm-re. Majd összefésülöm, és kész. Enyhén hullámos, kicsit banyás hajam van, szépen kisimítja, szép
az összkép
Balzsamnak vagy pakolásnak sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

az összkép
Balzsamnak vagy pakolásnak sajnos nem vált be.

Dominika28

2019. április 7.

A banános társát már kipróbáltam most rá esett a választás. Az illata valami csodálatos a hajam selymesebb puhább lett tőle és szép csillogó. Ha majd elfogy kipróbálom a többi testvérét is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Laura96

2019. április 2.

Update update:
Minden hajmosáskor használom hajpakolásként, tehát heti 3-szor. Nagyon szeretem, főleg az illatát, továbbra is tartom az 5 csillagot, mert nekem bevált és imádom.

Update:
Kíváncsiságból kb. 1 hónap folyamatos használat után abbahagytam a használatát, egy másik hajpakolást használtam. Hát hihetetlen, hogy mekkora különbség van a Hair food utáni hajam és egy másik hajpakolás használata után. Sokkal könnyebben fésülhető a hajam tőle és az illata is napokig marad. Azt hiszem, nem válok meg tőle egy jó ideig. :D

Joy napok alkalmával sikerült egy ilyen tégelyt beszereznem, az illata és a kiszerelése megfogott, de már egy ideje terveztem, hogy kipróbálom, mert szinte mindenből Garniert használok. Goodbye Damage sampont és balzsamot használok egy ideje, de mostanában a balzsam valamiért nem teszi a dolgát rendesen, borzalmasan nehéz kifésülni a hajamat, ezért már terveztem valami mást kitalálni a hajamra. A tegnapi este végre kipróbáltam ezt a "csodaszert", én hajpakolásként használtam sampon és balzsam után, pár percig rajta hagytam, majd lemostam. Nekem nedvesen annyira nem tetszett a hajam illata, de rögtön érezhető volt, hogy sokkal egyszerűbb kifésülni a hajamat, mint előtte. Gyakran nedves hajjal fekszem aludni, most is így lett, reggelre csak annyit éreztem, hogy hihetetlenül finom az illata a hajamnak és sokkal puhább is. Nem bánom, hogy kipróbáltam, kíváncsi leszek, hogy hosszabb távon milyen eredménye lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Update update:

Update:

Gin20

2019. április 2.

Most használom nem rossz, de nem is az igazi. Kipróbáltam már minden formában és igazából a pakolás/ balzsam bejött, viszont ha a harmadik féleképpen használtam és nem találtam el mennyi az annyi, moshattam újra hajat. Előtte a goji-sat próbáltam, annak jobban tetszett az illata. Igazából ennek se rossz, de inkább legközelebb egy másikat próbálnék. Meg, ami még rossz, hogy ehhez nincs sampon, mert ugye a goji-hoz van úgymond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol